SSL
0 коментарів
Поділитися статтею:

Для чого потрібен сертифікат CPAC (Personal Authentification Certificate)?

24.06.2020 0 982 на прочитання 4 хвилини

SSL сертифікат - сьогодні необхідність для кожного веб-сайту в Інтернеті. Але не тільки сайти потребують захисту передачі даних. Сьогодні ми розглянемо тип сертифіката для захисту пересилання електронної пошти - Comodo Personal Authentification Certificate. Постачальник цього типу сертифіката компанія Comodo (Sectigo). Не так давно стався ребрендинг в компанії, і в багатьох джерелах компанія зараз носить ім'я саме Sectigo.
Що необхідно знати про SSL сертифікати? Сертифікати від Comodo (Sectigo) - перш за все це ефективний спосіб для захисту бізнесу в мережі. Високий рівень безпеки і приваблива вартість послуг зробили сертифікати затребуваними серед користувачів хостингу.

Comodo (Sectigo) SSL підписаний 2048-бітним підписом, який рекомендований Національним інститутом стандартизації і технологій США. Видача сертифікатів від Комодо займає кілька хвилин і не вимагає надання документів з боку замовника.
Comodo Personal Authentification Certificate - покоління сертифікатів SMIME / Email. Даний тип сертифікатів розроблений для:

- захисту електронної пошти;

- підпису документів;

- включення двофакторної аутентифікації.

Саме цей тип сертифіката забезпечує блокування атак і запобігає підробці електронної пошти, особливо це актуально для ділового спілкування.

Якщо вам потрібно знайти рішення для захисту вашого бізнесу, то Comodo Personal Authentication Certificates (CPACs) відмінний варіант. Сертифікати забезпечують високий рівень захисту користувачів і співробітників, захищають документацію, яка відправляється в мережі і прекрасно розпізнається сучасними веб-браузерами і поштовиками, включаючи наступні:

- Apple Mail;

- CipherMail (для мобільних пристроїв Android);

- Gmail (G Suite Enterprise і G Suite для освіти);

- IBM Notes;

- iPhone iOS Mail;

- MailMate;

- Microsoft Outlook і Outlook в Інтернеті (Outlook Web App);

- Mozilla Thunderbird.
Якщо існує загроза перехоплення електронних повідомлень і важливої ​​інформації, можливість шахрайства та підробки конфіденційних документів, то Comodo Personal Authentication сертифікат здатний забезпечити захист ваших листів і файлів, як для відправника, так і для одержувача електронних документів.

Якщо ви дбаєте про безпеку передачі даних, вам потрібно зробити форму авторизації із захистом інформації, то Comodo Personal Authentication Certificate з 128/256-bit шифруванням забезпечить це на вищому рівні.

Особливості видачі та переваги даного сертифікату:

    - захист email повідомлень;

    - ідентифікація відправника;

   -  підтримка популярними пошуковими системами;

    - 256-бітове шифрування;

   -  максимальна сумісність з сучасними браузерами;

   -  цифровий підпис документів Microsoft Office, OpenOffice, VBA Macros і тп;

   -  сумісність роботи з Microsoft Exchange Server;

    - зручна видача сертифіката і простий спосіб верифікації;

   -  безкоштовна техпідтримка, яка проконсультує у видачі сертифіката 24/7.

Процес видачі сертифіката.

Після покупки вам буде надана спеціальна форма для внесення інформації. Після того, як ви заповните необхідні дані, ми зі свого боку відправляємо цю форму на перевірку в компанію Comodo (Sectigo), далі компанія створює спеціальне посилання, яке також відправляється вам для внесення даних. Після вам буде надіслано листа, який підтверджує, що заявка на випуск сертифіката прийнята. Випуск сертифікату може зайняти до 3 робочих днів, якщо всі дані були внесені коректно.cpac verificationЯкщо ви хочете купити CPAC (Comodo Personal Authentification Certificate) для захисту свого бізнесу або будь-який інший надійний SSL сертифікат, звертайтеся в компанію ГіперХост. Ми проконсультуємо по даному типу сертифіката і допоможемо пройти верифікацію максимально швидко і безпечно.

Купити SSL


Close Screen
Alla Rud
Статей: 890
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 2