коментарів
Поділитися статтею:

.xyz - доменне ім'я для сучасного сайту, де зареєструвати .xyz?

15.02.2021 973 на прочитання 4 хвилини

.xyz - популярний домен верхнього рівня, який з'явився зовсім недавно і відразу ж отримав масу реєстрацій. Дане доменне розширення підійде практично для сайту з будь-якої тематики, це універсальне рішення зможе зробити ім'я вашого сайту більш яскравим,яке запам'ятається в інтернеті. Сьогодні в зоні .xyz зареєстровано понад 2 млн сайтів. Якщо вас зацікавив цей незвичайний домен, то зареєструвати домен .xyz можна практично у будь-якого реєстратора доменів за низькою вартістю і без обмежень.xyz newdomain


Історія доменної зони .xyz

Домен загального призначення .xyz з'явився 2 червня 2014 року. На сьогодні реєстратори домена компанії XYZ.COM і CentralNic. Популярність домену була обумовлена ​​перш за все тим, що компанія Google одна з перших зареєструвала домен в цій зоні для сайту Alphabet Inc. У 2016 році домен став четвертим за популярністю після всім відомих доменів com, org і net. Сьогодні домен популярний в 230 країнах світу, кожен бажаючий може отримати ім'я для свого сайту в цій досить незвичайній і привабливій зоні верхнього рівня.

Домен .xyz особливо популярний на Заході, так як абревіатура .xyz розшифровується, як позначення трьох поколінь: Покоління X - ті, хто народжені до 1982 року), Покоління Y -1982-1991) і Покоління Z - до середини 2000-х. Домен позначає як би об'єднання всіх трьох поколінь. Тому, якщо у вас сучасний сайт, то доменна зона xyz стане відмінним рішенням, яке вигідно виділить ваш проект серед інших.

Також часто в цій зоні реєструють саме числові домени, наприклад, дати народження або номера телефонів. Таким чином часто вітають зі святковими датами або фіксують в інтернеті номери телефонів компанії. Зону xyz можна використовувати, як альтернативу іншим популярним доменним зонам, в разі, якщо ім'я в необхідній вам зоні вже зайнято.

Для яких сайтів підійде домен .xyz?

.xyz - універсальне розширення. Незалежно від тематики і спрямованості вашого проекту, країни його реєстрації і аудиторії, ви можете сміливо реєструвати ім'я в зоні .xyz. Перш за все, він підкреслить вашу індивідуальність і оригінальність, наприклад, ви зможете таким чином виділити в Інтернет просторі ваш блог, корпоративний сайт, форум, освітній проект і навіть інтернет-магазин. Найбільш підходящі тематики для домену .xyz - спорт, реклама, сучасні технології, спілкування, криптовалюта, веб-розробка, дизайн.

Часто домен використовують для сайтів, пов'язаних зі сферою інженерії, тому що багато користувачів бачать в назві координатні осі X, Y і Z.


Переваги домену .xyz:

✔ універсальність

✔ швидка реєстрація без обмежень

✔ немає необхідності надавати будь-які документи

✔ мінімальна кількість символів 3, максимальна 63

✔ низька вартість

✔ впізнаваність доменної зони у всьому світі

✔ мінімальний термін реєстрації 1 рік, максимальний 10 років

Мінус домену - немає можливості зареєструвати ім'я на кирилиці (тільки латиниця).

Цікавий факт: на одному з діалектів китайської мови символи в доменному імені .xyz в перекладі означають "маленький всесвіт" (小 宇宙)


Альтернативи домену .xyz

Так як домен з самого першого дня створення став дуже швидко набирати реєстрації, то підібрати вільний домен в цій зоні буває навіть складно. Тому в даному випадку ви можете підібрати альтернативний домен, наприклад, в популярній зоні .com, або .net, .org та інших. Щоб перевірити вільне чи ні вибране вами ім'я, введіть домен в формі замовлення і отримаєте відповідь, також нижче вам буде представлений список вашого імені сайту в інших популярних зонах.xyz domain ukr

Де купити доменне ім'я в зоні .xyz?

Купити домен xyz можна у будь-якого реєстратора доменів або у хостинг-провайдера. Вартість зони, в порівнянні з іншими новими зонами, низька, тому зареєструвати домен може кожен бажаючий. Реєстрація відбувається моментально після оплати замовлення. При реєстрації на більш тривалі періоди надається знижка до 15%.

Якщо вам потрібна допомога у виборі домену в популярній зоні .xyz або в будь-якій іншій доменній зоні, звертайтеся в компанію ГіперХост. Ми працюємо цілодобово і допоможемо вибрати ідеальний домен для вашого сайту.

Купити домен xyz

 


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1186
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1