коментарів
Поділитися статтею:

.cards - тематичний домен для ігрової та друкованої індустрії. Кому підійде домен cards?

29.12.2023 98 на прочитання 4 хвилини

.cards - тематична доменна зона верхнього рівня, міжнародний домен, який чудово підійде для різних онлайн-проектів, пов'язаних із картами, гральними картами, колекційними картковими іграми, магічними картами та іншими аналогічними темами. Зареєструвати домен .cards може кожен охочий для свого сайту, обмежень немає. Тому якщо вам підходить за тематикою цей домен, то ви можете підібрати вільне ім'я в цій зоні. Зона досить "свіжа", тому зареєструвати відповідний домен буде не складно, є ще багато вільних імен, які вигідно підкреслять тематичний напрямок сайту.

 

Кому підійде домен .cards?

Розглянемо на конкретних прикладах, кому підійде реєстрація імені сайту в зоні .cards:

Ігрові компанії та магазини: Домен ".cards" може використовуватися компаніями, що спеціалізуються на виробництві, продажі та обміні гральними або колекційними картами.

Онлайн-продажі карткових товарів: Це може включати в себе продаж гральних карт, колекційних карток, таро тощо.

Колекціонери та клуби колекціонерів: Люди, які захоплюються колекціонуванням різних видів карт, можуть використовувати цей домен для створення своєї онлайн-присутності.

Освітні ресурси: Сайти, що надають навчальні матеріали з різних аспектів використання карт, таких як магія, ворожіння, мистецтво тощо.
Ігрові додатки: Сервіси, що надають онлайн-ігри з використанням карток, можуть також використовувати домен ".cards" для створення унікального ідентифікатора.

Заходи та фестивалі: Організатори карткових заходів і фестивалів можуть використовувати цей домен для створення сайту або інформаційного ресурсу.

Творчі проєкти: Люди, які займаються мистецтвом і дизайном карток, можуть використовувати домен для демонстрації своїх робіт і продажу.

Спеціальні платформи для дизайнерів карток: Сайти, де дизайнери можуть створювати і продавати свої унікальні дизайни карток.

Сервіси зі створення персоналізованих листівок: Сайти, що дають змогу користувачам створювати та замовляти персоналізовані картки для різних подій.
Інформаційні ресурси з карткових ігор: Сайти, що надають правила, стратегії та новини з популярних карткових ігор.

Електронні вітальні картки: Сервіси, що надають можливість надсилання віртуальних вітальних карток.

Туристичні агентства: Агентства, що спеціалізуються на організації подорожей і турів, пов'язаних із картковими іграми (наприклад, турніри, фестивалі).

Сайти для обміну та продажу карток із зображеннями: Майданчики, де художники і фотографи можуть запропонувати свої картки з унікальними зображеннями.

Пам'ятайте, що ключовим є відповідність концепції вашого проєкту та обраної доменної зони.

Особливості реєстрації домену в зоні .cards

Для доменної зони .cards як і для більшості тематичних доменів особливості реєстрації однакові. Наприклад, мінімальний і максимальний термін реєстрації - 1 і 10 років. Недоступна реєстрація IDN. Мінімальна кількість символів - 3, максимальна - 63. Доступні знижки на реєстрацію при оплаті на тривалі періоди. Для реєстрації домену в цій зоні не потрібно надавати документи або сертифікати, які підтверджували б ваше відношення до даної тематики.

Домен .cards добре запам'ятовується і сприймається на слух, тому це сприяє просуванню сайту і розширенню його онлайн аудиторії. Хороша тематична спрямованість одразу привабить потенційних користувачів сайту, тому ви можете бути впевнені в правильному виборі доменної зони .cards для свого сайту. Вартість домену середня порівняно з іншими популярними тематичними доменами, але вона вища порівняно зі стандартними доменами. Перевірити домен на занятість

Де зареєструвати .cards домен?

Купити домен .cards можна на сайті за допомогою онлайн форми. Вам необхідно заповнити анкету реєстранта, вказати свої реальні дані, а потім оплатити рахунок за домен. Домен буде зареєстровано миттєво і почне роботу щойно оновиться ДНС інформація на глобальному рівні.
.cards домен може зареєструвати кожен охочий за доступною ціною на сайті хостинг провайдера ГіперХост або будь-якого іншого реєстратора доменних імен. За бажання також можна змінити реєстратора домену, перенести домен, правила перенесення уточнюйте у свого реєстратора імені.

Купити домен


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1186
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 3