коментарів
Поділитися статтею:

.boutique - тематичний домен для інтернет-магазинів. Кому ще підійде .boutique?

08.12.2023 88 на прочитання 4 хвилини

.boutique - міжнародна тематична доменна зона, яка призначена для сайтів, пов'язаних з онлайн-продажами. У цій зоні немає жодних обмежень або спеціальних умов для реєстрації імен, тому купити домен у зоні .boutique для свого сайту може кожен, незалежно від спрямованості сайту.

Використання домену .boutique може допомогти підкреслити унікальність вашого бізнесу і привернути увагу цільової аудиторії, яка цікавиться ексклюзивними і стильними продуктами. Наприклад, ви можете зареєструвати домен типу "yourbrand.boutique" для вашого онлайн-магазину, що спеціалізується на модних товарах або інших унікальних предметах. Перевірити домен на занятість

Під час вибору домену важливо переконатися, що він відповідає вашому бренду і легко запам'ятовується вашими клієнтами.

Для кого підійде домен .boutique?

Насамперед, доменна зона .boutique призначена для онлайн магазинів, але, якщо загалом тематика вашого сайту підходить під цей домен, але ви нічого не продаєте, то ви також можете зареєструвати ім'я сайту в цій зоні, наприклад, блог про останні тенденції моди, шопінг, вигідні покупки тощо. Якщо дивитися цілеспрямовано, то реєстрація імені в зоні .boutique підійде для таких категорій сайтів:

🗸Модний магазин, наприклад, інтернет магазин дизайнера одягу або окремого бренду: наприклад, вашбренд.boutique.
🗸Інтернет-магазин товарів ручної роботи: наприклад, creativecrafts.boutique або craftyexpress.boutique. Це може бути магазин із продажу будь-чого: мила ручної роботи, прикрас, іграшок, свічок та інших товарів, які виготовляють власноруч на замовлення.

🗸Бутік з унікальними товарами: наприклад, uniquefinds.boutique або treasures.boutique. Це можуть бути унікальні прикраси або твори мистецтва, наприклад, картини або вишивки.

🗸Магазин аксесуарів: наприклад, chicaccessories.boutique. Це може бути як магазин жіночих сумок, так і чоловічих ременів.

🗸Ексклюзивні товари: наприклад, limitededition.boutique. Продаж того, що є тільки в обмеженій кількості, це може бути брендовий одяг, прикраси, столові прилади, елементи дизайну інтер'єру.

🗸Магазин професійного одягу: наприклад, workwear.boutique або professionalstyle.boutique. У деяких сферах діяльності проф. одяг обов'язковий, але також він може бути і модним, наприклад, це може бути бутік одягу для медичних працівників.

🗸Магазин весільних товарів: наприклад, weddingdreams.boutique. Це можуть як товари для жінок, так і для чоловіків, або будь-які весільні аксесуари.

🗸Магазин дитячої моди: наприклад, kidsfashion.boutique або cutieclothes.boutique.

P.S. На момент публікації цієї статті всі домени із прикладів вільні та доступні для реєстрації на сайті провайдера ГіперХост.

Особливості реєстрації домену .boutique

Як і в інших доменних зонах, у зоні .boutique є свої особливості реєстрації. Перш за все, слід уточнити, мінімальний термін реєстрації домену .boutique - 1 рік, максимальний - 10 років. Під час реєстрації важливо вказати коректні дані власника майбутнього домену, без повністю заповненої заявки домен не буде зареєстровано. Немає необхідності надавати паспортні дані власника або будь-які інші документи, тому купити домен у зоні .boutique може кожен охочий.

Реєстрація в зоні .boutique доступна виключно на латиниці. Мінімальна довжина домену 3 символи, максимальна - 63 символи. Доменне ім'я може містити літери, цифри та дефіс. Після реєстрації та оновлення глобальної ДНС інформації домен стає доступним для користувачів протягом 2-72 годин, процес автоматичний. Але відразу після реєстрації ви можете приступати до роботи з доменом і завантаження сайту на хостинг.

Домен у зоні .boutique порівняно молодий, і це його основна перевага, оскільки в цій зоні ще дуже багато вільних імен для ваших сайтів.

Домен .boutique точно відображає спрямованість вашого сайту і бізнесу, тому ідеально підійде для назви інтернет-магазину, що приверне додаткову цільову аудиторію.

Де зареєструвати домен для сайту в зоні .boutique?

Необхідна реєстрація імені сайту в зоні .boutique? Зареєструвати домен .boutique можна моментально на сайті реєстратора доменних зон. Для подачі заявки вам необхідно заповнити онлайн-заявку, вказавши ваші контакти, а також оплатити замовлення зручним способом, наприклад, карткою або за банківськими реквізитами. Після оплати домен буде автоматично направлено на реєстрацію верхньому реєстратору доменних імен. Швидкість реєстрації залежить від швидкості оновлення DNS інформації, цей процес повністю автоматичний, тому вам варто лише дочекатися активації домену.

Щоб зареєструвати домен .boutique, перейдіть на сайт реєстратора і введіть у поле перевірки бажаний домен. Якщо домен вільний, ви можете приступати до реєстрації. Якщо ні, ви зможете підібрати інший схожий і вільний домен у зоні .boutique або будь-якій іншій зоні, яка підходить для вашого сайту.

Купити домен


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1186
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1