VPS
3 коментариев
Поделиться статьей:

Як визначити, що настала пора обрати виділений сервер?

Olha Kashyna 06.01.2016 3 3419 на прочтение 5 минут

dedicated-servers

Якщо ви маєте власний он-лайн проект, то напевно знаєте, що одним з найбільш вагомих факторів при роботі є гнучкість, так як ваш сайт повинен завжди бути он-лайн та бути готовим до збільшення потоку клієнтів і як наслідок  замовлень.

Найбільш розповсюдженими видами хостингу на сьогодні є: класичний віртуальний хостинг, VPS та оренда виділеного сервера. Класичний хостинг підходить для старт-апів, так як він має низьку вартість і обмежений функціонал. VPS  підходить для проектів середнього розміру та зростаючих проектів. VPS має значно більший обсяг ресурсів та налаштувань у порівнянні з класичним хостингом. Виділений сервер пропонує вам найбільшу гнучкість, так як тут існує можливість повного та  індивідуального налаштування ресурсів сервера під ваші потреби.

Зазвичай складно визначити ліміти кожного проекту і період протягом якого потрібно буде здійснити нарощення ресурсів. Саме тому ми пропонуємо вам ознайомитись з практичними порадами, які допоможуть вам виявити необхідність переходу на VPS чи на виділений сервер.

Виділений сервер обирати чи ні?

Розпочнемо з тарифів VPS, вони як золота середина між класичним хостингом та виділеним сервером, так як пропонують більш широкі можливості у порівнянні з класичним хостингом та нижчі ціни у порівнянні з виділеними серверами. Проте для деяких проектів варто пропустити VPS і після класичного хостингу одразу обрати оренду виділеного сервера.

Вибрати правильний тариф доволі просто: оцініть ріст проекту у 6 місячній перспективі. Маючи таку інформацію, ви зможете приблизно порахувати кількість відвідувачів у цей же період. Данні, що ви отримаєте, дадуть вам змогу зрозуміти чи справиться VPS з таким навантаженням чи потрібно буде подумати про оренду виділеного сервера.

Перехід з одного тарифного плану на інший це не проблема, проте це може зайняти певний час в разі переїзду сайту з VPS на виділений сервер, тому завчасно варто вирішити чи готові ви витратити час в майбутньому чи краще одразу обрати більш потужний тариф

Обрати VPS

Постійний моніторинг трафіку веб-сайту дасть відповідь на питання  чи потрібно обирати виділений сервер. Також варто слідкувати за швидкістю роботи сайту в період пікових навантажень і визначати можливі проблеми з якими можуть зіткнутись ваші користувачі.

Виділений сервер необхідний вам, якщо ви займаєтесь розсилкою пошти та маєте велику клієнтську базу. Поштовий сервер  дозволить легко створювати нові електронні адреси навіть при великій кількості співробітників, а також дозволить забути про обмеження розмірів листа та кількості їх відправки, так як ці параметри ви зможете встановлювати самостійно.

Ще одною причиною для вибору виділеного сервера є можливість одночасного доступу до сервера декількох користувачів. Так навіть для невеликих бізнес проектів централізоване зберігання даних може бути необхідним елементом.

Переваги використання виділеного сервера:

Основними перевагами використання виділеного сервера є:

  • можливість встановлення різноманітного програмного забезпечення;
  • швидке завантаження навіть важкого програмного забезпечення;
  • можливість зберігання великої кількості персональних даних користувачів;
  • краща робота сайту навіть при створенні великих навантажень;
  • можливість розширити оперативну пам'ять та збільшити дисковий простір (за потреби).

При використанні виділеного сервера у вас є можливість здійснити велику кількість налаштувань. В вашому розпорядженні будуть ресурси всього сервера, тобто ви самостійно зможете вибрати операційну систему, панель управління, а також велику кількість розширень, віджетів та ін. Купуючи сервер в нас ви також можете завчасно вибрати необхідну вам операційну систему, і ми її встановимо для вас абсолютно безкоштовно.

Також у вас будуть більш широкі можливості стосовно підвищення безпеки серверу та даних. Так ви не ділите ресурси сервера з іншими користувачами, а ваш сайт не потрапить до чорних списків, через дії інших користувачів, сайти яких розміщені на цьому ж сервері.

При використанні виділеного сервера відбувається більш якісне мережеве з'єднання. При збільшенні обсягу трафіку надійність мережевого з'єднання відіграє важливу роль, так як не відбувається перебоїв в роботі сайту.

І нарешті, виділений сервер дає вам абсолютну свободу дій, так як не потрібно постійно задумуватись про обсяг трафіку та розмір диску. Також ви можете здійснювати велику кількість додаткових налаштувань. Якщо ви не впевнені у власних навичках адміністрування, то можете обрати сервер з технічною підтримкою, і спеціалісти налаштують ваш сервер у відповідності до вашого проекту та побажань.
Стаття являється перекладом з сайту: hostadvice.com


Close Screen
Olha Kashyna
Статей: 43
Оцените статью:


Спасибо за отзыв
Рейтинг: 5 из 5 Голосов: 3