0 коментарів
Поділитися статтею:

.coffee - ідеальний домен сайту для поціновувачів кави

08.06.2021 0 76 на прочитання 3 хвилини

.coffee - верхній тематичний міжнародний домен, основний напрямок якого кавова діяльність. Це порівняно нова доменна зона, яка приваблює всіх, хто любить каву або має відношення до його виробництва або продажу. Зареєструвати домен .coffee може кожен бажаючий, незалежно від країни проживання та сфери діяльності. На домен .coffee немає обмежень чи будь-яких інших умов для моментальної реєстрації.

Вас зацікавив домен .coffee? Тоді поспішіть купити його у будь-якого офіційного реєстратора зони або хостинг-провайдера. Розглянемо основні особливості доменної зони, і для яких сайтів домен .coffee краще підійде.coffee

.coffee - домен для кавоманів

Останнім часом кава стала найпопулярнішим напоєм в світі, індустрія виготовлення і продажу кавового зерна тільки збільшується, тому не дарма була відкрита доменна зона .coffee. Перш за все, це тематичний домен, який показує відвідувачам сайту конкретну спрямованість ресурсу. Наприклад, цей домен стане вдалим доповненням до магазину, блогу, форуму, основна ідея яких - кава. Також домен .coffee підійде для сайтів постачальників зерн з усього світу. Ця цікава доменна зона виділить ваш сайт на фоні конкурентів, а головне зробить його більш затишним, адже тільки від прочитання слова coffee відразу відчуває неперевершений аромат напою.

.coffee найкраще реєструвати для сайтів кафе, ресторанів, барів. Домен зробить вашу візитну картку в Інтернеті більш яскравою і привабливою, а також допоможе отримати нових клієнтів. Зона .coffee стане доповненням і для блогів, які присвячені різним сортам кави, його історії, способам приготування, унікальним рецептам. Все, що може бути пов'язано безпосередньо або побічно з кавою, домен .coffee відмінно доповнить і прикрасить. Тому, якщо ви ще не вибрали зону для сайту про каву, вибирайте саме .coffee і не сумнівайтеся. Всім відомі .com, .biz., .оrg вже давно приїлися, і вільних імен там дуже мало, а в зоні .coffee можна зареєструвати саме те, що потрібно і за вигідними умовами. Ваш кавовий бізнес дійсно зможе вийти на новий рівень в онлайн продажах.

Цей домен зробить вашу візитну картку в Інтернеті більш яскравою і привабливою, а також допоможе отримати нових клієнтів.

Кава для більшості людей це ритуал, частина життя і вид мистецтва, тому цей домен невід'ємна частина ароматного напою.

Плюси і мінуси домену .coffee

Почнемо з основних переваг реєстрації домену .coffee для вашого ресурсу:

моментальна автоматична реєстрація після оплати заявки

✅ немає обмежень

✅ не потрібно надавати документи

домен зрозумілий у всіх країнах світу, допоможе залучити додатковий трафік

✅ низька вартість в порівнянні з іншими тематичними доменами

✅ без географічної прив'язки

✅ підкреслить напрямки тематики сайту і виділить серед конкурентів

реєстрація доступна всім бажаючим

✅ домен новий, в ньому ще дуже багато незайнятих імен для реєстрації.

Основний мінус домену - реєстрація доступна тільки на латиниці.

Де зареєструвати домен COFFEE?

Мінімальний термін реєстрації домену 1 рік, максимальний 10 років. Зазвичай при реєстрації більш ніж на 1 рік надаються знижки. Тому, якщо ви плануєте довге життя свого сайту, то краще купити домен відразу на тривалий період і не турбуватися про його своєчасне продовження. Вартість домена у різних реєстраторів може бути різною, але не слід купувати домен за пару доларів, в таких випадках його продовження може бути в кілька разів вище, ніж у інших.

Зареєструвати домен .coffee можна в компанії ГіперХост. Реєстрація моментальна після оплати і подачі заявки. Якщо у вас залишилися питання щодо цієї чи іншої доменної зоні, звертайтеся в технічну підтримку компанії!

Зареєструвати .coffee

 


Close Screen
Alla Rud
Статей: 738
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1