🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

15 : 6 : 03 : 11

Найчастіше реєструють

Купити домен

Більше 500 доменних зон на вибір

Надаємо сертифікат власника домену

Активуємо захист WHOIS даних клієнта

Кращі ціни на домени
.net - 19.45 $ .com - 15.45 $ .com.ua - 12.55 $ .in.ua - 12.11 $

Зареєструвати домен для сайту у популярній зоні

Обирайте одну з найпопулярніших доменних зон, або із сотень красивих доменів

box img advantage img

Реєструємо домен у подарунок

Com, Com.ua, In.ua, Net Купуйте хостинг (крім Міні) на півроку або рік і ми зареєструємо Домен для Вас у подарунок!

maze image

Допоможемо з вибором домену

Не можете визначитись з назвою чи доменною зоною? Напишіть нам в Чат на сайті, на пошту [email protected], або запитайте у штучного інтелекту

Обирайте ім’я в одній із типів домених зон

Зарубіжні домени
від 11.09 $ /рік
Дешеві домени
від 10.44 $ /рік
hyperhost domain cert

Більше ніж просто реєстрація доменів

Захист WHOIS - приховай особисті дані від зловмисників та недругів
CDN - закешує контент на 200 серверах по усьому світу, щоб швидко відкрити ваш сайт з будь-якої точки світу
Сертифікат на домен - Фізичний документ, що підтверджує факт реєстрації за вами домену в компанії HyperHost
SSL - сертифікат безпеки, що захищає користувачів сайту від зловмисників, а вас від санкцій браузера та пошукових систем

Поспішайте зареєструвати домен в Україні

У нас ви можете купити вільний домен за доступною ціною в кілька кліків. Вибір доменного імені для сайту дуже відповідальний крок, тому перед покупкою домена визначтеся з назвою майбутнього ресурсу і перевірте чи вільне це ім'я в обраній зоні. Цю перевірку можна здійснити безпосередньо на даній сторінці. Ім'я домену має легко запам'ятовуватися, бути оригінальним і бажано тематично пов'язаним з вашим сайтом. Після реєстрації ви отримаєте власний домен, власником якого будете виключно ви. Тому під час оформлення замовлення вказуйте коректні дані майбутнього власника домену.  

Бажаєте придбати вільний домен? Купити домен в Україні

Ви хочете офіційно створити домен або перенести його від іншого реєстратора? Ми пропонуємо багато доменів на вибір, включаючи доменні зони країнукраїнські та міжнародні домени, також надаємо детальну інформацію та правила реєстрації для кожної доменної зони. У популярних міжнародних і тематичних доменних зонах, наприклад, .today, .travel, .coffee, .credit, .expert, .hosting, .media, .menu, .photo, .site і ін., можна підібрати найбільш красиве і оригінальне ім'я для сайту, за допомогою якого користувачі легко знаходитимуть Вас в Інтернеті. У подібних зонах ще багато незайнятих імен з необхідними для вас ключовими словами.

Вам потрібна допомога в підборі вільних доменів? Звертайтеся до нас по будь-якому зручному каналу зв'язку, ми допоможемо вибрати і зареєструвати новий домен. З повною таблицею доменних імен ви можете ознайомитися на нашому сайті. Замовити доменне ім'я для свого інтернет-ресурсу, а також орендувати хостинг для домену у нас можна недорого і швидко.

Великий вибір доменів верхнього рівня. Реєстрація домену в Україні

Ми пропонуємо великий вибір доменів верхнього рівня і можливість зареєструвати офіційний домен на рік або довше. Якщо ви власник зареєстрованої торгової марки в Україні, то відмінним рішенням стане реєстрація однойменного домену в зоні .ua. Купівля доменного ім'я для сайту такого рівня збільшить довіру відвідувачів і просуне ваш бізнес на новий рівень. Якщо у вас немає торгової марки, то ви зможете підібрати найбільш підходящий альтернативний варіант в одній з українських доменних зон.

Зверніть увагу, що обраний вами домен буде зареєстрований тільки після оплати рахунку. Скільки коштує домен? Всі актуальні ціни доступні на нашому сайті, вартість залежить від обраної зони і періоду реєстрації. Для доменів в зоні .ru / .рф / .su / .by в процесі реєстрації необхідно вказати реальні паспортні дані майбутнього власника домену. Право на доменне ім'я буде належати лише вказаному реєстранту. Оформити замовлення домену можна безпосередньо на нашому сайті.

Поширені питання про доменні імена

Дивіться відповіді на найпоширеніші питання стосовно наших послуг

Домен - унікальна адреса сайту в Мережі. Кожен сайт має доменне ім'я, по якому його знаходять користувачі, тому якщо ви плануєте створити сайт, то обов'язковою умовою його доступності в Інтернеті буде реєстрація домену. Кожне доменне ім'я унікальне належить тільки одному сайту. Домен включає назву ресурсу та доменну зону.

Існує багато типів класифікації доменів, ми виділили наступні: Популярні домениДешеві домениУкраїнські домениЗарубіжні домениМіжнародні домени

Ми реєструємо домени в зонах .com .com.ua .net - БЕЗКОШТОВНО при покупці хостингу на пів року та більше. Акція діє на усі тарифи хостингу, крім тарифу Міні. Дивитись усі постійні акції хостинг-провайдера

Ви можете лише орендувати домен на певний період. Найкращим способом його зайняти є його реєстрація на 3, 5 чи навіть 10 років. Це є хорошим сигналом для пошукових систем і ознака перспективності вашого бізнесу.

Якщо під час перевірки бажаний Вами домен відмічений як "Зайнятий", це означає, що він уже зареєтрований іншим користувачем. Бажане ім`я може бути вільне в іншій доменній зоні (весь список представлений в таблиці). Також ви можете спробувати ввести інше ім`я домену.

В більшості випадків, немає ніякої різниці, все залежить від Ваших побажань. Наші спеціалісти можуть допомогти з підбором домена. Просто зверніться до нас в тікети або он-лайн чат і ми надамо свої рекомендації.

Для заміни реєстратора доменного імені вам потрібно надати код трансфера або EPP-код, цей код ви можете отримати у нинішнього реєстратора.

Ціни на домени встановлюються верхнім реєстратором доменної зони і можуть значно відрізнятися в залежності від зони. Ціна домену в конкретній зоні не залежить від кількості символів. При оплаті домену на період понад 1 рік передбачені знижки до 15%. Чим довший період оплати - тим більше ви зекономите.

Багато компаній навмисне встановлюють низьку ціну на реєстрацію, але значно завищуют вартість продовження домену. У нас же реєстрація і продовження домену коштують однаково. А низькі ціни досягаются прямою співпрацею з реєстратором. Ось що для нас основа чесних взаємовідносин на перспективу.