11 корисних сервісів для онлайн-бізнесу

Якщо ви онлайн-підприємець, то напевно вже давно знаєте про особливості та можливості роботи в інтернеті. У цьому огляді ми підібрали найкорисніші сервіси для вашого бізнесу в мережі. За допомогою них ви не тільки удосконалите процес своєї роботи, але і зробите його більш швидким і продуктивним. Отже, які онлайн сервіси користуються популярністю серед підприємців?

Trello

Система управління проектами Trello працює в режимі онлайн. Інтерфейс програми складено на основі канбан-дошок. Ви самостійно складаєте списки і картки на цих дошках. Безкоштовної версії програми цілком достатньо для роботи, є, звичайно ж, ще й платні тарифи з розширеним функціоналом, але для початку free плану досить.

Сервіс Trello розроблений в 2011 році, сьогодні вже налічує понад 4,5 млн. користувачів. Перш за все Trello - це простий і зручний інтерфейс, новачкам відразу легко освоїтися і почати роботу з сервісом. Вся інформація зберігається в хмарному сховище онлайн, а користувач з будь-якого пристрою може підключатися і працювати в інтерфейсі. Trello насамперед хороший для командної роботи, всі учасники мають доступ до дошки, ведуть обговорення, реагують на завдання.

Сервіс найбільш затребуваний у IT-фахівців, стартапів і невеликих компаній. Крім того його часто використовують для ведення особистих справ, наприклад, планування відпустки, розпорядку дня і тп.

 

 

Weblium

Простий у використанні конструктор сайтв, що працює за принципом drag and drop, Коли ви можете просто перетягуванням формувати зовнішній вигляд свого сайту. Десятки готових шаблонів дозволять створити свій блог, онлайн магазин, або сайт учителя. Конструктор дозволить створити не лише красивий сайт але і адаптує його під більшість доступних пристроїів. Шукаєте онлайн сервіси для бізнесу? Weblium стане чудовим партнером і основою сашого сайту. 

Сервіс має безкоштовний ознайомчий тариф, на якому доступно більшість функціоналу, та платні тарифи, котрі включають в себе хостинг створеного сайту, безкоштовний домен на перший рік реєстрації та безліч інших фішок.

G Suite

Для організації роботи команди сервіс хмарних рішень G Suite стане незамінним рішенням. Дана платформа надає повноцінний доступ до корпоративної пошти. Також для користувачів надається хмарне сховище для документів і загальні календарі. Сервіс прекрасно адаптований під мобільні платформи, включаючи, Android, iOS, Windows Mobile. Вартість залежить від тарифного плану.

G Suite - це набір додатків для щоденного використання від Google, як для підприємців, так і для звичайних користувачів. Але, якщо вам потрібен дійсно надійний інструмент для роботи в Мережі, то G Suite - прекрасний вибір, як для новачків, так і для професіоналів.



MailChimp

Якщо вашому бізнесу необхідні регулярні розсилки, то цей сервіс значно спростить роботу. За допомогою широкого функціоналу MailChimp можна скласти план відправки листів на зручні дні, налаштувати систему автоматичних листів, оцінити ефективність розсилок і навіть створити Лендінг сторінку.

MailChimp підключається за допомогою API. З мінусів можна виділити те, що немає російськомовного/україномовного меню, але, на щастя, в інтернеті дуже багато інструкцій для роботи з цим сервісом, тому навіть новачкові буде нескладно розібратися.

Вартість тарифних планів сервісу MailChimp різна, залежно від функціоналу, який ви хочете використовувати. Є безкоштовний стартовий тариф, а вартість найдорожчого $ 299.

MailChimp сумісний для роботи з більшістю відомих CMS систем, крім того прекрасно працює зі сторонніми SaaS-платформами і соціальними мережами.

Вбудований редактор MailChimp дозволить вам самостійно створювати листи для ваших клієнтів. Крім того, якщо ви новачок в цій сфері, є тестова версія сервісу, за допомогою якої можна відправляти до 12 тис. листів на місяць безкоштовно. Якщо ви власник малого бізнесу, то цього тарифу буде цілком достатньо для старту email-розсилок.

Zadarma

Потрібно підключити телефонію для бізнесу? Хмарна телефонія з сервісом Zadarma доступна для кожного онлайн бізнесу. АТС Zadarma безкоштовна, оплачується ваш номер і вихідні дзвінки.

З переваг сервісу варто виділити великий набір функціоналу, наприклад, голосове меню, переадресація дзвінків або їх переклад, запис розмов, автовідповідач, статистика по дзвінках. Якщо вам потрібен віджет для сайту у вигляді зворотного дзвінка, то Zadarma пропонує цю можливість безкоштовно.

Вартість сервісу безпосередньо залежить від використовуваних можливостей і регіону, куди ви збираєтеся дзвонити. Решта тарифів від $ 0 до $ 44 в місяць. Кожен тариф окремо розширюється, і до нього можна додавати необхідні параметри.

Для кого перш за все необхідний сервіс хмарної телефонії:

1. Для звичайних користувачів, які ведуть спілкування з іншими користувачами, які проживають за кордоном.

2. Для бізнесу, який працює з аутсорсингом.

3. Для бізнесу з відділами в різних регіонах країни.

4. Для колл-центрів.

5. Для компаній різного рівня, які зв'язуються з клієнтами в телефонному режимі.


JivoSite

Спілкування з клієнтами - шлях до успіху вашого бізнесу. Зараз на ринку дуже багато рішень і пропозицій, за допомогою яких відвідувач вашого сайту може швидко зв'язатися з компанією і отримати необхідну інформацію, але в даному огляді ми виділимо сервіс, який вже кілька років успішно використовуємо і на своєму сайті - JivoSite. Встановити чат на сайт може кожен, для цього потрібна лише реєстрація в системі і установка коду сервісу.

Є безкоштовний базовий тариф, є професійний ($ 30 за 30 співробітників в місяць) і корпоративний, ціна якого прораховується за запитом.

Сервіс JivoSite має масу можливостей і додаткових опцій, наприклад, власник ресурсу отримує таку інформацію про відвідувачів сайту:

- по якому запиту перейшов відвідувач,

- назва міста,

-  на якій сторінці сайту знаходиться,

- час, проведений на сайті.

Співробітник, який знаходиться в чаті, може самостійно почати спілкування з клієнтом, щоб привернути його увагу. JivoSite вказує на орфографічні помилки і дає варіанти для їх виправлення, за допомогою сервісу можна пересилати файли, зберігати історію листування, доступна функція переадресації іншому оператору, чорний список. Функціонал дійсно широкий і зручний, як і для співробітників компанії, так і для клієнтів будь-якого виду бізнесу.

 

Depositphotos

Часто для ведення сторінок компанії в соціальних мережах або для наповнення самого сайту виникає необхідність в якісних зображеннях або коротких відео. У подібних ситуаціях можна звернутися до спеціальних фотостоків і фотобанків. Наприклад, Depositphotos - міжнародний фотосток, де можна купити унікальні фотографії, ілюстрації, векторні зображення і навіть короткі відео високої якості. Ціна від $ 10 в місяць за 10 фотографій. Але також є безкоштовні варіанти для отримання якісних зображень, наприклад, vectorportal чи unsplash.

Evernote

Сервіс Evernote - електронна альтернатива блокнота, яка дозволяє зберігати замітки, важливі документи, сторінки сайтів і дати днів народження співробітників. Зручна синхронізація з усіма пристроями не дасть вам забути про дійсно важливе. Вартість базового тарифу 0, але є ще й Преміум версія з розширеними можливостями для бізнесу за $ 3 на місяць і тариф Business за $ 11 за користувача в місяць.

Альтернатив цієї програми насправді багато, але переваги Евернот істотні і цей сервіс для кожного онлайн-підприємця стане дійсно корисним:

    - зручний формат зберігання даних;

   -  можна структурувати інформацію;

  -   є зручна система пошуку;

   -  є можливість ставити мітки.

Kickstarter

Якщо ви початківець  і у вас є дійсно класна ідея для втілення, але немає для цього коштів, зверніться в Kickstarter. Спеціальний сервіс для залучення добровільних пожертвувань. Ці пожертви йдуть на реалізацію проектів користувачів. На Kickstarter можна знайти самі божевільні ідеї, але чому б вам не спробувати просунути свій стартап на цьому сервісі.

Початкових внесків не потрібно, але компанія залишає 5% від пожертвувань, а платіжна система Stripe забирає 3-5% від оплат. У разі, якщо задумка автора не набирає необхідну суму, кошти назад повертаються спонсорам.

 

Weblancer

Це фріланс біржа, де можна знайти виконавця для будь-якого завдання. Подібних бірж зараз в Мережі дуже багато (Freelancer, FL, Freelancehunt, Work-zilla, Upwork і інші), за допомогою них онлайн бізнес знаходить програмістів, дизайнерів, копірайтерів, СЕО фахівців, бухгалтерів та інших співробітників для вирішення повсякденних завдань.

Вартість виконання поставленої задачі безпосередньо залежить від вашого завдання і від ваших домовленостей з конкретним фрілансером.

HyperHost

Якщо у вас є сайт або тільки планується його створення, то без хостингу вам не обійтися. На хостингу від HyperHost ви зможете навіть зробити сайт своїми руками, так як надається безкоштовний конструктор. На сервісі можна підібрати і зареєструвати гарний домен для назви сайту, купити SSL сертифікат, а також орендувати виділений сервер під будь-які завдання бізнесу. Фахівці компанії допоможуть вам підібрати необхідну послугу прямо в чаті компанії на сайті.