Як правильно підібрати довгі словосполучення ключових слів ( long tail keywords )

Olha Kashyna 10.02.2016 7490 на прочтение 4 минуты

Зараз більше ніхто не сумнівається в необхідності використання довгих ключових словосполучень при створенні контенту сайту. Long tail keywords в перекладі з англійської означає ключові слова з “довгим хвостом”, до них відносять ключовики, що складаються  більше ніж з двох слів.

Long tail keywords орієнтуються на потреби певної цільової аудиторії і, зазвичай, приносять корисний трафік та зростання кількості замовлень по ключовим запитам.

Long tail keywords складаються більш як з двох слів та є  низькочастотними, а отже мають нижчий рівень конкуренції, тому використання таких ключових слів в контенті може надати значні конкурентні переваги.

Останнім часом підхід пошукових систем до роботи з такими запитами кардинально змінився. Так, наприклад, Google зараз все більше уваги приділяє довгим ключовикам. Важливо зазначити те, що такий підхід використовується вже декілька років, проте для деяких блогерів він досі залишається новим. Саме тому для ефективного пошуку long tail keywords важливо мати під рукою інструмент, який забезпечить їх швидкий пошук та оновлення.

Для тих, хто тільки починаєте свою діяльність чи планує розширити список ключових понять, що ведуть на сайт, ми пропонуємо ознайомитись з інструментами, які доступні для підбору вузько-орієнтованих ключевиків, які складаються з декількох слів.

Google Search

Одним з найпростіших і безкоштовних способів пошуку long tail keywords є  використання пошуковика Google. Компанія Google провела великий об'єм робіт, щоб дати людям саме те, що вони шукають. Саме тому даний пошуковик пропонує різні подібні варіанти запитів. Наприклад, починаючи ведення пошукового запиту, ви одразу бачите випадаючий список з найбільш популярними пошуковими запитами.

Так, наприклад, ввівши ключевик “хостинг для сайту” Google автоматично запропонує вам перелік найбільш поширених довгих ключових словосполучень.

RORMFy2

Далі, після того як ви натиснули пошук, варто прокрутити сторінку вниз, де ви зможете знайти схожі запити за обраною вами тематикою.

Screenshot_1

Keyword Tool Dominator

Screenshot_2

Keyword Tool Dominator дозволяє знайти всі можливі комбінації long tail keywords, побачити кількість запитів по них та дозволяє скачати ключові слова в форматі  .csv.   Для того, щоб скористатись Keyword Tool Dominator, необхідно заватажити його в якості розширення до браузеру. Також варто зазначити, що база даних інструменту автоматично поповнюється на основі  Google, YouTube, Amazon, Bing, та eBay.

 

Long Tail Pro

Screenshot_3

Long Tail Pro - це платний інструмент (тестова версія доступна протягом 10 днів), який необхідно встановити на комп'ютер. Він вам одразу визначить перелік підходящих ключевиків. Інструмент має зручний для користувачів інтерфейс. Використання Long Tail Pro потребує оплати наперед за місяць користування. Придбавши платний тариф, вам стануть доступні інструкції для кращого розуміння роботи програми. Інструмент приділяє увагу: фразам, авторству сторінок, конкуренції по визначеним ключовикам, співвідношенням понять. Всі вище зазначені елементи дозволять вам не тільки знайти підходящі ключові слова, а й збільшити швидкість просування у пошукових системах за популярними запитами, та збільшити обєм безкоштовного органічного трафіку на вашому сайті.

HitTail

Screenshot_4

Ще одним платним інструментом пошуку є HitTail (тестова версія  доступна протягом 21 дня). Даний інструмент аналізує ключевики, що вже є на сайті та на їх основі формує перелік  long tail keywords. HitTail чудово підійде для блогів та сайтів, що займаються е-комерцією.  HitTail допоможе створити перелік long tail keywords та залучити цільовий трафік на сайт. Панель управління цього інструменту є досить простою, так ви можете сортувати ключевики за такими ознаками, як платність, час появи та ін. Hittail дозволяє визначити ключевики, які підвищать обсяги надходження цільового трафіку на ваш сайт.

Пошук long tail keywords, також варто здійснювати на спеціалізованих форумах та у спільнотах. На жаль, багато людей не приділяють достатньої уваги такій ніші, як форуми та спільноти, а це одне з місць для пошуку ефективних ключовиків. Так як більшість контенту на цих ресурсах формується за рахунок запитів користувачів. Тобто, користувачі самі формують  long tail keywords, тому форуми та спільноти з відповідною до вашої тематикою можуть стати ефективним інструментом пошуку ключевиків.

Сподіваємось інформація стала для Вас корисною і допоможе Вам у просуванні свого інтернет-проекту. А про стабільну роботу Вашого сайту подбає хостинг від HyperHost™


Close Screen
Olha Kashyna
Статей: 43
Оцените статью:


Спасибо за отзыв
Рейтинг: 4.5 из 5 Голосов: 2