Огляд чат сервісів для спілкування вашої команди

При спільній побудові ідей в командному середовищі вам потрібні надійні засоби спілкування. Всі члени команди діляться своїми ідеями, це легше робити при спільній роботі в одному фізичному офісі. Але як щодо віддаленого спілкування або роботи з фрілансерами по всьому світу? У даній статті представлений огляд 10 інструментів для управління системою спілкування, як для індивідуального, так і для командного чату. У списку є безліч безкоштовних продуктів і навіть кілька платних, які можуть запропонувати більше ніж просто обмін миттєвими повідомленнями. Проте кожен інструмент комунікації відрізняється, давайте розглянемо особливості кожного.

1.Slack

Протягом останніх декількох років Slack був популярним для командної бесіди, особливо для компаній з віддаленою роботою. Slack дозволяє обмінюватися файлами і вставляти фотографії або інші типи мультимедіа через будь-які додатки. Крім того, ви можете інтегрувати Slack із зовнішніми додатками, такими як Google Calendar, Gmail, Jira, Github і Gitlab і багатьма іншими.

Slack поставляється з планом безкоштовного рівня з деякими обмеженими можливостями, але його має бути достатньо для більшості невеликих організацій або організацій-початківців. Якщо вам потрібні такі розширені функції, як групові виклики із загальним доступом до екрану, необмежену кількість додатків, гостьові облікові записи і загальні канали, ви можете отримати платну опцію за $ 8 / місяць за користувача.

2.Basecamp

Серед багатьох інших онлайн-проектів Basecamp - відмінний вибір для інтернет-компаній. Сервіс Basecamp дозволяє менеджерам призначати завдання, групові замітки, завантаження файлів, а також груповий чат. Це потужний спосіб організувати будь-який проект онлайн з будь-якою кількістю людей. З Basecamp ви розбиваєте свою роботу на окремі проекти. Кожен проект містить в собі все, що пов'язано з роботою; всі залучені люди, кожне обговорення, кожен документ, файл, завдання, важлива дата і т. д.

3.Zoom

Zoom- популярний вибір для проведення відео-зустрічі або конференції. Він відомий своєю надійністю в порівнянні з іншими платформами і дозволяє дуже легко приєднатися до наради.

Замість створення облікового запису Zoom або переходу через кілька кроків для участі у відеоконференції, запрошений може вибрати посилання, зазначене в запрошенні,  вказати своє ім'я і ​​все налаштовано. Користувачі можуть приєднатися з веб-сайту або настільного додатку.
Під час пандемії COVID-19 Zoom став користуватися величезною популярністю, завдяки наданням можливості працювати з дому. Багато студентів і викладачів використовують його для навчання на дому, багато компаній використовують його, щоб зв'язатися зі своїми співробітниками, які працюють вдома.

4.Google Meet

Google Meet - це простий спосіб спілкування з однією людиною або групою людей. У той час, як Google Hangouts і інші продукти чату Google можуть приймати до 25 осіб в межах однієї групи чатів, Google Meet призначений для компаній і, таким чином, дозволяє розмістити стільки людей, скільки необхідно.
Сервіс схожий на Zoom, Ви можете запросити користувачів в обліковому записі GSuite або відправити запрошення стороннім особам з секретним ідентифікатором, щоб приєднатися до зустрічі. Він надається, як частина продукту GSuite, тому, на жаль, безкоштовний рівень для Google Meet недоступний.

5.Microsoft Teams

Як випливає з назви, Microsoft Teams - це платформа для спілкування та спільної роботи від Microsoft, призначена для всіх видів груп. Як частина лінійки Microsoft, Microsoft Teams підключена до інших продуктів, включаючи Office 365.

Команди Microsoft надають безкоштовний тарифний план з дуже широкими можливостями. Безкоштовний план включає груповий чат і інструмент з необмеженою кількістю повідомлень чату, гостьовим доступом, відео та аудіо дзвінками, а також доступом до веб-версій Word, Excel і PowerPoint.

6.Rocket.Chat

Rocket.Chat - це програмне забезпечення для командного чату з відкритим вихідним кодом. Додаток безкоштовний, без будь-яких обмежень. Ви можете використовувати аудіо- і відеоконференції, запросити людину з гостьовим доступом, екраном і загальним доступом до файлів, налаштувати двухфакторную аутентифікацію (2FA), шифрування E2E і тп. Rocket.Chat надає досить широкий посібник з розгортання на різних серверах і в таких середовищах, як Ubuntu, RedHat, Docker, AWS і DigitalOcean.

Це ідеальне програмне забезпечення для тих, кому потрібен повний контроль над додатком чату і, найголовніше, даними. Але, якщо ви вважаєте за краще не витрачати час на налаштування серверів, Rocket.Chat також надає послугу хмарного хостингу, починаючи з $ 2 / місяць за користувача.

7.MatterMost

MatterMost - ще один додаток чату з відкритим вихідним кодом. MatterMost названий альтернативою Slack, надає безліч можливостей для безперешкодного групового спілкування. Ви можете організувати бесіди по командам і каналах, повний пошук по історії чату (в Slack ця функція обмежена в безкоштовному плані), ви також можете організувати VOIP, відео і загальний доступ до екрану, ділитися файлом, зображенням і посиланням на спільне використання.

Будучи додатком з відкритим вихідним кодом, сервіс надає вам повний доступ до джерела і, таким чином, забезпечує зручні налаштування необхідного функціоналу. Ви можете, наприклад, налаштувати бренд на сторінці входу в систему або маркувати мобільні додатки. MatterMost доступний через мобільні і настільні додатки; Ваші кінцеві користувачі можуть спілкуватися і співпрацювати, незалежно від того, чи знаходяться вони в Windows, Linux, macOS, Android або iOS.

8.Chanty

Chanty - це додаток для чату, що працює на основі штучного інтелекту і машинного навчання, тому він може допомогти вам доставити  важливе й актуальне для вас, щоб бути в курсі спілкування. Сервіс надає дуже щедрий безкоштовний тарифний план, що робить його ідеальним додатком чату для початківців або бізнесу з обмеженим бюджетом. Завдяки безкоштовному плану, Chanty дозволяє вам мати необмежені публічні та приватні розмови, повністю доступну для пошуку історію, вбудовані можливості управління завданнями і до 10 користувачів в організації.

9.Podio

Рішення під назвою Podio підходить не тільки для чату. Це повний пакет управління бекендом для проектів, які повинні обробляти кілька користувачів. Реєстрація безкоштовна до п'яти членів команди.

Реєстрація через OAuth з прямим підключенням дуже проста за допомогою Google, Facebook і навіть Windows Live. Безкоштовний обліковий запис дозволяє вам випробувати всі додатки даного сервісу, щоб подивитися, чи може це працювати на вашу компанію.

10.Flock

Flock - це додаток для спілкування та спільної роботи, який може допомогти вам підвищити продуктивність і ефективність спілкування у вашій команді, щоб обговорити важливі проекти і виконати роботу. Ви можете ініціювати розмову по каналах, відправити пряме сполучення або оголошення в масштабах компанії і навіть управляти списком розсилки. Крім того, Flock також має вбудований додаток «Завдання», так що ви можете керувати своїми завданнями в одному місці і навіть перетворювати бесіду в задачу, що є досить цікавою функцією.
Flock поставляється з безкоштовним планом, який дозволяє вам розміщувати необмежену кількість повідомлень 1-на-1 і групових повідомлень, відеодзвінків і до 10 загальнодоступних каналів.

Огляд сервісів для відеоконференцій за посиланням.

Переклад з сайту hongkiat.com.