🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

05 : 10 : 32 : 24

Власний сайт без навичок і витрат

Безкоштовний Онлайн конструктор сайтів

Доступний на усіх тарифах віртуального хостингу

Інтуїтивний редактор елементів “перетягни і встав”

200 готових шаблонів сайтів

windows and icons abstraction

Технічна підтримка 24/7
Без вихідних і святкових

Резервне копіювання
попередніх версій сайту

Можливість додавати
власний код

Переваги конструктора сайтів

Сannonball benefit Icon that heads the block with benefits
Простота і доступність сайтбілдера
Вам не потрібні навички програмування. Інтуїтивний інтерфейс і готові шаблони допоможуть створити сайт.
Сannonball benefit Icon that heads the block with benefits
Адаптивніть під смартфони і планшети
Не втрачайте мобільних клієнтів. Всі шаблони вже адаптовані під більшість екранів і браузерів.
Сannonball benefit Icon that heads the block with benefits
Багатомовність в пару кліків
Створіть сайт на різних мовах. Будьте ближче до клієнтів, говорить з ними на їх мові.
Сannonball benefit Icon that heads the block with benefits IDN
Конструктор повністю безкоштовний
Створити сайт, ви зможете абсолютно безкоштовно, конструктор інтегрований в панель управління хостингом і доступний всім.

Оберіть, який саме сайт ви хочете створити Безкоштовно

Всього декілька простих кроків до запуску особистого сайту Який сайт ви хочете створити?

box img advantage img

Доступний імпорт в конструктор будь-якого сайту

Подобається певний сайт? Імпортуйте його до конструктора в 1 клік. Сайтбілдер спробує витягнути окремі елементи і віддати вам на редактуру

Відгуки клієнтів

Олег
Тариф: Comfort cPanel
Сайт: 172ir.kiev.ua
Середня оцінка
9.8 з 10.0
Співпрацюємо десь 7-9 років
Співпрацюємо вже дуже і дуже давно з хлопцями, десь років 5-6. Тримаємо форум історичний на ВПС-ці. Сайт завжди доступний, один раз все налаштували і все працює. Єдине, що змінилося, це перевели нас років зо два тому на сервери в Європі, ну за швидкістю взагалі просідань не помічено, IP тільки змінився і все. Загалом косяків взагалі не пригадую, все працює добре!
reviewer logo
reviewer logo
reviewer logo
monitor image

Потрібна допомога в створенні сайту?

Напишіть нам на [email protected] або зв'яжіться через онлайн чат, ми надамо контакти веб-майстра котрий створить сайт для вас

Створення сайту на конструкторі заощадить Ваш час і гроші

Створити сайт за допомогою спеціального конструктора - це мабуть найпростіший спосіб самостійно розробити власний інтернет-проект. Це може бути сайт будь-якого напрямку і роду діяльності, наприклад, інтернет-магазин, сайт-візитка або портфоліо, особистий блог, сайт-форум та ін.

Самостійне створення сайту доступне кожному, хто бажає спробувати себе в новій сфері діяльності і втілити в життя свій проект. За допомогою нашого конструктора Ви зможете зробити сайт з нуля, при цьому не маючи спеціальних знань і навичок в сфері веб-розробки.

Які можливості пропонує наш конструктор сайтів? Це в першу чергу просте використання, яке досягається завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, за допомогою якого можна комбінувати елементи сайту і вибирати відповідний дизайн. Усі запропоновані шаблони вже адаптовані під мобільні пристрої, тобто користувачі Вашого сайту зможуть відвідувати його з будь-якого пристрою. Конструктор інтернет-сайтів надає максимум можливостей для того, щоб Ви зробили свій сайт зручним та привабливим для клієнтів. А ми зі свого боку забезпечимо для Вашого ресурсу стабільний і надійний хостинг з професійною технічною підтримкою, яка працює цілодобово.

Хто може створити сайт з нуля?

Для самостійного створення сайту Вам не потрібно великих вкладень. Скористатися конструктором Ви можете абсолютно безкоштовно. Онлайн конструктор сайтів доступний на всіх тарифах нашого хостингу. Ви просто робите замовлення, отримуєте доступи до панелі управління, в панелі вибираєте відповідний розділ і починайте створення.

Сайт розроблений Вами за допомогою конструктора для відвідувачів і пошукових систем не буде нічим відрізнятися від будь-якого іншого звичайного сайту. А його оформлення і функціонал залежить тільки від Вас. Ви зможете зробити класичний веб-проект, інтернет-магазин для продажу товарів або послуг, сайт-візитку Вашої компанії або блог на будь-яку тематику.

Свій сайт без навичок кодингу

Компанія ГіперХост надає прекрасну можливість зробити сайт самостійно без прихованих платежів і небажаної реклами на Вашому майбутньому онлайн ресурсі. Схема роботи прозора і зрозуміла - Ви робите замовлення хостингу і отримуєте безкоштовну можливість розробити свій власний сайт.

Конструктор інтернет-сайтів надає готовий функціонал, щоб кожен користувач зміг зробити сайт на декількох мовах, додати підв'язку соціальних мереж, розмістити необхідний контент - відео, музику, карти, календар. Використовуючи ці можливості Ви створюєте інтернет-проект без допомоги веб-розробників і додаткових вкладень.