Хостинг із тестовим періодом 30 днів

Що таке хостинг із безкоштовним тестовим періодом?

Веб хостинг із тестовим періодом - це послуга хостингу для розміщення вашого проекту з доступом на тест для перевірки працездатності сервісу та його сумісності з вашими завданнями.

Тестовий період у більшості хостинг-компаній безкоштовний, може надаватися за замовчуванням або на запит клієнта в залежності від типу послуги.

На тест надають послуги віртуального хостингу, VPS/VDS, окремо виділені сервера.

Безкоштовний тест передбачає тестування послуги без сплати рахунку за неї. Якщо послуга задовольняє запити клієнта, він може оплатити рахунок та продовжити користування послугою. Хостинг сайтів із тестовим періодом практикується майже у всіх хостерів, у тому числі зарубіжних.

Взяти послугу на тест може кожен бажаючий, але деякі компанії можуть запросити документи, що підтверджують особу, або навіть провести верифікаційний платіж, особливо у разі тестування сервера.

Навіщо потрібний тестовий період хостингу?

Хостинг із тестовим періодом потрібен усім, хто шукає хостинг та планує розмістити на ньому свій проект. Тестовий період - це безпосереднє знайомство з хостингом, його перевірка на стабільність та сумісність із вашими завданнями, для вирішення яких ви і купуєте хостинг. Під час тесту ви можете перевірити зручність панелі керування, швидкість відповіді сервера, функціонал кабінету для керування послугою, швидкість та грамотність технічної підтримки та навіть перевірити аптайм сервера за невеликий проміжок часу.

Якщо провайдер надає тестовий період, їм обов'язково слід скористатися. Для цього лише потрібно зробити замовлення і дочекатися активації послуги.

Сьогодні хостинг для сайту із тестовим періодом не рідкість, тому знайти його не складно. Це може бути, як зарубіжна компанія, так і вітчизняна. Існують навіть спеціальні добірки компаній із тестом. Для цього при пошуку в пошуковій системі введіть запит: "рейтинг хостингів з тестовим періодом" і отримайте масу варіантів, серед яких вам доведеться знайти найбільш підходящий.

Обов'язково при виборі хостингу враховуйте:

✓локацію сервера;

✓ доступність сервера (uptime);

✓ панель керування, чи є можливість вибору панелі;

✓ швидкість роботи сервера;

✓ тип дисків (HDD, SSD, Nvme);

✓ наявність автоустановників, наявність конструктора сайтів (за потреби);

✓можливість повернення коштів, якщо послуга не підійшла або ви передумали;

✓ гарантії безпеки та інші більш індивідуальні фактори.

Це є актуальним, як для віртуального хостингу, так і для VPS/VDS серверів, які можуть бути надані на тест користувачеві.

Альтернатива тестовому періоду хостингу

Багато закордонних хостерів не надають тестового періоду. Також деякі більш дорогі послуги тесту також немає, наприклад, на VDS сервера. Що робити у такому разі? Наприклад, ви знайшли ідеальну компанію під ваші запити, але вони не мають тесту. Тоді скористайтеся можливостями манібеку. Наприклад, у компанії ГіперХост у перші 30 днів користування послугою ви можете запросити повернення коштів за невикористаний період, якщо ви не порушували правила компанії.

Повернення коштів у окремих випадках може бути альтернативою тестового періоду. Але важливо відзначити і те, що не всім послугам потрібен великий тест. Наприклад, якщо ви купуєте віддалений робочий стіл, то тесту в пару годин буде цілком достатньо, щоб зрозуміти, чи підходить ця послуга для вас. Про такі короткострокові тести з перевіркою можна домовитись окремо. Для цього напишіть у тех.підтримку компанії, і вам нададуть короткостроковий тест.

Якщо потрібен хостинг в Нідерландах з тестовим періодом 7 днів, звертайтесь до компанії ГіперХост. Тест автоматично активується на всі послуги віртуального хостингу після замовлення з сайту. Тестовий хостинг нічим не відрізняється від звичайного тарифу хостингу, тому користувачеві доступний весь необхідний функціонал, як і на оплаченому хостингу.

Чи існує хостинг з тестовим періодом 30 днів або більше?

Хостинг із великим тестовим періодом потрібен не всім. Для тесту деяких послуг достатньо лише кілька годин, для перевірки роботи сайту лише кілька днів, тому 7 днів тесту більшості користувачів достатньо. 30 днів для тесту хостингу надають деякі компанії на ринку хостингу під певними умовами для користувачів. У кожної компанії ці умови свої і вони здебільшого відразу описані на сайті, де ви робите замовлення тарифу для тесту.

Розглянемо великий період тесту з прикладу ГіперХост. Йдеться про тест на 90 днів, за умови поповнення балансу на 1,5 $ і введення при замовленні спеціального промокоду. Про деталі акції ви можете дізнатися у співробітників відділу продажу ГіперХосту.

Тестовий період з такою великою кількістю днів в основному використовують у випадку, коли потрібно заощадити на хостингу, а проект, що розміщується, ще не приносить дохід. Тому відповідь на запитання " Чи існує хостинг із тестовим періодом 30 днів або більше? " - Так, такий хостинг існує.

Тестовий період аналогічний оплаченому періоду, та користувачеві повною мірою доступний весь функціонал сервісу.