CDN
коментарів
Поділитися статтею:

Навіщо потрібен Cloudflare?

15.02.2023 1042 на прочитання 8 хвилин

CDN Cloudflare – це мережа розподілу контенту сайтів, яка забезпечується мережею серверів по всьому світу. Підключення Cloudflare доступне для всіх сайтів, але в основному воно використовується для посилення безпеки проектів та прискорення їхньої роботи.

Можливості Cloudflare

схема переваги CDN

Оптимізація зображень сайту

Це одна із можливостей, яку пропонує сервіс для сайтів. Він стискає зображення без втрат, як для прискорення завантаження вашого сайту для користувачів. Також можна вибрати два режими із втратою та без втрати якості зображення.

Мініфікація коду

Файли сайту HTML/CSS/JavaScript Cloudflare може мініфікувати, тим самим зменшити їхню вагу та зробити завантаження сайту швидше. Відображення цих файлів у веб-браузері користувача ніяк не зміниться, але сайт стане легшим.

Кешування для статичних сайтів

Корисна функція, яка дозволяє кешувати статичні сайти. Ця можливість також підвищує швидкість завантаження сайтів, тому що кешовані зображення при користуванні користувачем завантажуються з локального сховища сервісу.

SSL сертифікат безкоштовно

Cloudflare пропонує підключити безкоштовний сертифікат безпеки. Звичайно, ви також можете використовувати будь-який інший SSL, у тому числі платний, але при необхідності можете активувати безкоштовну опцію від Cloudflare.

HTTP/2

На Cloudflare є можливість активувати HTTP/2, він вважається швидшим протоколом, ніж його попередники.

WAF

Спеціальна хмара WAF доступна лише на платних тарифах сервісу. Брандмауер програм дозволяє убезпечити сайт від уразливостей вашої CMS, XSS, спаму в коментарях, SQL-ін'єкцій.

Безпека DNS

Розширення DNSSEC захищає веб-сайт від підробки запиту. Включається у вкладці ДНЗ без дод. плати.

Балансувальник навантаження

Ще одна можливість від Cloudflare для розподілу трафіку між кількома серверами. Це значно підвищує доступність сайту та прискорює завантаження контенту.

WebSockets

WebSockets надає можливість перенаправлення трафіку на початковий сервер без додаткових налаштувань.

Переваги Cloudflare

Сервіс Cloudflare допомагає перш за все приховати вашу реальну IP адресу сайту, яка може використовуватися в зловмисних цілях. Також Cloudflare надає захист від DDoS, блокуючи підозрілі запити (режим I'm Under Attack). І, звичайно ж, прискорює сам сайт завдяки процесу кешування даних.

У міру того, як Cloudflare продовжує оновлюватися та інтегрувати нові функції, він може принести користь вашому бізнесу кількома способами.

Підвищення швидкості вашого сайту

Однією з найважливіших переваг впровадження Cloudflare є можливість мережі значно підвищити швидкість та продуктивність вашого сайту.

Швидкість сайту використовується як один із факторів ранжирування основними пошуковими системами, такими як Google. Більше того, відвідувачі очікують, що сайти завантажуватимуться протягом кількох секунд.

Коли відвідувач запитує веб-сторінку, веб-сервер завантажує інформацію в браузер відвідувача. Якщо є механізм кешування, користувач отримає швидше завантаження під час наступних відвідувань. Cloudflare оптимізує цей механізм, зберігаючи копію вашого сайту у своїй глобальній мережі серверів.

Захист вашого бізнесу від простоїв

Оскільки підприємства все більше залежать від технологій, заплановані чи незаплановані простої можуть призвести до серйозних фінансових втрат та втрат продуктивності. Завдяки одній з основних функцій Cloudflare – Always Online – ви можете підтримувати працездатність та доступність свого сайту, навіть якщо вихідна служба стає недоступною.

Щоб надати цю послугу, Cloudflare зберігає статичну версію деяких сторінок вашого сайту на Wayback Machine інтернет-архіву, що дозволяє відвідувачам отримувати доступ до запитаної інформації, навіть коли ваш сервер відключається. Щоб увімкнути цю ексклюзивну послугу, власники сайтів повинні погодитись з Додатковими умовами для Always Online.

Також система забезпечує базовий захист від Ddos у разі атаки на ваш сайт. DDoS – автоматизована система, яка захищає сайт від атак на кількох рівнях: HTTP, SSL/TLS та мережному рівні.

Поліпшення UX

Покращена швидкість сайту та оновлені стандарти безпеки, що не впливають на зручність використання, можуть значно покращити роботу клієнтів під час перегляду сайту. Більше того, Cloudflare пропонує широкий спектр інструментів для розробників та варіантів зберігання даних, які дозволяють UX-дизайнерам підвищувати продуктивність та створювати ефективніші проекти.

Cloudflare — це інструмент, який при правильному використанні може допомогти вам знати нові тенденції пошукових систем, підвищуючи при цьому безпеку, швидкість і навіть зручність роботи вашого сайту.

Cloudflare має широкий спектр переваг і простий у використанні, що робить його відмінним вибором як для початківців, так і для досвідчених власників сайтів. Враховуючи ці переваги, не дивно, що Cloudflare є одним із найнадійніших рішень для захисту онлайн проектів.

Як підключити CDN Cloudflare

Щоб отримати всі переваги Cloudflare, перш за все, необхідно підключити його на ваш сайт. Ви можете замовити послугу на сайті Cloudflare або в хостинг провайдера ГіперХост. У другому варіанті для підключення буде лише змінити DNS запису домену на ті, які вам надати провайдер. Всі додаткові можливості зможе налаштувати технічну підтримку на запит.

Зверніть увагу, що зараз доступна вічна послуга CDN з одноразовою оплатою, вічний CDN для домену можна замовити з особистого кабінету користувача ГіперХост. Також послугу можна оформити на регулярній оплаті, наприклад, щомісяця або щокварталу:

Для замовлення СДН у Cloudflare вам знадобиться пройти кілька кроків.

✓ Крок 1. Для початку зайдіть у Cloudflare та натисніть «Sign Up».

✓ Крок 2. Потім введіть адресу вашого сайту, на яку підключається послуга.

✓ Крок 3. Виберіть план – ви можете змінити його пізніше.

✓ Крок 4. Потім Cloudflare просканує ваше доменне ім'я на наявність поточних записів DNS. Якщо ви маєте доступ до існуючих записів DNS вашого домену, ви можете скористатися цією можливістю, щоб переконатися, що Cloudflare правильно виявив всі існуючі записи.

Після підтвердження вам будуть представлені два сервери імен - збережіть їх. Сервери імен - це те, що повідомляє ваше доменне ім'я (і всім, хто вводить ваше доменне ім'я), де знаходиться сервер.

✓ Крок 5. Натисніть «Готово, перевірте сервери імен» та «Налаштувати пізніше» на цьому кроці та на наступному.

Якщо ви хочете, щоб хтось ще отримав доступ до вашого облікового запису Cloudflare, щоб допомогти з його налаштуванням, ви можете клацнути силует людини у правому верхньому кутку, а потім «Домашній обліковий запис». Натисніть «Учасники» вгорі та введіть адресу електронної пошти людини, якій потрібно надати доступ. Наприклад, це може бути розробник вашого сайту.

Після завершення налаштування той, хто контролює ваш домен, може змінити сервери імен на сервери імен Cloudflare, які ви записали. Також необхідно підтвердити, що записи DNS збігаються із записами в Cloudflare. Після зміни NS сервіс буде підключений для вашого сайту, головне переконається, що всі записи DNS налаштовані коректно.

Якщо ви вирішили безпосередньо замовити послугу на сайті Cloudflare, то для керування послугою вам також знадобиться така інструкція на нашому блозі.

Якщо ви не готові витрачати час на налаштування CDN для сайту, замовляйте послугу CDN в ГіперХост, технічні фахівці виконають все за вас, вам залишиться тільки змінити записи NS на запропоновані у реєстратора домену. Таким чином ви заощаджуєте час і нерви на налаштування CDN.

CDN


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1186
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1