коментарів
Поділитися статтею:

Що буде, якщо не продовжити хостинг?

15.02.2023 595 на прочитання 4 хвилини

Що буде, якщо не платити за хостинг?

Хостинг – це місце для розміщення сайту на сервері, яке забезпечує сайту цілодобову доступність в Інтернеті. Хостинг оплачується у хостинг провайдера, згідно з вибраним періодом оплати при замовленні - щомісяця, щоквартально, піврічно, раз на рік або два роки. Також при оплаті на сайті провайдера ви можете вибрати відповідний метод оплати, наприклад, карткою або на банківський рахунок.

що буде якщо не оплатити хостинг вчасно

Але що буде, якщо ви забули сплатити хостинг вчасно?

✓ сайт по доменному імені перестане відкриватися для відвідувачів;

✓ оплачена контекстна реклама буде марною

✓ пошукові системи час від часу сканують доступність сайту, у разі частих недоступностей сайту пошукова система може виключити сайт з пошуку або значно знизити його у видачі.

Всі ваші зусилля в маркетингу та просуванні сайту будуть марними, якщо ваш сайт стане недоступним у мережі. І все це через банальну причину несплати хостингу.

Якщо ви прострочите оплату за хостинг на великий термін, то взагалі можете втратити сайт, якщо не зберігаєте актуальні резервні копії на локальному пристрої або віддаленому сервері. Оскільки всі послуги хостингу з розміщеної на них інформації згодом безповоротно видаляються з серверів провайдера без відновлення. Якщо ви не хочете втратити свій сайт, то вчасно оплачуйте хостинг і слідкуйте за успішним зарахуванням платежу у вашому обліковому записі.

Як вчасно оплачувати хостинг?

Перш за все, щоб заощадити свій час, нерви і навіть гроші, ви можете оплачувати хостинг на тривалий період. Чим більший період оплати, тим більша знижка. Щоб не забути про наступну оплату хостингу, ви можете поставити собі нагадування, наприклад, у Google календар, а також не забувати час від часу перевіряти поштову скриньку. Хостери завжди надсилають сповіщення про необхідність оплати, також у деяких провайдерів як ГіперХост можна додатково налаштувати повідомлення через Телеграм.

Ще один варіант - купити вічний хостинг, це послуга всього з одноразовою оплатою без додаткових платежів та нагадувань. Дуже вигідне вкладення, хостинг без необхідності продовження. Детальніше про вічні послуги у попередній статті:

Що буде, якщо не сплатити вчасно домен?

Домен - це ім'я вашого сайту в мережі, його літерна назва в обраній доменній зоні. Мінімальний термін реєстрації будь-якого домену 1 рік після домен необхідно вчасно продовжити, інакше можна втратити до нього доступ. Деякі доменні зони можна зареєструвати на більш тривалі періоди, наприклад, 5 або 10 років, цю можливість слід уточнити у реєстратора.

Якщо ваш домен не продовжено до остаточної дати продовження, ваш сайт по домену стає недоступним в інтернеті. Ваш домен у такому разі переходить у так званий Grace період (30 днів), під час якого реєстрацію імені можна поновити, сплативши виставлений рахунок без додаткових штрафів. Якщо домен у цей термін не був оплачений, то він переходить у період Redemption (30 днів). У цей термін домен може відновити власник, але вже за додаткову плату. Наприклад, вона може в кілька разів перевищувати ціну домену. Вартість поновлення залежить від доменної зони імені сайту, цю вартість встановлюватиме власник зони. Після цього періоду домену є ще приблизно 5 днів для здійснення процесу видалення з регістру. Після цього домен знову вільний для реєстрації за звичайною ціною і купити його може будь-хто. Тому якщо не сплатити вчасно продовження доменного імені, то можете просто втратити до нього доступ, і всі сили, які були витрачені на просування та маркетинг цього імені, були марними.

Якщо вам дорогий ваш сайт, домен і хостинг необхідно продовжувати вчасно або оплачувати відразу на тривалий період.

 

Усі рахунки за послуги виставляються за кілька днів до оплати, для доменів за кілька тижнів, тому не варто відкладати оплату, як тільки ви бачите виставлений рахунок. Також слід враховувати, що оплати по банку (безпосередньо на банківські реквізити) можуть зарахуватися за кілька днів. Якщо ви сплатили послугу хостингу по банку, то варто відправити квитанцію до відділу продажу для більш швидкого зарахування та продовження послуг.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1182
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1