коментариев
Поделиться статьей:

Чому важливо використовувати рейтинг Alexa для сайту і блогу

Olha Kashyna 22.01.2016 4636 на прочтение 5 минут

1 (2)

Рейтингова система Alexa починає набирати все більшої популярності серед cистем аналітики. Сайти, які пропонують інформацію, пов'язану з метрикою, СЕО оптимізацією, аналізом діяльності конкурентів визначають систему рейтингу Alexa, як важливий елемент оцінки роботи сайту. Alexa не тільки визначає кількість відвідувачів сайту, а ще й їх зацікавленість у матеріалах. Alexa рейтинг використовується рекломадавцями для визначення можливості розміщення реклами на певному сайті. Якщо рейтинг Alexa є негативним, то  ніхто не буде розміщувати рекламу на такому сайті. При плануванні просування сайту на популярних торговельних площадках, перше, на що варто звернути увагу, це позиція даного сайту в рейтингу Alexa.

А тепер трохи про історію Alexa - це дочірня компанія amazon.com, яка стала першопроходцем на ринку систем аналітики. Дана компанія створила могутній інструмент, який дозволив проаналізувати сайт за допомогою стандартних показників та визначити стратегії надхоження трафіку, а також напрямки оптимізації контенту сайту.

Рейтингова система Alexa Rank показує загальний рейтинг сайту в пошукових системах, а також з урахуванням територіального аспекту. Даний рейтинг дозволяє визначити позицію одного сайту по відношенню до інших. Вірити Alexa рейтингу варто за умови, коли рейтинг сайту нижче 10 000, тому що рейтинг не обробляє і не підтягує інформацію з історії.

Робота рейтингової системи Alexa основана на співідношенні даних роботи вашого сайту з іншими сайтами в Інтернет просторі за останніх три місяці. Алгоритм підраховує рейтинг сайту, використовуючи дані про седередньо-денну кількість відвідувачів і переглядів сторінок сайту чи блогу за останніх три місяці.

Screenshot_3

Роль Alexa рейтингу

Alexa найбільшу кількість інформації отримує за рахунок даних про обсяг трафіку, зовнішніх та внутрішніх посилань і ще більше інформації з Alexa Toolbar. Користувачі Alexa Toolbar отримують багато корисної інформації та дають інформацію самому інструменту. Для Alexa Toolbar існують розширення в популярних браузерах Chrome, Firefox і Internet Explore, що дозволяє швидко отримати інформацію про кількість трафіку, популярні запити, які приводять на  сайт, вхідні посилання, час завантаження сайту і багато інших даних, які ви можете переглянути безпосередньо у браузері.

Як працює Alexa рейтинг і який його вплив на сайт

На справді Alexa рейтинг немає нічого спільного з трафіком веб-сайту, багато людей вважають, що сайти з високим Alexa рейтингом мають великий поток трафіку у порівнянні з іншими сайтами, хоча це не так. В Інтернет просторі існує безліч сайтів з великою кількістю відвідувачів, але низьким Alexa рейтингом. Причиною цього явища є те, що сайти та блоги, які використовують Alexa чи встановили розширення в браузері, мають більш високий рейтинг у порівнянні з тими, хто не використовує дану систему.

На сьогодні рейтингова система досить популярна серед веб-майстрів, блогерів, СЕО експертів, розробників сайтів, які зачасту використовують AlexaToolbar в браузері. Наявність інструментів AlexaToolbar, як правило, дає змогу зробити висновок, що даний сайт чи блог повязанний з он-лайн маркетингом.

Переваги використання Alexa

 • На сьогодні рейтинг і популярність сайту оцінюється за допомогою рейтингу  Alexa.
 • Можливість продати свій сайт дорожче маючи гарний показник  Alexa рейтингу (нижчий за 10 000). Покупці можуть оцінити кількість вхідного трафіку.
 • Вищий шанс розміщення статей чи посилань на інших сайтах або форумах при високому рейтинг Alexa (у разі наявності унікального контенту і відсутності спаму).
 • Можливість отримати виплати від розміщення реклами, так рекламодавці будуть зацікавлені в розміщенні реклами на сайті з високою репутацією.

 Як покращити свій рейтинг в Alexa?

Багато людей скаржаться на те, що їх трафік значно зріс, а показники Alexa досі залишаються низькими. Саме тому, варто розвіяти міф про те, що даний рейтинг основується суто на кількості вхідного трафіку. Трафік - це важлива складова рейтингової системи, але не найголовніша. Дослідження показали, що рейтинг Alexa покращується, якщо сайт постійно оновлюється.  Слід зазначити, що у випадку, якщо сайт має стабільний обсяг трафіку та статичний контент, то його рейтинг може підвищитись за рахунок розміщення статей чи новин. Даний спосіб не є дає 100% гарантії, але дає можливість покращити рейтинг на певний період часу.

Покращити рейтинг можливо :

 • використовуючи якісний контент при щоденному оновленні сайту чи блогу.
 • зареєструвавши власний Alexa аккаунт чи використавши Facebook, щоб долучити до рейтингу власний сайт чи блог. Також необхідно пройти процедуру підвердження того, що ви являєтесь власником сайту чи блогу шляхом скачування файлу, чи додання мета тегу до хедера сайту.
 • використовуючи інструменти Alexa чи встановивши даний інструмент в браузері.
 • розміщуючи інформацію про Alexa на власному сайті чи блозі. Пропонувати клієнтам використовувати Alexa, для того щоб отримувати більш високий рейтинг в разі повторного входу користувачів на сайт.
 • впевнившись, що огляд вашого сайту наведений на alexa.com.
 • оптимізувавши сайт з використанням ключовиків Alexa.
 • розмістивши підпис на в коментарях на різних тематичних формах.

Сподіваємось інформація стала для Вас корисною і допоможе Вам у просуванні свого інтернет-проекту. А про стабільну роботу Вашого сайту подбає HyperHost

Як уникнути СЕО катастрофи при редизайні сайту? Детальніше тут.

Переклад статті з сайту spinfold.com


Close Screen
Olha Kashyna
Статей: 43
Оцените статью:


Спасибо за отзыв
Рейтинг: 5 из 5 Голосов: 4