0 коментарів
Поділитися статтею:

Популярні способи заробітку на YouTube

26.05.2020 0 2283 на прочитання 7 хвилин

Оскільки YouTube продовжує рости і нові користувачі приєднуються до мережі щохвилини, можливості для того,щоб заробити гроші і додаткового доходу на YouTube також розширюються. У цій статті розглянемо популярні способи заробітку на YouTube, які актуальні в 2020 році.


ideas

Кращий спосіб монетизувати канал YouTube - це використовувати кілька методів відразу. В такому випадку ви отримаєте впевненість, що якщо один канал доходу стане неуспішним, то залишаться резервні методи. Якщо є можливість, використовуйте якомога більше таких каналів, щоб максимізувати свій дохід з YouTube, одночасно забезпечуючи ефективність і безпеку різних джерел доходу. Розглянемо актуальні методи заробітку.

Реклама на YouTube

Реклама на YouTube все ще є одним з найпоширеніших способів заробітку. Однак в останні роки на YouTube були внесені зміни: потрібно мати мінімальну кількість підписників (1000) і час перегляду (4000 хвилин / рік), щоб активувати рекламу на своєму каналі. Хоча ці цифри навряд чи є непереборними, але це може демотивувати роботу. Реклама на YouTube є одним з найменш ефективних доступних методів монетизації. Окупність зазвичай становить 1-2 долари за 1000 переглядів, в той час, як більшість інших описаних в даній статті методів, можуть значно перевищувати цей заробіток.

Для ефективної реклами фахівці радять орієнтуватися на ключові слова з високою цінністю для реклами (використовуйте Google AdWords безкоштовно), уникати захищеної авторським правом музики, додавати рекламу в середині ролика, але головне тут не перестаратися.

Продаж товарів

YouTube - це ще й відповідна площадка для збільшення продажів. Цей метод підійде тим, хто вже продає товари в мережі або офлайні. Ви записуєте рекламні відео для товарів, в описі до відео надаєте посилання на соцмережі, де товар можна придбати.

Заробіток на наданні послуг

Даний метод схожий з попереднім, тільки в цьому випадку ви продаєте свої послуги. Наприклад, ви можете вести уроки для новачків, майстер-класи, вебінари. Цей спосіб заробітку особливо актуальний для експертів в різних напрямках. Наприклад, ви можете вести ютуб канал про ремонт і надавати свої послуги в даній сфері, або ділиться секретами красивого макіяжу і бути візажистом. Такі типи відео презентують вас, як фахівця, і допоможуть просувати послуги. В описі до відео ви просто залишаєте свої контакти або посилання на соц.мережі, за якими з вами можуть зв'язатися ваші клієнти.

Пряма реклама на YouTube-каналі

Насправді, це один з найбільш прибуткових способів заробітку в сервісі YouTube, але для популярних і розкручених каналів. Щоб отримати високооплачувані комерційні пропозиції від солідної компанії, потрібно спочатку зайнятися розкручуванням каналу і створювати цікавий контент, який буде привертати велику кількість користувачів. Для початківців все-таки краще заробляти на підключенні партнерських програм.

Партнерський маркетинг

Партнерський маркетинг настільки широкий, що ви можете стати партнером практично будь-якої компанії і заробляти високі комісійні. Деякі компанії пропонують до 50% комісійних, що означає, що якщо хтось купує продукт за 100 доларів за вашою рекомендацією, ви отримуєте 50 доларів з такої покупки.
Проаналізуйте сервіси та товари у вашій ніші, які з них кращі, якими сервісами ви користуєтеся, і чи є у них партнерський сервіс? Рекомендуйте тільки ті продукти, які ви знаєте і які порекомендували б, навіть якщо ви не отримували з цього заробіток.

Наприклад, хостинг-компанія ГіперХост пропонує 22% партнерської винагороди. Суть заробітку полягає в тому, що партнер компанії отримує свою унікальне посилання, яке розміщує на Ютуб каналі. Всі користувачі, які перейшли по такому посиланню і зробили замовлення хостингу або віртуального сервера, приносять партнеру компанії 22% з кожної оплати за послугу. Подібна співпраця дуже проста і підходить навіть для новачків, які тільки почали роботу з YouTube.

Створення відеокурсів

Ви успішний і вам є дійсно, про що розповісти і навчити на своєму каналі YouTube? Ви цілком можете перетворити це в цікавий онлайн-курс і рекламувати його всіма можливими способами. Курси є відмінним способом монетизації каналу. Ви можете створити все, що завгодно. Від фотографії для початківців, веганскої кулінарії і створення додатків для iOS до дійсно нішевих тематик, таких як вирощування кіз або вирощування сукулентів.

Розробка відеороликів для інших каналів

Дуже часто для багатьох каналів на Ютуб потрібні люди, які знімають відео за гроші. Також затребуваними є ті, хто пише сценарії до роликів. Тому, якщо дана галузь вам цікава, ви можете надавати послуги зі створення контенту для інших каналів. Крім того, на цю тему є багато уроків і порад від професіоналів, які допоможуть кожному бажаючому навчитися робити креативні та цікаві відеоролики.

Заробіток на пожертвуваннях (донати)

Кожен практикуючий користувач YouTube знає про можливості стрімів (прямі трансляції). В даному випадку заробіток нараховується від "пожертвувань" глядачів. Найбільше донатів надсилають стрімерам, які знімають проходження комп'ютерних ігор. Сам сервіс Youtube платить гроші за стрім, додаючи рекламу в трансляції. Тому стрімер зацікавлений у великій кількості глядачів, адже чим їх більше, тим вищий дохід.

Заробіток на виконанні завдань

Даний метод не принесе дуже багато грошей, але для початківців це може стати хорошим стартом. Для початку роботи вам знадобиться тільки реєстрація аккаунта на YouTube. Далі за допомогою спеціальних сервісів ви виконуєте завдання, і за їх виконання нараховуються гроші. Це можуть бути коментарі до відео, перегляди, лайки і інші елементарні завдання, які може виконати навіть школяр. Популярні сервіси таких завдань - це QComment, VKtarget, ФорумОк, Prospero і інші.

Спонсорські підписки

Цей спосіб заробітку з'явився не так давно. Суть роботи в тому, що створюється спільнота зі спонсорів. Спонсорські підписки - це підтримка каналу від відданих передплатників, які платять щомісячну оплату для підтримки власника каналу, а натомість отримують бонуси, такі як додатковий контент, який недоступний для звичайних користувачів, унікальні відео, запрошення в приватну групу. Включити спонсорську підписку може тільки власник каналу, якому вже є 18 років, і його канал набрав більше 30 тис. передплатників. 70% з оплат отримує автор, а 30% сервіс Ютуб.

Оренда каналу YouTube

Деякі автори можуть за домовленістю додавати свої відео на ваш канал, а отриманий дохід ділити з вами. Цей спосіб заробітку з'явився недавно, а сервіс Ютуб поки не надав чітких правил, чи буде ця функція доступна всім користувачам або тільки окремим категоріям.

Скільки я можу заробити на YouTube?

Сума заробітку безпосередньо залежить від зусиль, які ви докладете для створення унікального відеоконтенту і його просування в мережі. Дохід залежить від кількох важливих факторів:

- обрана тематика каналу. Різні тематики мають різні ставки за 1000 переглядів. Найбільш прибуткові - бізнес, медицина, будівництво і заробіток в інтернеті;

- якість відеороликів;

- кількість відеороликів на каналі;

- ключові слова;

- частота оновлень каналу;

 - обрані способи монетизації;

- зворотний контакт з аудиторією, наприклад, відповіді на коментарі, проведення різних конкурсів.

Плюси і мінуси заробітку на YouTube-каналі.

Серед переваг слід, в першу чергу, виділити вільний графік і можливість пасивного доходу. Рівень заробітку залежить тільки від витрачених зусиль і активності власника каналу. Саме за допомогою Ютуб каналу кожен бажаючий може проявити свій творчий потенціал і спробувати різні методи просування та реклами для отримання реального доходу.
Мінуси заробітку на YouTube-каналі - це дійсно довга окупність і складність просування, так як конкуренція зараз величезна. Працювати з YouTube не так просто, так як існує безліч правил, і часто відбуваються блокування каналів через проблеми з авторськими правами. Дохід на Ютуб не стабільний, адже є скачки відвідувань, сезонність, поява нових конкурентів і тп.
Якщо ви власник YouTube каналу, то напевно знайомі з усіма цими способами заробітку. Можливо ми щось упустили? Які ще методи для отримання доходу надає сервіс YouTube? Поділіться своєю думкою в коментарях.

 


Close Screen
Alla Rud
Статей: 895
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 0 з 5 Голосів: 0