коментарів
Поділитися статтею:

❤️️ Смайлик Сердечка: історія символу і його види

30.07.2020 29711 на прочитання 20 хвилин

❤️️ Виділіть і скопіюйте символ (Ctrl + C)

Додавши графічний символ, наприклад, під час вашого повідомлення, ви автоматично підвищуєте його оригінальність. Ці символи можна скопіювати зі спеціальної таблиці символів юнікода, де представлений великий вибір символів для будь-яких ситуацій і цілей.

Що означають смайли сердечка ♥, де їх скопіювати і як використовувати?

red heart

У цій статті підібрані найкрасивіші графічні символи - смайлики сердечка в різних кольорах і варіаціях. Ці символи використовуються для того, щоб зробити текст, повідомлення, статуси і нікнейми більш цікавими і привабливими.

Наприклад, є різні види сердець для вираження ваших почуттів і думок, для прикраси тексту і наповнення його змістом. Скопіювати багато сердечок різних видів ви можете також безпосередньо в нашій таблиці нижче. Також давайте розглянемо значення смайликів сердечок.

Велике червоне сердечко - інтерпретується, як символ великої любові і романтичних почуттів. Смайликами сердечками різних кольорів можна прикрасити любовне або дружнє послання, нік на форумі або в соціальній мережі, розбавити ними нудний текст. Повідомлення зі знаком символу сердечка завжди асоціюються з теплотою і турботою.

Ми підібрали найбільш актуальні і красиві символи, тепер вам не потрібно думати над тим, як зробити сердечко з смайликів, потрібно просто скопіювати символ, який сподобався і додати його собі в текст.

  CSS-КОД ЮНІКОД HTML-КОД ОПИС  
❤️️ \2764 U+2764 ❤ Велике червоне серце  
💔 \1F494 U+1F494 💔 Розбите серце  
🫀 \2765 U+1FAC0 🫀 Анатомічне серце  
💘 \1F498 U+1F498 💘 Серце пронизане стрілою  
💟 \1F49F U+1F49F 💟 Сердечко в квадраті  
\2763 U+2763 ❣ Серце в формі знаку оклику  
\2765 U+2765 ❥ Маркер списку в виді сердечка  
☙ ❧ \2619 U+2619 ☙ Маркер списку сердечко з узором  
\2661 U+2661 ♡ Пусте серце, чорна рамка  
💖 \1F496 U+1F496 💖 Сяюче серце  
💕 \1F495 U+1F495 💕 Два серця  
💞 \1F49E U+1F49E 💞 Серця, що крутяться  
💝 \1F49D U+1F49D 💝 Серце з бантиком  
💓 \1F493 U+1F493 💓 Серце, що бється  
💗 \1F497 U+1F497 💗 Серце, що росте  
🧡 \1F9E1 U+1F9E1 🧡 Оранжеве серце  
🤍 \1F90D U+1F90D 🤍 Біле серце  
🖤 \1F5A4 U+1F5A4 🖤 Чорне серце  
💚 \1F49A U+1F49A 💚 Зелене серце  
💙 \1F499 U+1F499 💙 Блакитне серце  
🤎 \1F90E U+1F90E 🤎 Коричневе серце  
💜 \1F49C U+1F49C 💜 Фіолетове серце  
💛 \1F49B U+1F49B 💛 Жовте серце  
😍 \1F60D U+1F60D 😍 Обличчя з очима-сердечками  
🥰 \1F970 U+1F970 🥰 Смайлик з сердечками  

 

Історія виникнення смайлику Сердечко

Смайлик сердечко був доданий в набір символів Unicode 1.1 в 1993 році, а потім в 2015 був включений в перший набір емодзі Emoji 1.0. Але до цього історія символу серця творилася століттями.

З містичної точки зору серце сприймається, як сховище душі. Алхіміки стверджували, що саме серце - це сонце всередині людини. З розвитком суспільства з'явилася думка, що саме серце рухає думками людини і допомагає зосередитися.

Перше використання символу ♥ в творах мистецтва відбулося в середині 13 століття, саме тоді цей символ став на увазі під собою знак любові.

Також символ серця тісно пов'язаний з появою гральних карт. Перша колода була зроблена в Єгипті в 1370 році, карти складалися з 4 мастей - чаші, монети, мечі та ключки для поло. Згодом швейцарці змінили їх на щити, троянди, жолуді і дзвіночки. А в 1500-х рр. французи придумали масті, які використовуються в картах і сьогодні: трефи ♣, бубни ♦, піки ♠, і черви ♥, тобто сердечка. З того часу карти стали мега популярними, а символ червоного серця закріпив своє нинішнє значення.

smile heart histoty

 

Сьогодні графічні символи виконують дуже важливу роль, вони доповнюють невербальну комунікацію в текстах. Ми використовуємо смайлик,що сміється, зі сльозами, коли сміємося до сліз. Ємоджі,що підморгує, відображає несерйозність повідомлення. Ми червоніємо, коли нам пишуть компліменти.
Значення смайликів сердечок залежить від інтерпретацій. Адже їх можна слати людям, яких ми любимо, або підкреслювати приємні моменти в нудних текстах. Сердечка і інші графічні символи часто використовуються для заміни звичайних слів в тексті, наприклад, Я ♥ літо! Подібна інтерпретація виглядає більш привабливо і оригінально. Крім особистого спілкування, дуже часто останнім часом символ серце використовують також в комерційних цілях, наприклад, при оформленні сніпетів в Google. Для створення і перевірки відображення сніпета використовуйте спеціальний інструмент - генератор сніпетів.

Неважливо, що ви використовували - пусте серце символ або смайлик синього сердечка, ваше повідомлення, текст або нік стане набагато оригінальніше і красивіше. Завдяки додаванню таких графічних символів, можна привернути увагу і додати додатковий сенс в будь-яке повідомлення.

Крім стандартних сердечок різного кольору можна також використовувати більш оригінальні емоджі, наприклад, розбите серце 💔. За допомогою цього символу ви можете висловити своє розчарування, смуток, печаль. Найбільш популярні красиві символи сердець в месенджерах, наприклад, чорне серце, смайлик з сердечками навколо голови, смайлик з сердечками в очах, сердечка зірочки та інші. Відправ смайлик сердечко своїй половинці або кращим друзям, щоб показати теплоту і щирість свого повідомлення.

Tаблиця символів Юнікоду

Чому графічні символи на різних пристроях відображаються по-різному?

Відображення символу залежить від типу вашого пристрою і ОС, на якому ви переглядаєте інформацію. Наприклад, на різних мобільних пристроях, в різних браузерах і месенджерах стандартне для всіх червоне серце відображається по-різному:heartsЗалежно від телефону, ви також можете помітити, що додані символи відображаються некоректно, наприклад, порожніми квадратиками. Це може бути через застарілого пристрою, який не підтримує відображення символів. Також підтримка смайлів може бути відключена на клавіатурі, яка обрана в налаштуваннях за замовчуванням. Щоб змінити клавіатуру за замовчуванням, відкрийте налаштування вашого пристрою і знайдіть папку Мова введення >> Клавіатура, далі виберіть іншу клавіатуру з доступних.

Якщо символи сердечка або будь-які інші графічні символи не відображаються в конкретному веб-браузері, тоді варто шукати проблему саме в ньому. Наприклад, оновити браузер, відключити розширення, зайти в обліковий запис або встановити спеціальні розширення для підтримки відображення смайлів, емодзі і всіх символів таблиць Unicode.

Тепер ні для кого не загадка, звідки з'явився символ серця, і де його можна використовувати в повсякденному житті. Якщо потрібен смайлик два сердечка або будь-який інший символ з цієї категорії, ви можете скопіювати його прямо з нашої таблиці в статті.

 Ваш HyperHost 😍


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1059
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 2