Найпопулярніші питання по хостингу і додатковим послугам
замовити домен
партнерка 22%
Контакти
0 800 210 489
Безкоштовно зі всіх телефонів України
+38 (044) 361-01-62, +38 (0432) 52-97-42
Интересный факт
×
Совет дня
Наличие большого количества неработающих ссылок, могут служить знаком заброшенности, а, соответственно, и низкого качества проекта. Проверяйте все ссылки на вашем сайте.
 Ещё 

Допомога

1. Загальні питання:

1.1. Вибір тарифного плану

Вибір тарифного плану потрібно робити відштовхуючись від необхідних Вам ресурсів, а це кількість дискового простору, відвідуваність, програмне забезпечення. Можна зробити такі розмежування: а) Загальний хостинг (далі Віртуальний хостинг) — сайт з відвідуваністю не більш 5000 відвідувачів на добу (хоча насправді сайт з відвідуваністю в рази меншою може викликати великі проблеми і використовувати більше ресурсів ніж з відвідуваністю в 5000), максимум 50 Гб дискового простору , стандартний програмний набір: cPanel / Plesk, Apache, PHP4 & PHP5, MySQL, Perl, Ruby on Rails. Скрипти на таких тарифних планах не повинні перевищувати ліміти у використанні ресурсів сервера обумовлених договором, а це: 5% CPU, 32 Мб RAM. б) реселінг — ті ж характеристики що і для «Загальний хостинг», основна різниця лише в можливості перепродувати послуги хостингу. в) VPS або Dedicated server — відвідуваність понад 5 тисяч, розмір диска для VPS максимум 100 Гб, для Dedicated server — 4 Тб. Операційна система на замовлення клієнта, панель керування cPanel / Plesk (також за вибором).

1.2. Що робити, якщо параметрів тарифу на віртуальному хостингу недостатньо

Якщо Вам потрібна можливість налаштування будь—якого програмного забезпечення, особлива конфігурація сервера, не вистачає ресурсів сервера обумовлених договором і Ваші скрипти перевищують дані ліміти, або відвідуваність Вашого сайту понад 5000 відвідувачів на добу, то Ви можете замовити (поліпшити Ваш тарифний план, якщо у Вас є вже план на віртуальному хостингу) VPS або Dedicated server.

1.3. є можливість змінити тарифний план

Можливість змінити тарифний план існує, для цього Вам потрібно звернутись в наш відділ продажів і подати заявку на зміну тарифного плану, або зробити це на нашому сайті через свою білінг-панель.

1.4. Тестовий період для хостингу

ППри замовленні хостингу Ви можете отримати 7 днів безкоштовного тестового періоду.

1.5. Як перенести свій сайт до www.hyperhost.ua

● Замовте послугу хостингу у нас на сайті
● Після того як до Вас прийдуть всі дані до доступу в панель керування сайтом, додайте всі необхідні настройки, дані (бази даних, завдання cron, поштові акаунти і т.д.)
● Залийте всі файли і бази даних в Ваш акаунт
● Направте Ваш сайт на новий сервер (якщо сайт зареєстрований не у нас) або поміняйте Ваші NS-сервера на:
dns1.hyperhost.ua
dns2.hyperhost.ua (для linux хостинга)
wns1.hyperhost.ua
wns2.hyperhost.ua (для windows хостинга)
● Зачекайте поки пошириться DNS-зона (це може зайняти від 12 до 24 годин, в деяких випадках до 72 годин) і перевірте роботу Вашого сайту

1.6. Місцезнаходження наших серверів

Наші сервери знаходяться в Україні, Нідерландах, в місті Харків та Амстердам.

1.7. Які операційні системи на серверах

Ми використовуємо для серверів загальних тарифних планів Cesntos 4.7, 5.x версій і Windows 2008. Для VPS або Dedicated server клієнт може вибрати операційну систему на свій розсуд.

1.8. На яку техпідтримку я можу розраховувати?

ММи надаємо цілодобову підтримку по телефону, чату і тікетній системі.

1.9. Яка версія MySQL встановлена на сервері?

MySQL 5.5

1.10. На кого реєструється домен?

Домен реєструється виключно на ім'я клієнта.

2. Оплата послуг і повернення грошей:

2.1. Які доступні варіанти оплати

Оплатити наші послуги можна:
— банківським платежем (у гривні, тільки для фізичних осіб);
— платіжними картами всіх банків світу (VISA, Maestro, MasterCard) через процесинговий центр Platon (https://platon.ua);
— інтернет гроші Webmoney, Yandex.Money Walet1, LiqPay, Приват24, MoneyMail, RBKmoney, WebKreds, UCash та ін. Через систему прийому платежів Interkassa (https://interkassa.com).

2.2. Інформація про захист даних власників і їхніх платіжних карт

Про безпеку платежів. Оплата за допомогою банківських платіжних карток здійснюється процессинговою компанією Platon (http://platon.ua). Наша компанія не зберігає і не обробляє дані карт клієнтів. Введення реквізитів картки здійснюється на захищеній сторінці компанії Platon.

2.3. Гарантія повернення коштів

З дня активації першого аккаунта протягом 30 днів ми гарантуємо повернення коштів (крім комісії платіжної системи) за послуги віртуального хостингу і VPS, незалежно від причини вашої відмови. При платежах карткою VISA і MasterCard гроші повертаються на ту ж карту, з якої був зроблений платіж. Після повернення гроші з'являються на карті протягом 3-х банківських днів. Цей тип повернення доступний протягом 30 днів. Якщо оплата була через WebMonеy з гаманця, то і повернення здійснюється на цей же гаманець. Якщо оплата була проведена фізособою через відділення банку, то гроші можуть бути повернені декількома способами: на карту Приватбанку, через систему Приватмані або іншим способом, який буде зручний для обох сторін. Для повернення грошей юридичним особам або СПД потрібно оформити запит і відправити його на нашу поштову адресу (не на електронну). Повернення грошей здійснюється протягом 10 днів. Повернення оплати не робиться при порушенні правил хостинг-компанії. При оформленні повернення віднімаються всі бонуси і знижки.

Повернення коштів не здійснюється у разі розміщення на хостингу ПЗ, яке може бути використане для порушення працездатності інших серверів, мереж або розсилання спаму, у разі надання недостовірної особистої інформації.

Також не здійснюється повернення коштів, за оплачені віртуальні сервери, а також за додаткові послуги (DDoS захист, SSL-сертифікати, CDN, додаткові IP-адреси, реєстрація та продовження доменів, ліцензії на панелі управління, технічні роботи і адміністрування) у зв'язку з технічними особливостями надання таких послуг.

3. Домени:

3.1. Як зареєструвати доменне ім'я

Зареєструвати доменне можна на нашому сайті в розділі «Домени»

3.2. Як направити домен на наші сервери

Це можливо зробити декількома способами:
а) Направити А-запис домена в панелі управління Вашим доменом (панель керування у реєстратора доменного імені)
б) Змінити NS-сервера на наші:
dns1.hyperhost.ua
dns2.hyperhost.ua

3.3. Як дізнатися чи вільний домен для реєстрації

Це можливо зробити, перейшовши за посиланням. Далі необхідно заповнити поле «Реєстрація домену» і натиснути кнопку «Перевірити»

4. PHP:

4.1. Версії PHP, встановлені на сервері

На наших серверах встановлені 4.х і 5.х версії PHP.

4.2. використовувати потрібну версію PHP

Для вибору версії PHP в панелі керування cPanel необхідно в панелі керування вибрати пункт "Вибір версіїї PHP"

4.3. Чи можна використовувати php.ini файл

У кожного клієнта є можливість створити свій конфігураційний файл php.ini або ми можемо скопіювати стандартний файл в потрібну Вам директорію.

5. Підключення до сервера (FTP, SSH)

5.1. Як встановити з'єднання з сервером через FTP

Встановити з'єднання з сервером Ви можете через будь FTP менеджер (FAR, Windows Commander, Total Commander і т.д.) і дані для підключення до сервера (логін, пароль і хост сервера). Стандартно використовується 21 порт для FTP.

5.2. встановити з'єднання з сервером через SSH

SSH доступ відкривається для клієнтів після звернення у відділ технічної підтримки. Для підключення Вам потрібно використовувати SSH-клієнт. При підключенні Вам знадобиться логін і пароль. Порт на з'єднання 22.

5.3. Чи можна використовувати php.ini файл

У кожного клієнта є можливість створити свій конфігураційний файл php.ini або ми можемо скопіювати стандартний файл в потрібну Вам директорію.

6. Perl:

6.1. Які модулі Perl у вас встановлені

Встановлені всі стандартні модулі. Також за запитом клієнта ми можемо встановити необхідний модуль.

6.2. КЯкі права потрібно виставляти файлам pl, cgi

Для файлів cgi (perl), права доступу повинні бути 755.

6.3. Який мені прописувати шлях до Perl

Найпершим рядком у скрипті Perl повиннен бути такий рядок: #!/Usr/bin/perl

6.4. Perl скрипт видає Internal Server Error

Дана помилка може виникати через кілька причин:
1. Невірні права у файлі скрипту, повинні бути 755
2. Файл скрипту містить windows переноси рядків
3. Невірно вказано шлях до perl
4. Помилка в самому скрипті

7. Пошта:

7.1. Налаштування, які потрібно вказувати в поштовій програмі для роботи з поштою

PPOP3-сервер для вхідної пошти — mail.ваш_домен порт 110 SMTP-сервер для відправки пошти — mail.ваш_домен порт 25, альтернативний порт 26 Ім'я користувача — повний email. Наприклад, test@hyperhost.ua Для SMTP-авторизації при відправці пошти використовуйте той же логін і пароль, що і для отримання пошти

7.2. Спам-фильтри

Ви можете налаштувати свою поштову програму, видаляти листи (певні спам-фільтром як спам) з сервера не беручи їх, або складати в окрему папку.

7.3. Чи можна використовувати WEB-інтерфейс для роботи з поштою

WEB-інтерфейс Ви можете використовувати, для цього вкажіть у полі адреси: https://www.yourdomain.com:2095/ Логін для входу — це адреса Вашої скриньки, пароль — пароль до даної скриньки.

7.4. Налаштування Outlook Express

1. У поштовій програмі вибираємо меню «Сервіс», пункт «Облікові записи», «Додати», потім «Пошта».
2. Вказуємо прізвище, ім'я або назва організації. Натискаємо «Далі».
3. Вказуємо адресу електронної пошти — ваш поштову скриньку. Натискаємо «Далі».
4. Вказуємо сервери вхідної (POP3) і вихідної (SMTP) пошти. Сервер вхідної пошти — mail.yourdomain. Як сервер вихідної пошти ви можете вказати або SMTP-сервер вашого інтернет-провайдера, або mail.yourdomain
5. Заходимо в меню «Сервіс», пункт «Облікові записи», вибираємо цікавий для вас обліковий запис і натискаємо на кнопку «Властивості».
6. Відкриваємо вкладку «Сервери» і в розділі «Сервер вихідної пошти» встановлюємо галочку «Перевірка автентичності користувача». Далі натискаємо на кнопку «Налаштування ...».
7. Вибираємо «Використовувати для входу» обліковий запис: вказуємо повне ім'я поштової скриньки, тобто адресу виду user@yourdomain.com
8. Пароль: вказуємо пароль доступу до цієї поштової скриньки.
9. Натискаємо на кнопку «OK».

7.5. Налаштування програми The Bat

1. У поштовій програмі вибираємо меню «Ящик», пункт «Новий поштовий ящик ...». У якості «Назва ящика» вказуємо будь-яке ім'я (на свій розсуд), і натискаємо на кнопку «Далі» .В новому вікні заповнюємо поля наступним чином:
2. Ім'я та прізвище: вказуємо прізвище, ім'я
3. Адреса e-mail: вказуємо повне ім'я поштової скриньки, тобто адресу виду user@yourdomain.com
4. Організація: вказуємо назву організації
5. Натискаємо на кнопку «Далі».
6. Зазначаємо, що для доступу до поштового сервера необхідно використовувати протокол POP3.
7. Сервер для отримання пошти: mail.yourdomain.com
8. Адреса сервера SMTP: mail.yourdomain.com (в якості сервера вихідної пошти ви також можете вказати SMTP-сервер вашого інтернет-провайдера)
9. Натискаємо на кнопку «Далі».
10. Користувач: вказуємо повне ім'я поштової скриньки, тобто адресу виду user@yourdomain.com
11. Пароль: вказуємо пароль доступу до цієї поштової скриньки Натискаємо «Далі» і «Готово».
12. У лівому фреймі виділяємо цікавий для вас обліковий запис. Потім вибираємо меню «Ящик», пункт «Властивості поштової скриньки.».
13. У вікні заходимо у вкладку «Транспорт».
14. Навпроти «SMTP-сервер» натискаємо на кнопку «Аутентифікація»
15. Встановлюємо галочку «Аутентифікація SMTP», «Використовувати зазначені нижче параметри»
16 .Заповнюємо поля наступним чином:
17 .Користувач: вказуємо повне ім'я поштової скриньки, тобто адресу виду user@yourdomain.com
18. Пароль: вказуємо пароль доступу до цієї поштової скриньки

8. Теорія хостингу:

8.1. Що таке хостинг?

Хостинг (англ. Hosting) — послуга з надання оренди потужностей для розміщення інформації (сайтів) на сервері, що постійно перебуває в глобальній мережі. Хостингом також називається послуга з розміщення обладнання клієнта на фірмі, яка пропонує хостинг і забезпечує підключення його до каналів зв'язку з високою пропускною здатністю. Хостинг-компанія (також: хостер, хостинг-провайдер, веб-хостер, HSP (Hosting Service Provider)) — компанія, провайдер хостингових послуг, яка займається їх наданням та розміщенням даних і web-сайтів на своїх серверах.

8.2. Яку хостингову компанію вибрати?

Вибирати потрібно за такими критеріями:
- Постійна доступність вузлів мережі (т. зв. Uptime).
- Зв'язаність в мережі Інтернет (доступність з інших сегментів Інтернету).
- Забезпечення фізичної та інформаційної безпеки даних і устаткування.
- Надання достатніх для функціонування сайту ресурсів сервера (у разі вибору віртуального хостингу).
- Забезпечення необхідних умов безпечної експлуатації (електроживлення, температура повітря і т. д.)
- Наявність цілодобової тех.підтримки.

8.3. Що таке «cервер»?

Сервер (англ. Server від to serve — служити) — апаратне забезпечення, виділене і / або спеціалізоване для виконання на ньому сервісного програмного забезпечення і зберігання інформації.

8.4. Які бувають сервери?

Сервери бувають двох типів:
- Фізичний сервер — сервер, всі ресурси якого надаються повністю клієнту для його роботи без обмежень.
- Віртуальний (VPS) — місце на фізичному сервері, яке виділяється. На одному сервері може знаходиться кілька віртуальних, таким чином фізичний сервер ділить свої ресурси на всі запущені віртуальні сервери.

8.5. Що таке реселінг?

Реселінг (англ. Reselling) — спосіб продажу послуг хостингу, коли власник фізичного сервера поділяє його на частини з метою подальшого реселінгу його потужностей іншим.

8.6. Які переваги реселінга?

Надаючи послуги реселінгу, клієнт отримує знижки на тарифи, йому не доводиться відповідати і думати за фізичну роботу серверів — за це відповідає хостинг-компанія. HyperHost надає послуги реселінгу.

8.7. Що таке DNS?

DNS (англ. Domain Name System — система доменних імен) — комп'ютерна розподілена система для отримання інформації про домени. Найчастіше використовується для отримання IP-адреси по імені хоста (сайту).

8.8. Які основні записи DNS?

Найбільш важливі типи DNS-записів:
- Запис A (address record) або запис адреси зв'язує ім'я хоста з адресою IP. Наприклад, запит A-запису на ім'я referrals.icann.org поверне його IP адресу — 192.0.34.164
- Запис AAAA (IPv6 address record) пов'язує ім'я хоста з адресою протоколу IPv6. Наприклад, запит AAAA-запису на ім'я K.ROOT-SERVERS.NET поверне його IPv6 адресу — 2001: 7fd :: 1
- Запис CNAME (canonical name record) або канонічна запис імені (псевдонім) використовується для перенаправлення на інше ім'я.
- Запис MX (mail exchange) або поштовий обмінник вказує сервер(и) обміну поштою для даного домена.
- Запис NS (name server) вказує на DNS-сервер для даного домена.

8.9. Що таке Домен?

Домен (англ. Domain — область) — певна адреса сайту, його назва, яка не схожа ні на будь-яку іншу в системі доменних імен. За доменним іменем можна дізнатися його певну приналежність. Виділяють кілька рівнів доменів. За допомогою них користувачі можуть швидше знаходити потрібну інформацію в Інтернеті.

8.10. Що таке IP-адреса?

IP-адреса (ай-пі адресу, скорочення від англ. Internet Protocol Address) — мережевий адрес вузла в комп'ютерній мережі Інтернет.

8.11. Які типи IP-адреси існують?

Є два типи:
- Статична IP-адреса забезпечує можливість передачі даних із застосуванням мережевих протоколів, для роботи яких необхідна наявність у користувача реального IP-адреси в мережі Інтернет. Це необхідно, наприклад, для встановлення шифрованого VPN-з'єднання.
- Динамічна IP-адреса — призначається автоматично при підключенні пристрою до мережі і використовується протягом обмеженого проміжку часу, як правило, до завершення сеансу підключення.

8.12. Що таке VPN?

VPN (англ. Virtual Private Network — віртуальна приватна мережа) — віртуальна мережа створена на основі іншої.

8.13. Що таке FTP?

FTP (англ. File Transfer Protocol — протокол передачі файлів) — протокол, призначений для передачі файлів в комп'ютерних мережах. FTP дозволяє підключатися до серверів FTP, переглядати вміст каталогів і завантажувати файли з сервера або на сервер.

8.14. Що таке PHP?

PHP (англ. PHP: Hypertext Preprocessor — «PHP: препроцессор гіпертексту») — скриптова мова програмування загального призначення, інтенсивно застосовується для розробки веб-додатків. В даний час підтримується переважною більшістю хостинг-провайдерів і є одним з лідерів серед мов програмування, що застосовуються для створення динамічних веб-сайтів.

8.15. Що таке Perl?

Perl — це високорівнева динамічна мова програмування загального призначення.

8.16. Что такое SSH?

SSH (англ. Secure SHell — «безпечна оболонка») — мережевий протокол сеансового рівня, що дозволяє проводити віддалене управління операційною системою.

8.17. Що таке MySQL?

MySQL — вільна система управління базами даних (СУБД).

8.18. Що таке Apache?

Apache — це НТТР веб-сервер.

8.19. Що таке .htaccess?

.htaccess (від. англ. hypertext access) — файл додаткової конфігурації веб-сервера Apache, а також подібних йому серверів.


www.
партнерство
зв'язок
новини/акції
допомога
Дякуємо, що вибрали HyperHostтм!