0 коментарів
Поділитися статтею:

Аналоги goo.gl. Як скоротити посилання?

27.05.2020 0 1337 на прочитання 3 хвилини

З 30 березня 2018 року Google оголосив закриття сервісу googl. Даний сервіс працював з 2009 і користувався популярністю серед звичайних користувачів інтернету і веб-розробників. Нагадаємо, що це був спеціальний сервіс для скорочення посилань. З 13 квітня 2018 року тільки існуючі користувачі могли скористатися наявними можливостями googl, але до 30 березня 2019 року сервіс остаточно перестав існувати. Створені посилання зберегли своє перенаправлення.

Чому закрили цей сервіс? Для подальшого розвитку нового сервісу під назвою Firebase Dynamic Links (FDL). FDL - це інтелектуальні URL-адреси, які дозволяють відправляти існуючих і потенційних користувачів в будь-яке місце в iOS, Android або веб-додаток.
Але все ж перед відданими користувачами, які активно використовували функціонал сервісу googl постало питання, чим його замінити, і які аналоги більш зручні. У даній статті зібрана добірка альтернатив для googl. Кожен, з нижче перерахованих сервісів, зручний і простий у використанні, а також перевіряється на якість і швидкість роботи. 

surl.li - сервіс для скорочення посилань, який був розроблений з урахуванням всіх потреб користувачів. Сервіс досить новий, тому створені скорочені адреси виходять дуже короткими (3-4 символи), їх легко запам'ятати і використовувати для передачі іншим користувачам в мережі. Для початку роботи з sur.li не потрібно абсолютно ніякої реєстрації і смс підтверджень. Сервіс також надає докладну статистику по переходах з вашої адреси, а це дуже зручна функція для маркетологів і тих, хто займається просуванням своїх проектів. Для перегляду статистичних даних необхідно тільки додати знак + в кінці скороченого посилання.

surli

Генератор surl.li - абсолютно безкоштовний сервіс з високою швидкістю роботи, тому їм може скористатися кожен бажаючий.

Owly - сервіс належить платформі Hootsuite, яка займається управлінням публікацій в соцмережах. Для початку роботи з сервісом необхідна реєстрація користувача за допомогою електронної пошти або аккаунта в соц.мережі. Після реєстрації вам також буде доступний безкоштовний 30-денний пакет на Hootsuite.


owly

toclick - ще один зручний сервіс для скорочення і редагування посилань. Крім того він дає можливість аналізувати трафік по посиланнях. Управління посиланнями можна здійснювати по API, також to.click дає можливість скорочувати посилання при використанні бот в Telegram.


to click

Droplr - хмарний сервіс, який використовується для обміну фото / відео файлами. Одна з функцій сервісу ще й скорочення посилань. Для початку роботи користувачеві необхідно авторизуватися на сайті за допомогою свого емайл.


droplr

Для повноцінної роботи з сервісом Tinycc необхідно зареєструватися. Якщо не пройти реєстрацію, скорочені посилання згодом перестають працювати. Додаткова можливість - вибір виду частини URL після домену сервісу.

tinycc

URL Shortener by Zapier - спеціальний додаток для автоматичного створення коротких URL адрес. Додаткові можливості сервісу: можна налаштовувати дії-тригери в тих додатках, які користувач інтегрував зі скороченням посилань. В результаті програма реагує на певні дії в пов'язаних додатках і автоматично генерує і зберігає короткі адреси. Ці комбінації мають назву Zap!


zapierShortUrl

Як бачимо, аналогів для заміни раніше популярного сервісу goo.gl більш ніж достатньо. У кожного, з перерахованих вище, є свої переваги, тому якщо вам потрібно швидко і якісно скоротити посилання, спробуйте скористатися даними сервісами.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 895
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 0 з 5 Голосів: 0