коментарів
Поділитися статтею:

.world – доменне ім'я для всього світу, де зареєструвати world домен?

15.02.2022 912 на прочитання 4 хвилини

.world - доменне ім'я верхнього рівня тематичного спрямування, вважається міжнародним доменом, який підійде для більшості типів сайтів. На практиці домен .world є універсальним, але є тематики сайтів, яким він підійде найкращим чином. Зареєструвати домен .world може кожен бажаючий без обмежень у будь-якого реєстратора доменних імен. Розглянемо переваги домену .world, та для яких сайтів можна вибрати домен у цій зоні.world map

Особливості реєстрації домену

За допомогою домену .world ви зможете створити власний світ в інтернеті. Це унікальна доменна зона, яка підійде для сайту будь-якої країни, і цим підкреслить його світове значення. Купити ім'я в цій зоні може кожен без обмежень, тому, якщо у вас з'явилася цікава ідея імені, поспішайте зареєструвати його в зоні .world доки ім'я вільне. Домен користується популярністю серед власників сайтів, тому що здатний вигідно підкреслити саме ім'я та коштує відносно дешево, порівняно з іншими тематичними доменами.

.world - це весь світ, кожна країна, кожен найдальший куточок планети, тому незалежно, де ви живете, і яка цільова аудиторія вашого сайту, зона .world стане відмінним доповненням для будь-якого проекту в інтернеті.

Що потрібно знати перед реєстрацією домену .world:

-максимальна кількість символів 63, мінімальна 3;

-не потрібно надавати документи;

-підходить для фіз. юр. осіб;

-моментальна реєстрація;

-легке запам'ятовування та вимова на слух;

-мінімальний та максимальний термін реєстрації всього 1 рік;

-в зоні є преміум домени, які коштують у рази дорожче, ніж звичайна реєстрація;

домен вигідно підкреслить саме ім'я сайту і зробить його успішнішим серед інших звичайних доменів.

Домен .world - красивий та дуже цікавий домен для багатьох проектів, особливо він буде вдалим доповненням для інформаційних та комерційних порталів.

Для яких сайтів підійде .world домен?

Хоча домен .world і вважається універсальним, але є тематики сайтів, яким він підійде максимально точно і підкреслить їх індивідуальність і тематичну спрямованість в інтернеті. Домен .world підійде:

    для розробників ігор;

    для сайтів письменників;

    для стартапів;

    для підприємств міжнародних масштабів;

    для соціальних мереж;

    для особистих блогів;

    для сайтів благодійних організацій;

    для сайтів музичних гуртів;

    для дослідницьких та наукових організацій;

    для міжнародних торгівельних майданчиків;

    для форумів;

    для сайтів фотографів;

    для сайтів туристичних агенцій та просто блогерів;

    для телеканалів та сайтів новин.

Це звичайно ще не весь список сайтів, яким домен world відмінно підійде. Якщо вам просто подобається це доменне розширення, ви без проблем можете підібрати вільне ім'я і зареєструвати його, навіть якщо у вас немає сайту. У майбутньому ви зможете перепродати такий домен на спеціальних аукціонах або все ж таки запустити свій онлайн проект.

Де вигідно зареєструвати ім'я сайту у зоні .world?

Зареєструвати доменне ім'я в зоні .world - це ще одна чудова можливість знайти нових клієнтів, інвесторів, ділових партнерів, однодумців та друзів із будь-якого куточка земної кулі.

Важливий плюс домену .world - це його швидка реєстрація без надання будь-яких документів, що підтверджують, і ніяких обмежень. Тому купити домен .world може кожен для будь-якого сайту. Купити цей та будь-який інший домен можна у реєстраторів доменних імен за вигідною ціною. Для домену .world є одне обмеження – реєстрація можлива лише на 1 рік із подальшим продовженням. Швидко пройти реєстрацію та отримати доступ до налаштування домену .world можна у хостинг-компанії Гіперхост, яка працює у цій сфері понад 10 років. У разі потреби фахівці компанії зможуть підібрати вигідне ім'я для вашого сайту за доступною ціною:

Зареєструвати .world


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1150
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1