коментариев
Поделиться статьей:

-50% до дня системного адміністратора від HyperHost та ЖЖУК

03.08.2015 3366 на прочтение 2 минуты

День добрий, клієнти нашої компанії і гості блогу HyperHost!
Хочемо поділитися з ЖЖителями Інтернету чудовою новиною. Компанія HyperHost™ і Всеукраїнська мережа мобільної електроніки "ЖЖУК" запускають спільну супер-акцію.

Магазини ЖЖУК надають великий вибір мобільних телефонів, смартофонів і планшетів. Після покупки будь-якого з гаджетів, Ви гарантовано отримуєте знижку -50% на всі послуги віртуального хостингу, безлімітного хостингу, VPS / VDS, послуги СDN і DDoS-захисту, реєстрацію SSL-сертифікатів в компанії HyperHost. Карта на знижку дозволить заощадити на послугах хостингу до 4000 грн. на рік! Чому саме ця сума? При замовленні одного з максимальних тарифів в рік Ви оплатите тільки половину суми, а другу заощаджену половину, тобто 4000 грн., зможете витратити на покупку ще одного корисного гаджета =)

Професійні консультанти мережі "ЖЖУК" допоможуть підібрати Вам чудовий і корисний подарунок до дня всіх ІТ-шників, а хостинг-провайдер HyperHost надасть довгострокову знижку на послуги підтримки Ваших інтернет-проектів в Мережі і забезпечить їм стабільну роботу.
Ми завжди співпрацюємо тільки з кращими і перевіреними компаніями, тому нашому вибору варто довіряти.

Додаткові умови акції:
Промо-код діє рік з моменту закінчення акції. Знижки за промо-кодами не сумуються. Промо-код діє лише на нові замовлення “класичного хостингу”, “безлімітного хостингу”, “VPS/VDS”, “СDN”, “DdoS захисту”, “SSL”. Промо-код не може бути використаний разом з будь-яким іншим промо-кодом. Адміністрація компанії залишає за собою право змінювати умови акції.


Close Screen
Yurii Prokopyshyn
Статей: 172
Оцените статью:


Спасибо за отзыв
Рейтинг: 5 из 5 Голосов: 1