0 коментариев
Поделиться статьей:

WomenWhoCode Tech Talk - доводить, дівчата вміють програмувати!

29.04.2016 0 3300 на прочтение 3 минуты

Сьогодні існує багато громадських організацій, але є одна яка на думку персоналу компанії HyperHost виділяється з поміж інших. Women Who Code - міжнародна громадська організація, яка обєднує в собі представниць прекрасної статі. Та не просто обєднує а надихає жінок з усього світу цікавитись технологіями у сфері ІТ та розвивати у собі відповідні навички програмування.

Ініціатива справді цікава та перспективна, тому ми маємо за честь усіляко сприяти та підтримувати становлення Women Who Code в Україні та окремих її містах.  А сьогодні презентуємо звіт з крайнього заходу, який відбувся у м. Вінниця 16 квітня 2016 року

На неформальну зустріч зібралось близкьо 30 дівчат-програмістів, які мали змогу представити свою сферу інтересів, познайомитись з однодумцями та отримати низку корисної інформації.

На зустрічі було представлено чотири доповіді на теми:

  • CSS-transformations
  • Знайомство з AngularJS
  • Основи роботи з GIT та системами контролю версій
  • Системи збирання проектів для Front-End

Наприкінці зустрічі була проведена лотерея, в результаті якої щасливчики отримали призи від спонсорів заходу. Наша компанія виступила спонсором подарунків та освіжаючих напоїв. Так було розіграно 3 призи від компанії HyperHost™ - сертифікати на домене імя та безкоштовне користування послугами віртуального хостингу.
Ми щиро вітаємо переможниць лотереї, бажаємо професійного росту та успіхів у своїх починаннях.

Приєднатися до руху Women Who Code або отримати більше інформації ви можете на офіційних сторінках організації у Facebook та Вконтакті

Далі короткий фотозвіт з заходу:
1

11
13

14

15

ГиперХост

HyperHost

10

9

8
16

5

4

3

7

Компанія HyperHost™ дякує організаторам за чудовий захід і бажає творчого натхнення та великої кількості нових заходів.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 872
Оцените статью:


Спасибо за отзыв
Рейтинг: 5 из 5 Голосов: 4