0 коментарів
Поділитися статтею:

9 сервісів для організації онлайн конференцій

28.05.2020 0 5566 на прочитання 7 хвилин

У зв'язку зі зростаючою тенденцією віддаленої роботи багато компаній почали активно використовувати конференц-зв'язок, групові відеодзвінки і загальні чати. На ринку існує безліч відмінних безкоштовних і платних сервісів для забезпечення конференц-зв'язку, але як вибрати той, який підходить вашому бізнесу? У цій статті ми порівняємо кращі сервіси та програмне забезпечення, щоб допомогти вам керувати віддаленими командами, поліпшити зв'язок і розвивати свій бізнес, навіть перебуваючи вдома.

video-conference

1.Nextiva

Сервіс є одним з кращих на ринку. Він дозволяє легко керувати конференц-викликами, використовуючи номер вашого віртуального ділового телефону. Додаток Nextiva працює на всіх пристроях (Android, iPhone, ноутбуки та настільні комп'ютери). Ви можете використовувати його для прийому телефонних дзвінків на ходу, вдома або в офісі. Якість аудиодзвінків відмінна, програми прості у використанні і пропонують якісну підтримку клієнтів. Платформа також включає CRM, LiveChat і інші широкі можливості, необхідні для управління вашим бізнесом. Єдиним недоліком є ​​те, що функція відеодзвінка трохи обмежена.
Ціна: 20 доларів на місяць на користувача, але, якщо вам потрібні необмежені конференц-дзвінки, вам знадобиться професійний план, який починається з 25 доларів на користувача в місяць.

2.RingCentral

Ще один популярний бізнес-провайдер VOIP, що пропонує послуги конференц-зв'язку. Вони пропонують професійні телефонні номери з функціями аудіо / відео конференцій. RingCentral також надає віртуальний номер телефону з мобільними додатками, які дозволяють вам використовувати один і той же номер телефону на декількох пристроях з будь-якого місця. Це відмінно підходить для віддалених команд, які працюють з будь-якої точки світу. Функції платформи RingCentral включають хмарний телефон, обмін повідомленнями в команді, проведення конференцій, переадресацію викликів, автоматичне вітання і багато іншого.Всі користувачі RingCentral можуть отримати безкоштовний онлайн-сервіс зустрічей RingCentral Meetings, який дозволяє проводити високоякісні відеоконференції з будь-ким з вашої команди і / або клієнтів. Безкоштовний онлайн-план зустрічей може включати до 100 учасників дзвінків, поставляється з загальним доступом до екрану, але він обмежений 40 хвилинними дзвінками.

Ціни: базовий план починається з $ 19,99 за оператора в місяць. Ви можете перейти на тарифний план Office Premium за 34,99 дол. на місяць, що знімає обмеження на дзвінки і надає масу додаткових функцій.

3.Zoom

Zoom - популярне програмне забезпечення для онлайн-конференцій та відеоконференцій. Якщо ви шукаєте тільки програмне забезпечення для відеоконференцій і онлайн-конференцій, то Zoom - відмінний варіант. Ви можете легко налаштувати онлайн-конференцію, а також запросити членів своєї команди, просто поділившись посиланням. Він простий у використанні і має додатки, доступні для всіх пристроїв, включаючи мобільні телефони. Zoom пропонує безкоштовний тарифний план, який включає в себе конференц-дзвінки за участю до 100 учасників і необмежену кількість зустрічей 1 на 1. Цього цілком достатньо для більшості малих підприємств з віддаленими командами. Недоліком безкоштовного плану є те, що тривалість конференц-зв'язку обмежена 40 хвилинами. На відміну від перших двох провайдерів в нашому списку, Zoom не надає вам виділений віртуальний робочий телефонний номер. Однак кожне зібрання Zoom отримує унікальний телефонний код, який учасники можуть використовувати для приєднання по телефону, якщо у них немає програми або доступу до надійного Інтернету.

Ціни: базовий план безкоштовний, але ви можете перейти на платний тарифний план, щоб скасувати обмеження за часом і розблокувати інші функції. Ціни починаються з $ 14,99 / місяць.

4.G Suite Hangouts / Meet

G Suite пропонує зустрічі в Google Hangout для конференц-зв'язку і відеоконференцій. Він пропонує безпечний обмін повідомленнями, чат, аудіо та відео конференції для малих підприємств і команд. Він також доступний безкоштовно через додатки Google Hangouts, який також підтримує онлайн-конференції. Як частина G Suite, ви отримуєте професійну адресу електронної пошти для бізнесу, хмарне сховище, додатки Google, включаючи Календар, Документи та багато іншого. На відміну від деяких інших програм для конференц-зв'язку зі списку, в Google Hangouts відсутній службовий номер телефону.

Ціни: Класичні Google Hangouts безкоштовні. Платні плани G Suite починаються від 6 доларів в місяць на користувача. Один користувач G Suite може запустити збори за участю до 100 учасників. Ви можете збільшити ліміт до 150 учасників (бізнес-план G Suite) і до 250 учасників в плані G Suite Enterprise / Education.

5.Microsoft Teams

Microsoft Teams - це багатоцільовий засіб зв'язку для віддалених команд і малих підприємств. Він поставляється з текстовими повідомленнями, груповими чатами, каналами, загальним доступом до файлів і функціями аудіо / відео конференцій. ПЗ дуже легко налаштувати для малого бізнесу. Microsoft Teams працює на всіх операційних системах і пристроях, включаючи мобільні телефони. Базове програмне забезпечення безкоштовно для всіх, але ви отримуєте більше можливостей з Office 365, який є продуктивним пакетом Microsoft.

Ціна: Базові тарифи Microsoft безкоштовні, але ви можете перейти на Office 365, який коштує від 5 доларів на користувача в місяць.

6.Skype

Skype - популярний додаток для обміну повідомленнями та аудио / відеодзвінків. Це простий спосіб проводити конференції один на один і зустрічі для фрілансерів, підприємців і індивідуальних користувачів. Програма дозволяє вам дзвонити на місцеві і міжнародні телефонні номери з вашого додатку Skype. Ви також можете отримати місцевий номер телефону з різних регіонів і країн і приймати дзвінки на цей номер. Skype пропонує відеоконференції в форматі HD, спільне використання екрану, запис розмов, обмін файлами і багато іншого.Skype дійсно відмінно працює для дзвінків 1-на-1, але під час відеоконференцій додавання більшої кількості учасників значно погіршує якість дзвінків.

Ціна: базове додаток Skype безкоштовно. Якщо ви додасте номер телефону або хочете зателефонувати, вам потрібно буде купити оновлення. Ціни варіюються залежно від регіону і тарифів на дзвінки.

7.GoToMeeting

GoToMeeting - ще один хороший варіант для конференц-зв'язку і онлайн-зустрічей. Сервіс пропонує швидкі онлайн-зустрічі з простими інструментами обміну, що дозволяють всім членам команди приєднатися до роботи з будь-якого пристрою. Є програми для всіх операційних систем, включаючи мобільні телефони, що дозволяє проводити зустрічі на ходу. При бажанні ви також можете додати безкоштовні номери в свій план і дозволити користувачам набирати номер, щоб приєднатися до конференц-зв'язку.

Ціна: від 12 доларів з користувача в місяць.

8.Slack

Популярний додаток для підвищення продуктивності і зв'язку для віддалених команд. Він поставляється з вбудованою функцією аудіо / відео дзвінка, що дозволяє вам здійснювати конференц-дзвінки, не виходячи з програми. Як інструмент колективної роботи, Slack поставляється з інтеграціями для багатьох популярних додатків, які ваша команда вже може використовувати, таких як Asana, Google Drive, Google Calendar, Gmail, Zoom і т. Д Slack не включає телефонний зв'язок, тому, якщо ви шукаєте конференц-зв'язок з клієнтами або проводите вебінари, він не зможе цього надати.

Ціни: базовий безкоштовний тариф обмежений 10 000 історіями повідомлень і дзвінками. Стандартний тариф починається з 6,67 доларів на користувача в місяць.

9.UberConference

UberConference - це ще один відмінний безкоштовний сервіс конференц-зв'язку для спілкування з віддаленими командами і клієнтами. Ви можете просто запросити користувачів, вказавши URL-адресу, і їм не потрібно нічого завантажувати, щоб приєднатися до розмови. Працює на всіх пристроях, включаючи мобільні телефони. Платформа надає зручний загальний доступ до екрану, налаштовану музику для утримання, розклад нагадувань про виклики і додатки для всіх пристроїв. Це частина DialPad, яка дозволяє вам інтегрувати послугу бізнес-телефонії в ваш план UberConference. Ви також можете інтегрувати його з Slack, G Suite і Office 365.

Ціна: безкоштовний план дозволяє додати до 10 учасників. Платні плани починаються з 15 доларів в місяць за участю до 100 учасників.

Всі перераховані вище програмні платформи дозволяють проводити конференц-дзвінки і онлайн-відео зустрічі. Проте, вам потрібно вибрати той, який найкращим чином відповідає вашим потребам. Якщо вам потрібна служба бізнес-телефонії для управління викликами аудиоконференції, то Nextiva - кращий варіант. Якщо вам потрібна платформа «все включено» (телефон + відеоконференція), то RingCentral є кращою платформою для конференц-зв'язку. Якщо ви шукаєте окрему послугу відеоконференцзв'язку, то Zoom - кращий варіант, оскільки він дозволяє додавати кілька учасників без втрати якості. Команди Slack і Microsoft підходять для спільної роботи в команді, обміну текстовими повідомленнями та обміну файлами з базовими функціями конференц-зв'язку.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти підходяще програмне забезпечення для онлайн конференц-зв'язку.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 872
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 4 з 5 Голосів: 3