коментарів
Поділитися статтею:

12 рекомендацій по роботі в офісі на час карантину від хостингу ГіперХост

03.04.2020 1457 на прочитання 4 хвилини

На час пандемії коронавіруса підприємці на власний розсуд визначають заходи і ступінь їх серйозності. Навіть, якщо ваш офіс не переходить на віддалену форму роботи, завжди можливо максимально убезпечити себе від будь-якого роду вірусних інфекцій.
12 рекомендацій по роботі в офісі в період спалахів вірусних інфекцій:

1. Дезінфекція рук і предметів (телефон, клавіатура і тд)

Розмістіть дозатори з дез.розчином (не менше 60% спирту або 2% хлоргексидину) біля входу в офіс і в кожному кутку. Повірте, домогтися добровільної дезінфекції буде непросто, розставте спреї буквально біля кожної клавіатури.


2. Мийте руки правильно 

Ретельно, не менше 20 секунд, експерти радять підібрати приспів улюбленої пісні і наспівувати кожен раз, коли миєте руки.
Наприклад, 20 секунд вистачає, щоб заспівати Happy Birthday - двічі. Звичайно ж, ви можете бути більш оригінальні та пригадати свою улюблену пісню.


3. Відмовтеся від рукостискань

Буде корисно не тільки на період поширення коронавіруса, але і в час будь-яких сезонних епідемій. Ми не говоримо повністю відмовлятися від привітань, ви завжди можете вигадати своє-корпоративне.4. Провітрювання

Це забезпечить циркуляцію повітря в офісі, якщо офіс не обладнаний системою вентиляції - просто відкрийте вікна. За вікном весна, і це однозначно підійме настрій в колективі. А щоб не виникло суперечок, пам'ятайте, що для хорошої циркуляції повітря досить мікро-провітрювання.


5. Зволоження повітря

Оптимальною вважається вологість в офісі 50-70% і температура 20 градусів. Справа в тому, що вологість в районі 35% формує середовище, ідеальне для виживання вірусів поза організмом. Крім того, низька вологість або температура більше 20 градусів сприяє пересиханню слизової. В даному випадку офіси необхідно забезпечити датчиками і системою зволоження.

6.Відмовтеся від обідів поза офісом

Під час обідніх перерв найближчі кафе та ресторани завжди переповнені, точно так само, як і супермаркети з готовими стравами. На час карантину організуйте доставку їжі в офіс. До слова, багато ресторанів і сервіси доставки заявили про розширення штату на час епідемії. Але найкраще в цей період готувати їжу самостійно вдома і просто розігрівати в офісі.

7. Дистанційна робота при будь-якій ознаці ГРВІ 

У всіх інших випадках тут була б рекомендація таким співробітникам використовувати маски. Але ефективність масок всього 30%, і ситуація з коронавірусів COVID19 вимагає більш рішучих дій.

8. Правильно чхаємо

Медики давно рекомендують кашляти і чхати в лікоть. Навіть ВООЗ репостить деббінг Поля Пагба, як приклад:


9. Відстань між співробітниками 2 метра

Дистанція, це найважливіший фактор вашої безпеки, постарайтеся забезпечити відстань між співробітниками офісу не менше 2 метрів. Останні дослідження показали, що ближчі контакти менше 1 хвилини - відносно безпечні. Тобто шанси заразитися, якщо людина просто пройшла повз вас, не високі.

10. Обмежити пересування громадським транспортом

На період карантину, в деяких регіонах обмежують кількість пасажирів в громадському транспорті, в окремих скасовують навіть метро. Рекомендуємо, по-можливості, відмовитися від користування громадським транспортом на користь піших прогулянок або поїздок на велосипеді.

11. Мінімізуйте контакт особи і рук

Особливо важливо в умовах, коли немає можливості продезінфікувати або помити руки, виключити контактування з особою, носом або очима.

12. Не чіпайте контактні поверхні

Візьміть за правило не чіпати руками поручні, особливо, якщо все ж добираєтеся громадським транспортом. Ручки дверей аналогічно намагайтеся відкривати або з серветкою, або в рукавичках. Кнопки в ліфтах натискайте зігнутим пальцем, а двері притримуйте плечем або ліктем.

Ці 12 принципів допоможуть вам залишатися здоровими і добре виконувати свою роботу. Разом з тим, варто стежити за ситуацією з пандемією коронавірусу, оцінювати ризики і вчасно реагувати більш радикальними заходами. Ми в хостинг-компанії ГіперХост прийняли рішення перейти на віддалений тип роботи переконавшись, що це забезпечить гідний рівень сервісу.


Close Screen
Yurii Prokopyshyn
Статей: 173
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 4