0 коментариев
Поделиться статьей:

.guru - домен для експертів в будь-якій сфері, де зареєструвати домен .guru?

Alla Rud 04.02.2021 0 80 на прочтение 4 минут

.guru - тематичний міжнародний домен верхнього рівня. Розширення .guru відмінний вибір для сайтів, які є експертними в певній тематиці. Зареєструвати домен .guru за низькою вартістю можна у будь-якого акредитованого реєстратора або у хостинг-компанії, яка надає даний тип послуги. Зона .guru зробить ваш проект в інтернеті набагато яскравіше, підкреслить його професійну спрямованість і приверне на сайт ще більше відвідувачів з усього світу. Домен .guru здатний звернути на себе увагу, а його невисока вартість дозволяє зареєструвати домен для сайту в цій зоні будь-якому охочому.guru domain


Історія доменної зони .guru

Домен .guru, в порівнянні з іншими зонами в Мережі, дуже молодий, але перспективний. Зона була створена в 2014 році, тому зараз в цій зоні ще багато вільних імен для сайтів. Тому, якщо у вас є вже цікава ідея для реєстрації імені сайту в зоні .guru, слід поспішити, поки відповідне ім'я ще не зайняте.

Слово guru з санскриту перекладається, як дуже мудра людина, учитель. Сьогодні guru використовують для позначення фахівця, професіонала в своїй області, дуже розумну і зацікавлену у своїй сфері людини, у якої варто повчитися. Якщо ви маєте досвід, яким готові поділитися з іншими за допомогою свого сайту, то варто вибрати саме зону guru.

Це, перш за все, тематичний домен, він доступний для реєстрації в будь-якій країні світу, без обмежень і без необхідності надання будь-якого роду документів.

.guru - практично молодий домен, його створили, як альтернативу іншим тематичним доменам, наприклад, pro, .expert.


Для яких сайтів підійде домен .guru?

Зона .guru, насамперед, підійде для блогів, сайтів, які пов'язані з утворенням, стартапів, корпоративних сайтів, тематичних форумів. За допомогою доменної зони .guru ви зможете привернути увагу до свого сайту в своїй країні і за кордоном, адже слово guru показує конкретний напрям діяльності сайту і те, що інформації на сайті можна довіряти. Часто .guru зону використовують для онлайн проектів по психології і духовного пошуку. Також ця зона відмінно підійде для сайтів, пов'язаних з йогою і медитацією.

Популярна зона .guru стане вашою візитною карткою в інтернеті і викличе максимально позитивні асоціації у відвідувачів.

Переваги тематичної зони .guru:

   моментальна реєстрація після оплати;

   зареєструвати домен в .guru може будь-хто;

   широка впізнаваність на міжнародному рівні;

   мінімальний термін реєстрації 1 рік, максимальний 10 років;

   низька вартість в порівнянні з іншими специфічними тематичними зонами;

   кількість символів від 3 до 63;

   новий домен, тому в цій зоні ще дуже багато незайнятих імен для сайтів.

Мінус доменної зони guru: недоступна реєстрація IDN домену.

Альтернативи домену .guru (якщо необхідний домен вже зайнятий).

Хоча доменна зона guru порівняно нова, але все ж може виникнути ситуація, що потрібне ім'я в зоні вже зайняте кимось іншим. Але не турбуйтеся, є кілька дуже гідних альтернатив для зони guru. Наприклад, ви можете перевірити, чи вільний ваш домен в зоні для професійних сайтів - pro, або ж є ще один домен для експертів - expert. Також зверніть увагу на доменні розширення .biz - для професійних сайтів бізнесу, .info - для інформаційних сайтів, .name - якщо ви хочете звернути увагу саме на назву сайту, .education - якщо портал освітній, .support - якщо основний напрямок сайту це надання порад, інструкцій, підтримки.

Підібрати доменну зону можна в кілька кліків і без реєстрацій на сайті хостинг-провайдера ГіперХост.

Вибрати домен


Де дешево зареєструвати домен в зоні .guru?

Зареєструвати домен для експертів .guru можна на сайтах реєстраторів доменів або хостинг-провайдерів. Вартість домену не висока, тому купити домен в цій зоні може практично будь-хто. Наприклад, ціна на популярний .guru домен в ГіперХост трохи вище 30 $ на рік, вартість трансферу від іншого реєстратора аналогічна. При оплаті відразу на кілька років надаються знижки.

Якщо ви плануєте довгу роботу сайту і не бажаєте щороку морочитися зі своєчасним продовженням домену, то краще зареєструвати домен .guru відразу на 10 років. Цей домен - відмінне вкладення, і якщо навіть в майбутньому ви захочете його перепродати, то це буде прекрасним вкладенням, адже зона .guru затребувана і популярна на міжнародному доменному ринку.

Купити guru домен

 


Close Screen
Alla Rud
Статей: 661
Оцените статью:


Спасибо за отзыв
Рейтинг: 5 из 5 Голосов: 1