коментарів
Поділитися статтею:

Чим замінити Gmail: альтернативні поштові сервіси

31.10.2022 28 на прочитання 9 хвилин

Gmail від Google – золотий стандарт поштових сервісів, що має найбільшу кількість активних користувачів. Приналежність до технологічної індустрії грає величезну роль успіху Gmail, оскільки дозволяє користувачам бути частиною повної екосистеми продуктів Google. Таким чином, полегшуючи їхню щоденну взаємодію з різними сервісами.

Ще одна причина величезної популярності Gmail - його інтерфейс користувача. Наявність зручного інтерфейсу, універсального та простого у використанні, має першорядне значення для їхнього успіху. Мільярди людей використовують Gmail для всіх своїх потреб в електронній пошті, будь то особисті чи професійні.

Один з основних факторів популярності Gmail – безкоштовність сервісу, який пропонує функції та особливості, які інші поштові служби ніколи не могли б собі дозволити без оплати.

У цьому огляді підібрано список потенційних альтернатив Gmail, включаючи безкоштовні та платні варіанти, щоб задовольнити особисті та професійні потреби в електронній пошті.

ProtonMail

ProtonMail позиціонує свій сервіс, як один із найбезпечніших доступних варіантів електронної пошти, що перевершує інших постачальників захищеної електронної пошти. Усі сервери ProtonMail фізично розташовані у Швейцарії. Це означає, що дані користувача захищені законодавством Швейцарії, яке зазвичай забезпечує кращу конфіденційність, ніж законодавство США або ЄС.ProtonMail почтовый сервис

Плюси ProtonMail

-ьНаскрізне (E2E) або шифрування з нульовим доступом для електронної пошти, календаря та контактної інформації.

- Офіційно під юрисдикцією Швейцарії

- Програми для мобільних пристроїв Android та iOS

- Веб-клієнт, алгоритми шифрування та код iOS – все з відкритим вихідним кодом.

- Видаляє IP-адресу з листів

- Може використовуватися з поштовими клієнтами через ProtonMail Bridge.

Мінуси ProtonMail

ProtonMail не шифрує рядки теми електронної пошти

Перевірка номера телефону
ProtonMail доступний безкоштовно, пропонуючи 500 МБ сховища, 150 повідомлень на день та обмежену підтримку. Цих переваг більш ніж достатньо більшості користувачів. Однак, якщо ви оберете платний план PLUS, у вас буде доступ до 5 ГБ сховища, 1000 повідомлень на день, дод. налаштувань, зашифрованих повідомлень, персональних доменів із псевдонімами та пріоритетної підтримки клієнтів за ціною 4 євро на місяць.

Tutanota

Сервіс забезпечує високий рівень безпеки серед поштових клієнтів, тому багато фірм, які займаються безпекою програмного забезпечення, використовують механізм конфіденційності.
Переваги Tutanota

Шифрування електронної пошти: Tutanota забезпечує безпечний наскрізний механізм шифрування, який забезпечує максимальну конфіденційність. Вбудована система шифрування платформи гарантує повну конфіденційність ваших електронних листів. Завдяки цьому механізму ніхто не зможе розшифрувати вашу електронну пошту або прочитати ваші дані.tutanota почтовый сервис

Відкритий вихідний код: Tutanota – провідний децентралізований клієнт безпеки електронної пошти з відкритим вихідним кодом. Фірми, що займаються кібербезпекою, можуть вивчити вихідний код Tutanota, щоб переконатися у ефективності функцій безпеки електронної пошти платформи.
Кілька пристроїв: Tutanota доступна на різних пристроях, і ви можете налаштувати свою електронну пошту на своєму улюбленому пристрої. Є клієнт веб-пошти доступний на Android, iOS, Linux, Windows та macOS. Дуже небагато поштових клієнтів можуть конкурувати з Tutanota, коли йдеться про конфіденційність, незалежно від того, який пристрій ви використовуєте. На відміну від інших поштових клієнтів, Tutanota не використовує сторонній код для розробки своїх додатків. Компанія має повний контроль над кодом програми для забезпечення максимальної безпеки.

Без реклами: Tutanota пропонує роботу без реклами, допомагаючи вам зосередитися на поставленому завданні.
Елегантний та чистий дизайн із виразним мінімалістичним малюнком. Він також має стиль налаштування white label та повнофункціональну безпечну електронну пошту у графічному інтерфейсі.

Зашифрований календар: Tutanota забезпечує безпеку вашого календаря електронної пошти, гарантуючи, що ніхто не контролюватиме і відстежуватиме дії користувача. Ви також можете поділитися своїми зашифрованими даними з довіреними користувачами, такими як друзі або сім'я, коли це буде потрібно.

Zoho Mail

Завдяки набору відмінних функцій безпеки в Zoho Mail електронні листи будуть у безпеці як у папці Вхідні, так і під час їх передачі. Zoho Mail також спрощує додавання 2FA без необхідності завантаження програми для автентифікації.zoho-mail почтовый сервис

Переваги Zoho

Zoho Mail зберігає ваші електронні листи на своїх серверах у зашифрованому форматі. Це робиться шляхом поділу ваших даних на фрагменти та шифрування цих фрагментів для забезпечення їх безпеки. Ми говоримо про наскрізне шифрування, а це означає, що з Zoho Mail ваші повідомлення є конфіденційними навіть від самої компанії.

З'єднання Secure Socket Layer (TLS/SSL) шифрують трафік електронної пошти між вашою поштовою скринькою та сервером. Таким чином, ви можете бути впевнені, що ваші електронні листи в безпеці в папці «Вхідні» та в процесі надсилання.

Двофакторна автентифікація. Zoho Mail дозволяє легко додати двофакторну аутентифікацію (2FA) у ваш обліковий запис. Ви можете використовувати TouchID, push-повідомлення, QR-код або програму Zoho OneAuth, щоб додати додатковий рівень безпеки при вході до свого облікового запису Zoho Mail. Тому, навіть якщо ваш пароль буде вкрадено, ваші електронні листи все одно будуть у безпеці.

Крім того, Zoho Mail також підтримує OAuth 2.0, процес аутентифікації, який дозволяє вам отримувати доступ до Zoho Mail з інших сторонніх програм без необхідності вводити пароль. Це означає, що вам не потрібно турбуватися про введення пароля в більше програм, ніж потрібно.

Zoho Mail завжди стежить за підозрілою активністю у вашому обліковому записі. При кожному вході в систему з нового місця розташування або на новому пристрої ви і ваші адміністратори будете повідомлені.

Zoho Mail повністю відповідає GDPR. Будь-які особисті дані, які ви вводите під час реєстрації, а також вся інформація у ваших електронних листах, захищені відповідно до Європейського регламенту захисту даних.

Zoho Mail зберігає всі свої зашифровані дані у безпечних центрах, призначених для зберігання великих обсягів конфіденційних даних. Сервери даних розташовані у невідомих місцях у Європі, Китаї, Індії та США.

iCloud Mail

Будь-хто, хто купує пристрій Apple, автоматично отримує безкоштовний обліковий запис iCloud з 5 ГБ пам'яті. Але вам необов'язково купувати пристрій, щоб користуватися перевагами. Ви також можете зареєструвати обліковий запис та використовувати iCloud Mail на будь-якому вашому пристрої.

icloud-mail почтовый сервис

Особливості iCloud Mail

Межа сховища в 5 ГБ може бути достатньою, якщо ви не є активним користувачем електронної пошти, але слід пам'ятати, що включене сховище призначене для всього, що пов'язане з iCloud, а не тільки для електронної пошти. Так що, якщо ви також використовуєте iCloud для резервного копіювання фотографій, відео та музики, то 5 ГБ це дуже мало. Власникам пристроїв Apple сподобається простота підключення та синхронізація їх електронної пошти на пристроях з push-повідомленнями, щоб ви завжди отримуватиме повідомлення про надходження нових повідомлень.

iCloud Mail також можна використовувати з Microsoft Outlook на комп'ютерах з Windows, але вам потрібно встановити програму iCloud для Windows, і налаштування може бути не таким простим. У деяких людей виникають проблеми з дублюванням контактів та календарів, або їхня версія Outlook може не підтримуватися. Спам-фільтр iCloud добре виявляє спам і стежить за тим, щоб він не потрапив до вашої папки «Вхідні». Однак жоден спам-фільтр не є точним на 100%, тому, якщо якісь небажані повідомлення прослизнуть, ви можете позначити їх як спам і “навчити” програму видаляти подібні повідомлення у майбутньому.

Як і ярлики в Gmail, папки в iCloud дають змогу впорядковувати пошту так, як вам подобається. Також можна створювати фільтри для сортування повідомлень на основі простих критеріїв, і ви можете шукати пошту за відправником, одержувачем або темою.

HushMail

Hushmail захищає клієнтів, додаючи шифрування до електронних листів, веб-форм та електронних підписів. Він безпечний, відповідає вимогам HIPAA та користується довірою по всьому світу. Hushmail простий у налаштуванні та використанні.

hushmail почтовый сервис

Ваш обліковий запис Hushmail працює так само, як звичайний обліковий запис електронної пошти, з додатковими функціями безпеки, які допомагають захистити ваші дані. Надсилайте та отримуйте зашифровану електронну пошту в Інтернеті та на iPhone, а також отримуйте доступ до свого облікового запису за допомогою Outlook, Apple Mail або смартфону Android.

Компанія HushMail, заснована у 1999 році, є постачальником електронної пошти преміум-класу на основі підписки з безкомпромісним підходом, що дозволяє їм надавати безпечні послуги своїм користувачам. Сервіс має елегантний та простий у використанні інтерфейс з безліччю звичайних функцій, таких як прямий обмін повідомленнями, веб-форми, архіви електронної пошти та точне виявлення спаму.

Що стосується безпеки, HushMail застосовує одні з найкращих у галузі захисту даних, включаючи наскрізне шифрування, шифрування PGP, службу особистих доменів і шифрування, сумісне з HIPAA.

HushMail не надає безкоштовної версії. Тим не менш, з 4 різними тарифними планами, призначеними для підприємств, малого бізнесу, юридичних осіб та приватних осіб, ви зможете знайти план, який відповідає вашим потребам.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 962
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1