коментарів
Поділитися статтею:

Рейтинг віртуальних хостингів. Як обрати хостинг для сайту?

31.08.2022 на прочитання 6 хвилин

Віртуальний хостинг - це послуга для розміщення сайту або будь-якого іншого проекту на сервері хостинг-провайдера та забезпечення його роботи та доступності у Мережі для інших користувачів. Віртуальний хостинг – це найпростіша послуга хостингу, з якою зможе працювати навіть новачок, тому що на хостингу надається зручна панель управління.
Хостинг купують для розміщення сайтів, програм, тестування розробки, для поштових акаунтів, для розробки сайту на конструкторі, для запуску скриптів або роботи баз даних. Якщо ви працюєте в інтернеті або займаєтеся веб-розробкою, хостинг може стати в нагоді в багатьох випадках. Але, як вибрати якісний віртуальний хостинг та на що звертати увагу у рейтингу хостингу? У цій статті підібрано поради про те, як знайти професійний хостинг, використовуючи рейтинг хостингів.

Що таке рейтинг віртуального хостингу?

Хостинг рейтинги - це спеціальні сайти з добіркою хостинг-провайдерів, з описом їх характеристик, цін, послуг та відгуками користувачів. Такі веб-сайти допомагають підібрати послугу хостингу. На рейтингах є оцінки хостерів, але слід бути уважним і не вірити на 100% у все, що там написано. Часто місця в рейтингах куплені самими провайдерами, а хвалебні відгуки написані на замовлення. Тому вибирати віртуальний хостинг у хостера, який на 1-му місці в рейтингу безглуздо. До вибору послуги варто підходити обдумано, аналізувати та порівнювати з конкурентами, з оцінками хостера на інших рейтингах, а також безпосередньо тестувати послугу у хостера.

Практично всі компанії надають тестовий період на віртуальний хостинг і таким тестом обов'язково слід скористатися.

Критерії вибору рейтингу хостингу

Отже, при запиті в Google “Хостинг сайтів рейтинг” ви отримаєте в результаті безліч пропозицій від різних сайтів. Відкрийте відразу кілька і порівняйте їх. Головне на таких рейтингах, щоб була можливість залишати оцінки та відгуки від користувачів хостингу. Якщо ви можете зареєструватися та залишити свій незалежний відгук про будь-якого хостера, то це вже плюс. Також згодом краще перевірити, чи є ваш відгук, чи можливо його вже видалили. Останній варіант можливий, наприклад, якщо рейтинг віртуального хостингу просуває лише "своїх" хостерів, які оплатили просування на цьому сайті.

Також плюсом буде, якщо відгук можна залишити лише з верифікованого облікового запису (наприклад, за допомогою соціальної мережі). Тоді правдивість таких відгуків зростає. На сьогоднішній день у пошуку ви можете зустріти наступні рейтинги віртуального хостингу: hostings info, tophosting.in.ua, hostinghub, tophosts. Час від часу з'являються нові рейтинги, дехто закривається, якщо не отримує доходу від такого сайту.

Перш за все, рейтинги заробляють на партнерських програмах хостера, коли при переході з сайту рейтингу на сайт хостера після замовлення власнику рейтингу нараховується партнерський відсоток виплат. Також є рейтинги з покупними місцями, оцінками та відгуками.

Якщо ви підбираєте віртуальний хостинг за допомогою рейтингу, то, насамперед, звертайте увагу на те, як довго працює сайт, скільки відгуків на ньому залишено, чи оновлено інформацію про конкретного хостера порівняно з інформацією, яка доступна на сайті хостера. Деякі рейтинги дають можливість компаніям самостійно додавати та оновлювати інформацію, деякі навпаки самі додають інформацію перед тим, як погоджувати її з хостером.

Кожен рейтинг самостійно визначає умови на сайті для хостерів та користувачів, які можуть залишати відгуки або оцінки.

Критерії оцінки віртуального хостингу

На рейтингах віртуального хостингу можна знайти різні критерії оцінки, за якими вибирають послуги хостингу. Наприклад, за локацією, за підтримкою CMS або певними технологіями (php, python, ruby, java тощо), за типом послуги, за абузостійкістю, наявністю тестового періоду, за акціями (домен у подарунок до хостингу, SSL у подарунок), за панелі управління за ціною, за оцінками користувачів хостингу. Часто рейтинги також надають огляди послуг у текстовому чи відео форматі.критерії вибору віртуального хостингу

Розглянемо основні критерії вибору віртуального хостингу:

Підтримувані технології. Перед замовленням послуги необхідно перевірити, чи підтримує обраний хостинг технології, на яких написаний ваш сайт. Наприклад, існують різні категорії хостингів для Бітрікс, Wordpress або Okaycms.

Наявність тестового періоду. Перед замовленням хостингу відмінно буде протестувати послугу, завантажити ваш проект і перевірити роботу.

Локація сервера. У різних хостерів сервера можуть бути розташовані у різних локаціях. Наприклад, в українського хостера сервера можуть бути не лише в Україні, а й за кордоном.

Знижки та акції. Наприклад, найпопулярнішою акцією хостерів є акція домен у подарунок до хостингу. Ви оплачуєте хостинг за тарифом на певний термін та отримуєте реєстрацію домену у подарунок на рік. Також є й інші акції, наприклад, SSL у подарунок, IP у подарунок та інші.

Панель керування. Сьогодні найбільш популярні панелі керування хостингом - Cpanel та ISPmanager, також використовуються й інші панелі. Якщо ви вже раніше використовували подібний софт, слід вибирати ідентичний, в такому випадку працювати з хостингом буде набагато простіше.

Технічна підтримка. Це обов'язковий елемент будь-якого віртуального хостингу. Саме тех. підтримка допоможе з перенесенням та налаштуванням сайту, а також забезпечить його стабільну роботу.

✓ Відгуки інших користувачів та рекомендації. Якщо хостинг хвалять і радять, це добре. Але варто звертати увагу також на негативні відгуки, які бувають у кожної компанії. Саме аналізуючи негативні відгуки, ви зможете визначитися з послугою.

Вік компанії. Важливо, щоб обраний хостер не був новачком. Є сайти одноденки, які відкривають навіть школярі, пропонуючи послуги хостингу. У такому випадку є велика можливість втратити і витрачені кошти і сайт. Тому краще вибирати перевірених роками хостерів, на щастя, багато таких.

Вартість хостингу. Це ще один важливий критерій вибору, адже багато шукачів хостингу, насамперед, орієнтуються на ціну. Дешевим чи безкоштовним якісний хостинг бути не може, у такому разі ви не отримаєте стабільну послугу. Переплачувати також не варто, тому вибирайте золоту середину, а якщо хочете заощадити, попросіть знижку у хостера безпосередньо або сплатіть відразу на тривалий термін. Більшість компаній у разі застосовують автоматичні знижки. Наприклад, при оплаті відразу на 2 роки – знижка 24%.

Масштабованість послуг. З часом усі сайти зростають, тому має бути можливість безболісною перейти на послугу віртуального хостингу вище або вибрати інший тип послуги, наприклад, віртуальний сервер.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1186
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 0 з 5 Голосів: 0