Віртуальний VPS/VDS сервер від HyperHost

Оренда віртуального сервера. Віртуальний сервер VPS/VDS з підтримкою 24/7
VPS сервер з SSD. У 5 разів швидше,
за SATA накопичувачі.
Беремо адміністрування віртуального виділеного сервера на себе - Безкоштовно!
Тестуйте послугу оренди VPS / VDS сервера - 7 днів Беріть зараз - платіть потім.

Хостинг для VPS/VDS серверів від HyperHost

ВПС/ВДС СЕРВЕРА — VPS (англ. Virtual Private Server) або VDS (англ. Virtual Dedicated Server) послуга хостингу в рамках котрої, Вам надаєтсья віртуалізована частина(сегмент) фізичного серверу. Віртуальні сервера в питанях управління операційними системами та адміністрування, повністю ідентичні Фізичним серверам. Разом з тим, VPS/VDS дешевше, більш гнучкі з точки зору тарифікації та обсягів ресурсів, що виділяються. Іншими словами, віртуальні сервера це дешева альтернатива фізичному серверу. Вам доступна можливість замовити віртуальний сервер на ssd дисках в Україні, Росії та Європі.

Можливіості наших віртуальних VPS серверів:

 • створення серверів віддалених робочих столів на Linux;
 • підтримка системи контейнерів Docker та ін.;
 • свій ISO образ на VDS;
 • деплой проектів на Python, NodeJS, Java;
 • інтеграція Bitrix і 1С
 • розвертування ігрових проектів (Minecraft)
Та найголовніше, наше безкоштовне адміністрування та підтримка VPS серверів 24/7.

Два типи віртуалізації на Ваш вибір:

 • VDS сервера на віртуалізації KVM
 • VPS сервер на оновленій OpenVZ 7
VDS відмінно підійде як під Windows і FreeBSD так і під будь який дистрибутиив Linux/Unix, можлива установка власного образу через vmmanager. VPS - це перелік кращих дистрибутивів Debian, Centos, Ubuntu. Знижки при оренді віртуального сервера на рік, півроку, або навіть квартал, до 24%

Обирайте кращі тарифи з представлених, а якщо у Вас настандартний проект і вам потрібна інша конфігурація, просто зверніться до нас в онлайн-чат або на пошту [email protected] - підберемо потужний VPS для Вас.

Тарифи ВПС/ВДС серверів на SSD дисках

Просто виберіть тип віртуалізації і необхідний тариф
Доступні локації сервера
 • Україна
 • Нідерланди
Це найпростіший спосіб розмістити сайт в Європі. Хочете СНД? Для Вас на вибір Україна і Росія
Зручні методи оплатиPaymant methods Вам доступні 43 методи платежів і 3 валюти. Легко знайти потрібний Варіант. Ви використовуєте відразу кілька систем? Міняйте метод оплати хоч кожен місяць.
ОС на Ваш смак
 • Debian
 • Ubuntu
 • CentOs
На Ваш вибір актуальні версії популярних Linux дистрибутивів. Хочете свою збірку ОС? Легко її Вам встановимо!
Пишіть на улюбленій мові Ми розуміємо клієнта з півслова і нам не важливо, якою мовою Ви пишете або розмовляєте. Будьте собою=)
Доступні локації сервера
 • Нідерланди
 • Україна
Найпростіший спосіб розмістити проект в Європі без втрати швидкості передачі даних.
Зручні методи оплатиPaymant methods Вам доступні 43 методи платежів і 3 валюти. Легко знайти потрібний Варіант. Ви використовуєте відразу кілька систем? Міняйте метод оплати хоч кожен місяць.
ОС:
 • Debian
 • Ubuntu
 • CentOs
 • Windows
 • FreeBSD
На Ваш вибір актуальні версії популярних Linux дистрибутивів. Хочете свою збірку ОС? Легко її Вам встановимо
Пишіть на улюбленій мові Ми розуміємо клієнта з півслова і нам не важливо, якою мовою Ви пишете або розмовляєте. Будьте собою=)
Чому ми вирішили адмініструвати ВПС / ВДС сервера Безкоштовно?

По-перше - Це економить Ваші гроші Багато клієнтів реально економлять близько 40 $ щомісяця на послугах адміністрування!

По-друге - Наш 8-ми річний досвід має значення Ми оптимізуємо Ваш VPS сервер, встановимо ПО, все налаштуємо і Головне - гарантуємо якість робіт!

По-третє -Ми можемо собі це дозволити На відміну від багатьох, ми маємо власну тех.підтримку, яка 24/7 працює над Вашими запитами.

І нарешті - Ми робимо те, чого не роблять інші Ви отримаєте більше ніж просто VPS, ви отримаєте впевненість у вирішенні ваших завдань без додаткових витрат!

Надійний хостинг по відгукам наших клієнтів
Більше 300 відгуків на 7-ми незалежних рейтингах України і СНД
Середня оцінка в каталозі 9.7 з 10.0
Вадим Герасимчук
Тариф : VPS Міні
Сайт : не вказаний
Сайт став працювати значно швидше

Три місяці користуюсь тарифом міні, по рекомендації менеджерів підключив CDN, сайт став працювати значно швидше і стабільніше. Техпідтримка цілодобова, що досить зручно так як в основному працюю вночі..

Середня оцінка в каталозі 9.7 з 10.0
Ігор Коломієць
Тариф : VPS Cтарт
Сайт : не вказаний
Подібних варіантів більш ніде не знаходив!

Довго шукав достойний ВДС сервер для розміщення інформаційного порталу. Хостинг-провайдера порадив знайомий, який орендує у них сервера. Вдс влаштував по параметрам і ціні, подібних варіантів більш ніде не знаходив!

Середня оцінка в каталозі 9.7 з 10.0
Юрій Рибак
Тариф : VPS Мега-Хост
Сайт : не вказаний
Низька ціна і оперативний сапорт

Сподобалась низька ціна і оперативний сапорт. Для проекту обрав ВПС-старт, але під час тесту виявилось що параметрів мало і перейшов та тариф вище. Як для звичайного користувача у якого мало досвіду в системному адмініструванні було трохи важко розібратись, правда тех підтримка допомогла у налаштуванні. за що і дякую

Читати всі відгуки
Тест на ВПС - 7 днів. Беріть зараз - платіть потім
Тестувати
87,3% відвідувачів, які скористались тестом - залишились нашими клієнтами!

VPS cервера під Docker, Bitrix, NodeJS і навіть більше

Новая лінійка тарифів VPS на OpenVZ7 та наші популярні VDS на KVM дозволяють вирішувати найскладніші задачі. Вам доступна система контейнеризації Docker, а також контейнери сервлетів типу Apache Tomcat Сьогодні Docker в Hyper Host представлено окремим предвстановленим рецептом, усього в один клік ви розгорнете одну з найпопулярніших систем по створенню і розгортанню контейнерів. Наші віртуальні сервера можуть стати як частиною, так і основою вашої інфраструктури по розгортанню і масштабуванню проектів на Докері. Під різноманітні потреби ми пропонуємо різні варіанти панелей керування ВПС: це можуть бути як відмінні по ціні, платні лацензії ISPmanager (Lite, Pro, Host), так і безкоштовна панель для VPS - FastPanel.

Сервера linux для віддаленого робочого столу:

Потрібен віддалений робочий стіл на Linux? Ми пропонуємо як готові рішення у вигляді remote desktop на основі одного з самих популярних дистрибутивів Unix/Linux так і можливість встановити будь-який linux робочий стіл по вашому запиту.

VPS під NodeJS і Django/Python:

На наших VPS доступні найпопулярніші технології — ви можете створити сервер під NodeJS, Ruby, а також вам доступний деплой проекта на Django / Python від додатків до повноцінних вебсайтів. В порівнянні з віртуальним хостингом, на ВПС ви отримуєте більшу продуктивність та незалежність свого проекту.

VPS під проекти на Java:

Розгортаєте сервер Minecraft, Jenkins чи інший проект на Java? Обирайте один з наших віртуальних серверів під джава проект, а коли знадобиться більше ресурсів, просто передайдіть на тариф вище або запросіть більше ресурсів на існуючий VDS сервер.

Сервер для Кейтаро:

Наші сервера підійдуть для системи трекінга та розподілення вхідного WEB / WAP трафіка - Keitaro. Кейтаро часто використовується в арбітражі та зараз доступна як на VDS так і на дешевших тарифах VPS серверів.

Наші сервера підійдуть під найрізноманітніші проекти. Ви можете розмістити систему моніторинга zabbix або аналогічні системи трекінга проектів. Дешевші VPS/VDS сервера можливо використовувати під opnevpn. Потужні системи керування проектами та задачами Redmine або ж навіть проекти на віртуальних серверах під Bitrix — усе це можливо на наших оновлених VPS. Потрібен віртуальний сервер для онлайн спілкування і закритих зустрічей? У нас доступна оренда Teamspeak сервера, розмістивши сервер Тімспік у нас на хостингу ви можете бути впевнені в його конфіденційності та цілодобовій доступності. Налаштовуйте систему LAMP, підключайте GitLab на хостта керуйте своїми серверами з максимальною ефективністю.

Надамо тестовий період на виділений VPS сервер під дистрибутиви Linux

Переваги преміум хостинга для сайту:

Бажаєте спробувати послугу до придбання? Ми надаємо 7-денний тестовий період на виділений ВПС сервер під керуванням ОС Linux. Під тестом розуміється можливість випробувати сервер не оплачуючи виставлений рахунок на протязі 7 днів.

Установка і активація обраного тарифного плану займає всього кілька хвилин. Оперативна цілодобова технічна підтримка допоможе Вам в налаштуванні продукту і надасть консультації з усіх питань. Всі додаткові послуги також доступні Вам за демократичними цінами.

Опис подарунків і бонусів для тарифних планів:

Зверніть увагу, на наших ВПС / ВДС серверах заборонено розміщувати ПО призначене для генерації криптовалюти (Майнінг), а також для масової відправки електронних повідомлень (спам). Разом з тим, порт 25 для відправки пошти доступний на всіх тарифах, крім VPS Міні.

Клієнт відповідає за резервне копіювання своїх віртуальних серверів самостійно. Ми не втручаємося в роботу VPS/VDS клієнтів і не робимо їх резервних копій, якщо це не обумовлено окремою послугою.

Надаємо послуги з оренди VPS VDS серверів в Україні та Європі

Шукаєте VPS VDS для проекту в Києві?

Якщо клієнти Вашого проекту локально знаходяться в Києві, або Київському регіоні, кращим вибором буде оренда ВПС/ВДС серверу в Україні. Разом з тим, широкий канал та якість європейських мереж, дозволяють для таких проектів орендувати також і VPS в Голандії.

VDS в Нідерландах - кращий вибір локації в Європі

Для більшості проектів ідеально підійде VDS в Нідерландах. Низький пінг та надійність Дата-центру дозволяють надавати максимально якісний VDS хостинг. Сервіс оренди віртуальних серверів в Нідерландах - кращий вибір VPS для проектів будь-якої складності.

Ультра VDS - Найпотужніші тарифи віртуальних серверів в нашій компанії. Тарифи ВДС Ультра та ВДС Ультра+ включають в себе, окрім іншого, послуги моніторингу на безкоштовній основі, а тариф ВДС Ультра також і безкоштовну панель керування ISPmanager. Оренда тарифу ВДС Ультра - кращий вибір навіть для найвимогливіших проектів. Якщо Вам буде недостатньо тарифу, ми можем надати розширення для усіх конфігурацій під вашу задачу.

Зробіть свій вибір прямо зараз
Готовий замовити VPS або VDS сервер
Показати тарифи
Запросити допомогу у виборі тарифу
Показати всі послуги
Додаткові послуги від компанії ГіперХост
Панель управління
CPanel на VPS
ISPmanager на VPS
35.00$
/міс
4.50$
/міс
Як замовити
Отримати дод. ресурс можна надіславши запит на [email protected]
Як замовити
Замовити можна написавши запит на [email protected]
Додаткові ресурси
1GB Дискового простору
1GB Оперативної пам'яті
1 Дод. ядро процесора
Виділена IP-адреса
0.80$
/міс
3.50$
/міс
3.50$
/міс
2.00$
/міс
Як замовити
Отримати дод. ресурс можна при замовленні VPS/VDS або написавши запит на [email protected]
Як замовити
Отримати дод. ресурс можна при замовленні VPS/VDS або написавши запит на [email protected]
Як замовити
Отримати дод. ресурс можна при замовленні VPS/VDS або написавши запит на [email protected]
Як замовити
Отримати дод. ресурс можна при замовленні VPS/VDS або написавши запит на [email protected]
SSL сертифікатиComodo, GeoTrust, Symantec, RapidSS, Thawte
8.19$
/рік
Детальніше
КешуванняCDN
1.00$
/міс
Замовити
АдмініструванняБазове адміністрування
(налаштування, установка ПО, оптимізація)
БезкоштовноДетальніше
МоніторингМоніторинг + реакція на сповіщення 24.7
5.00$
/міс
Як замовити
Замовити можна написавши запит на [email protected]
ДомениУкраїнські, міжнародні, тематичні, зарубіжні
7.27$
/міс
Замовити
Бекап даних Бекап - полуга резервного копіювання даних
3.00$
/міс
Детальніше
Запитання й відповіді:
 • 💡 Що таке VPS сервер ?

  VPS - тип послуги провайдера хостингу, коли користувачеві надається в оренду виділена частина віртуального сервера. Власник VPS може самостійно встановлювати необхідне програмне забезпечення, так як отримує гарантовану потужність сервера і повноцінний доступ до віртуальної машини. VPS має мінімум обмежень для роботи і виділений IP.
 • ⚖ Чим відрізняється VPS від VDS?

  В нашій компанії послуги VPS і VDS відрізняються віртуалізацією. Так, VDS сервера на віртуалізації KVM дозволяють встановити ОС Windows та оновлювати ядро ОС на дистрибутивах Linux та Windows. VPS сервера підтримують віртуалізацію OpenVZ.
 • 🔧 Ви надаєте безкоштовну підтримку серверів?

  На відміну від багатьох хостерів, ми адмініструємо усі сервера наших клієнтів - БЕЗКОШТОВНО. В Адміністрування входе установка, налаштування та оптимізація серверу. Також ми вирішуєм звернення клієнтів в тікет.системі 24/7
 • 🐧 Які дистрибутиви Linux доступні?

  Усі наші VPS VDS сервера підтримують основні дистрибутиви Linux, у нас доступні VPS на Ubuntu, VPS CentOS, VPS Debian, VPS FreeBSD
 • 🔧 Чи можна отримати тест на ВДС сервер

  Протестувати можливо тільки ВПС сервери - замовити тест серверу. Доступи до VDS сервера можливо отримати тільки після оплати послуги. Якщо Вам потрібен тест VDS сервера з дистрибутивом linux, напишіть запит до відділу продажів.
 • ⚖ Чим відрізняється панель управління ISPmanager від Vesta

  ISPmanager - це платна повнофункціональна панель керування. Підтримує всі необхідні інструменти для роботи сервера. Vesta - безкоштовна панель керування від незалежних розробників. Ця панель менш функціональна і не рекомендується для недосвідчених користувачів
 • 📌 Як додати домен на сервер

  У DNS менеджері (доступи в активаційному листі у вас на пошті) додайте новий домен. Обов`язково вкажіть тип домену як "master" і IP адресу сервера. Тут же в розділі "Записи" вкажіть нові НС-и
  vps1.hyperhost.ua
  vps2.hyperhost.ua
 • ✏ Як отримати FTP доступ на VPS

  За замовчуванням ви отримуєте SSH доступи до віртуального сервера. При необхідності ви можете створити FTP користувача на сервері через панель керування або зверніться в нашу технічну підтримку і ми створимо FTP за запитом.
Up time

Гарантуємо Uptime 99,97%
Компенсуємо в 10-ти кратному розмірі період простою!
Детальніше

HostAdvice Great Uptime Award for HyperHost

Аптайм 99,9% по версії HostAdvice