коментарів
Поділитися статтею:

.black - тематичний домен до Чорної п'ятниці. Кому ще підійде .black домен?

24.11.2023 120 на прочитання 5 хвилин

.black - тематична доменна зона верхнього рівня, яка призначена для всіх сайтів, що мають відношення до чорного кольору. Особливо цей домен актуальний напередодні Чорної п'ятниці, коли користувачі шукають максимальні знижки на різних сайтах з розпродажами та промокодами. Зареєструвати домен .black може кожен охочий без обмежень за доступною ціною у будь-якого реєстратора доменних імен, який надає реєстрацію в цій зоні.

.Black домен


Кому підійде домен .black?

Незважаючи на свою, на перший погляд, вузькоспрямованість, реєстрація домену в цій зоні підійде багатьом сайтам, які тільки побічно можуть бути пов'язані з чорним кольором. Отже, розглянемо конкретно, кому підійде реєстрація домену в зоні .black:

✓Модні магазини або бренди, які продають чорний одяг або будь-яку іншу продукцію чорного кольору.

✓Лендинг сайт з розпродажами або промокодами до Чорної п'ятниці.

✓Виробники темних або чорних товарів, таких як електроніка, автомобілі та меблі.

✓Художники, фотографи або дизайнери, які працюють у чорно-білій гамі.

✓Любі проєкти, пов'язані з темною естетикою.

✓Музичні гурти або артисти, чий стиль асоціюється з чорним, наприклад, чорний метал.

✓Технологічні компанії, що спеціалізуються на чорних пристроях або рішеннях.

✓Організації, що займаються пропагандою "чорної" культури, мистецтва або способу життя.

✓Ресторани або кав'ярні, що спеціалізуються на чорних інгредієнтах, наприклад, суші або піца з чорнилом каракатиці.

✓Організатори темних, стильних заходів, вечірок або фестивалів.

✓Письменники, художники, поети та інші творчі особистості, які хочуть виділити свій творчий стиль.

✓Компанії, що надають послуги у сфері фінансів або торгівлі та прагнуть підкреслити свою надійність і стабільність.

✓Організації, що опікуються екологічними питаннями і бажають підкреслити свою відповідальність через використання домену .black.

✓Компанії з просування сайтів або будь-яких інших проєктів, які використовують у своїй практиці здебільшого чорні методи (не рекомендуємо звертатися до таких компаній).

✓Інтернет магазини або лендінгові сторінки, які продають чорну ікру, чорний шоколад або чорну каву.

✓Сайти про чорну магію.

✓Сайти з чорним гумором.

✓ Сайти з оглядами, рецензіями, відгуками типу "чорний список".

✓Туристичні проєкти про узбережжя Чорного моря.

Важливо підкреслити, що ці пропозиції є лише прикладами, і реальне використання домену залежить від конкретних цілей і стратегії вашого проєкту. Пам'ятайте, що вибір домену залежить від ваших конкретних цілей і того, як ви збираєтеся використовувати його. Важливо також упевнитися, що домен вільний для реєстрації, перш ніж ви спробуєте його купити на сайті онлайн реєстратора доменів. Перевірити вільний домен чи ні можна за допомогою спеціального сервісу whois. Дізнатися вільний домен чи ні

Доменна зона .black досить молода, тому в ній ще дуже багато вільних доменів для реєстрації.

Особливості реєстрації домену в зоні .black?

Як і для кожної доменної зони, для зони .black є свої особливості реєстрації, які обов'язково потрібно враховувати, якщо ви реєструєте домен у .black зоні.

Довжина доменного імені: від 3 до 63 символів.

Обмеження: доменне ім'я починається або закінчується з букви або цифри; реєстрація доступна тільки латиницею. Заборонено використовувати дефіс на початку або наприкінці імені, і два дефіси поспіль. У доменному імені недоступні пробіли. У зоні можуть бути преміум-домени, ціна яких у рази перевищує ціну реєстрації. Преміум-домени реєструють спеціальні реєстратори. Домен вільний

Мінімальний термін реєстрації 1 рік, максимальний термін реєстрації 10 років. Реєстрація починається одразу після оплати заявки, важливо під час реєстрації ввести повністю всі запитувані контактні дані власника домену.

Де зареєструвати .black домен?

Зареєструвати доменне ім'я в зоні black може кожен охочий без обмежень, не потрібно надавати копії документів або проходити якісь перевірки. Реєстрація відбувається моментально після оплати, також потрібен час на оновлення ДНС інформації. Реєстрація доменів у зоні black доступна в акредитованих реєстраторів доменів або їхніх партнерів.

Якщо вам потрібна допомога або консультація в підборі доменного імені для вашого сайту, звертайтеся на підтримку ГіперХост, у нас також доступні функціонал для підбору доменного імені в будь-якій необхідній зоні.

Купити домен


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1186
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1