коментарів
Поділитися статтею:

LiteSpeed ​​- переваги веб-сервера на віртуальному хостингу

14.08.2020 1549 на прочитання 4 хвилини

Веб-сервер LiteSpeed ​​забезпечує обробку інформації в 16 разів швидше, ніж веб-сервера Apache і NGINX. В результаті користувач хостингу отримує максимально швидкий відгук його сайту на запити відвідувачів. А це дуже суттєвий плюс. На віртуальному хостингу від ГіперХост з панеллю керування cPanel включений веб-сервер LiteSpeed.litespeed tech

Ключові переваги LiteSpeed ​​Web Server

LiteSpeed ​​Web Server (LSWS) має низку переваг, таких як:

- продуктивність сайту при високій відвідуваності;

- підтримка протоколів одночасно IPv4 і IPv6;

- застосування PHP LSAPI - технологія, яка спрощує процес впровадження додатків.

LiteSpeed ​​технологія забезпечує високу продуктивність і можливість обробки великої кількості трафіку завдяки використанню нового принципу кешування - технології LSCache. Сайти завантажуються швидше, а кеш не потрібно налаштовувати додатково, так як всі необхідні налаштування включені за замовчуванням в базову версію ПО.

Чому власнику сайту необхідно вибрати віртуальний хостинг з LiteSpeed?

1.LiteSpeed ​​- альтернатива веб-сервера Apache

Якщо на даний момент вас не влаштовує швидкість роботи серверів, які використовує Apache, то зміна веб-сервера повністю поміняє цю ситуацію в кращу сторону. LiteSpeed ​​і Apache повністю сумісні, тому якщо ваш сайт працює на Apache, то і на LiteSpeed ​​буде працювати відмінно. Тому в даному випадку вам не потрібно турбуватися. Використання веб-сервера LiteSpeed ​​на віртуальному хостингу позитивно вплине на швидкість роботи вашого сайту.

2.Збільшення продуктивності

Якщо у вашого сайту велика відвідуваність, то веб-сервер LiteSpeed ​​впорається з нею на відмінно. Але істотний плюс в тому, що він використовує на це менші обсяги пам'яті і процесора сервера, в порівнянні з популярними Apache і Ngnix. У підсумку ми отримуємо високу продуктивність і зниження витрат серверних потужностей, що в будь-якому випадку вигідно для власника сайту.

3.LiteSpeed ​​підвищує рівень безпеки сервера

Веб-сервер LiteSpeed ​​використовує модуль mod_security для забезпечення високого рівня безпеки. Цей же модуль використовує і Apache. Mod_security перешкоджає злому сайту в разі хакерських атак, а також володіє системою захисту від ДДОС-атак.

4.Сприяє зростанню успішності вашого бізнесу

Це основна і дуже вагома перевага, яку отримує кожен сайт при виборі віртуального хостингу з LiteSpeed. У тому числі це актуально для комерційних сайтів в Інтернеті. Якщо ваш сайт постійно доступний в мережі і швидко відкривається для відвідувачів, то це запорука успішного проекту. Як тільки ви перейдете на хостинг з використанням веб-сервера LiteSpeed, ви помітите дане поліпшення, а головне його помітять і оцінять ваші користувачі. При цьому чим швидше і стабільніше буде працювати ваш сайт в Інтернеті, тим успішніше він буде, а хостинг з LiteSpeed ​​якраз може забезпечити йому ці два важливі критерії.

5.Плагіни кешування для CMS

Розробники LiteSpeed ​​також надали спеціальні плагіни для найпопулярніших CMS - WordPress, Magento, Joomla, PrestaShop, OpenCart та ін. Для прискорення сайтів, які використовують ці системи. Кешування на рівні сервера сприяє значному зростанню продуктивності таких сайтів.

Яка аналогічна технологія використовується на ISPmanager?

В панелі управління ISPmanager Business представлено доповнення LSAPI. Якщо порівнювати за швидкістю, то цю технологію можна повністю зіставити з Nginx + FPM. У LSAPI включена маса переваг.

LiteSpeed ​​Server Application Programming Interface розроблений для зв'язку між веб-сервером LiteSpeed ​​і додатками.

У чому плюси цієї технології:

- швидкий процес обробки даних;

- підтримка .htaccess;

- різні версії PHP для різних доменів;

- підтримка всіх можливостей mod_php;

- розподілений процес кешування;

- доступно для Apache з 2.2;

- безпечна розробка на основі suexec.


Для чого потрібна ця технологія?

Завдяки використанню веб-сервера з LSAPI забезпечується висока швидкість обробки PHP, що в результаті позитивно впливає на швидкість роботи сайтів. А це буде корисно і для звичайних блогів і для високо відвідуваних інтернет-магазинів і порталів. А чим вище швидкість вашого сайту, тим більш лояльні до нього відвідувачі і пошукові системи. Тому, перш за все, дана технологія буде цікава для власників сайтів, які розвивають свої проекти і хочуть досягти успіху серед інтернет-користувачів.

Чи потрібен мені віртуальний хостинг з LiteSpeed?

Відповідь однозначна - так. Завдяки можливостям і перевагам цього веб-сервера ваш сайт значно поліпшить продуктивність, що позитивно вплине на його просування та успішність в цілому. У компанії ГіперХост ви можете замовити послугу хостингу на тестовий період 7 днів без оплати і протестувати всі переваги технології LiteSpeed ​​на вірт.хостингу.

Купити хостинг з LiteSpeed


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1186
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1