коментарів
Поділитися статтею:

21 ідея для запуску сайту в 2021 році

17.02.2021 674 на прочитання 8 хвилин

В Інтернеті є маса можливостей з вигідними ідеями для веб-сайтів, які ви можете легко перетворити в стабільний додатковий дохід. Поширений міф про те, що потрібно бути технічно підкованим або програмістом, щоб запустити сайт. Це було правдою в 90-і роки, але в наші дні для створення веб-сайту не потрібно ніяких спеціальних навичок.

Ось, що вам дійсно потрібно для створення веб-сайту:

1. Доменне ім'я. Це буде адреса вашого веб-сайту в Інтернеті.

2. Хостинг. Це будинок вашого сайту, де ви будете зберігати всі файли свого сайту.

3. Конструктор сайтів.software developer

Розглянемо деякі з найприбутковіших ідей сайтів, які потрібно запустити в цьому році.

Зробіть блог.

Блоги - це популярна ідея веб-сайтів, яка існує вже певний час і до сих пір користується успіхом. Створити блог досить просто, і він може бути присвячений будь-якій цікавій для вас темі. Перевага створення блогу полягає в тому, що пізніше ви можете використовувати його в якості платформи для реалізації багатьох інших ідей для веб-сайтів.

Є також безліч варіантів монетизації, які роблять ведення блогу вигідною ідеєю для веб-сайту. Ви можете використовувати такі програми, як Google AdSense, для показу реклами, просування партнерських продуктів, продажу прямої реклами, або ви навіть можете продавати свої власні продукти своїм читачам, такі як онлайн-курси, електронні книги і т. д.

Створіть інтернет-магазин.

Ще одна ідея веб-сайтів,що швидко розвивається,створити магазин електронної комерції. Багато хто думає, що це занадто складно технічно для початку, що не зовсім так. Ви можете легко почати продавати речі в Інтернеті за допомогою WooCommerce. Це найпопулярніша в світі платформа електронної комерції, що працює на базі WordPress. Вона дуже проста у використанні і дозволяє продавати будь-які віртуальні або фізичні продукти.

Зробіть сайт з платним доступом до деяких матеріалів.

По суті, ви обмежуєте доступ до деякого контенту на своєму веб-сайті, який доступний тільки для платних учасників. Це може бути онлайн-курс, форуми тільки для учасників, аудіо чи відеоконтент або щось ще.

Продавайте онлайн-курси.

Створення та продаж онлайн-курсів - ще одна популярна ідея веб-сайтів, яка дуже швидко розвивається. Ця зростаюча ніша веб-сайтів підживлюється сучасною економікою, коли людям необхідно здобувати нові навички, щоб знайти нову роботу, поліпшити існуючі навички або просто вивчити щось нове в якості хобі.

Створіть сайт на основі дропшиппінгу.

Дропшиппінг - ще одна розвиваюча ідея веб-сайту, яку ви можете запустити без особливих вкладень. Магазин прямого постачання - це інтернет-магазин, де ви продаєте товари, але вони доставляються безпосередньо продавцем. Це позбавляє вас від клопоту з управління та зберігання речей, підтримці запасів і доставці. Це також дозволяє продавати широкий асортимент товарів.

Створіть партнерський веб-сайт

Одна з найбільш популярних ідей для створення веб-сайтів - створити партнерський веб-сайт. Партнерський маркетинг - це реферальная домовленість, при якій інтернет-магазин (рекламодавець) платить вам комісію, коли користувачі купують їх продукт за вашим реферальним посиланням. Це масштабна індустрія, а це означає, що ви можете створити нішевий партнерський веб-сайт і почати його розвивати. Ви можете знайти партнерські програми майже в кожній галузі. Коли користувачі здійснюють покупку за вашою рекомендацією, ви отримуєте реферальний збір.

Запустіть блог про моду

Мода і стиль життя - ще одна прибуткова ідея веб-сайту з величезним потенціалом. Є багато модних блогерів і впливових осіб, що заробляють шестизначні суми. Ви можете заробляти гроші за допомогою медійної реклами, партнерського маркетингу, партнерства Instagram з брендами і багато чого іншого.

З WordPress ви можете додати всі інструменти, необхідні для розвитку вашого бренду. Ви можете підключити свій канал Instagram, відеоролики на Youtube, знайти теми модних веб-сайтів, використовувати рекламні плагіни і багато іншого.

Створіть туристичний веб-сайт.

Створення блогу про подорожі - ще одна відмінна ідея веб-сайту, яку легко реалізувати і розвинути. Ви можете бути досвідченим мандрівником, відеоблогером або маркетологом, що просуває різні туристичні напрямки. Ви можете отримувати прибуток, використовуючи медійну рекламу, партнерські відносини в сфері подорожей і багато іншого. Впливові блогери використовують свої блоги про подорожі для запуску різних продуктів і отримання значного пасивного доходу.

Зробіть веб-сайт про їжу / рецепти.

Ви можете легко завести блог або веб-сайт, поділитися рецептами, обговорити їжу, здоров'я або інші відповідні теми. Більшість веб-сайтів з рецептами заробляють гроші за рахунок реклами, партнерського маркетингу.

Створіть веб-сайт підкастів.

Підкастинг - ще одна популярна ідея веб-сайтів, яку ви можете запустити. Це швидкозростаюча ніша з безліччю варіантів монетизації.

Підкаст - це серія епізодів аудиофайлів,на які користувачі можуть підписатися на скачування і прослуховування. Успішні підкастери заробляють значні гроші в Інтернеті за рахунок спонсорства, реклами, продажу продуктів і багато чого іншого. Це вимагає трохи обладнання і деякої практики із записом і завантаженням файлів.

Сайт для пошуку роботи.

Ще одна популярна ідея веб-сайтів - створити веб-сайт для пошуку роботи. Його легко монетизувати, ви зможете заробляти гроші на користувацькому контенті. По суті, веб-сайт з працевлаштування дозволяє компаніям розміщувати списки вакансій і полегшувати претендентам пошук роботу шляхом перегляду вакансій.

Зробіть сайт купонів.

Веб-сайт купонів допомагає покупцям знаходити купони і пропозиції на свої улюблені товари. Він пов'язує компанії з клієнтами і надає їм інструменти для пошуку пропозицій і знижок. Він монетизується за допомогою партнерських посилань, партнерських відносин та медійної реклами.

Створіть онлайн-торговельний майданчик.

Веб-сайт торгового майданчика - це місце, де ви надаєте платформу електронної комерції, щоб інші могли продавати свої продукти. Ви отримуєте відсоток з кожної транзакції, досконалої на вашому веб-сайті, в той час, як продавці управляють доставкою та виконанням.

Створіть сайт ресторану.

Створення веб-сайту ресторану - це ідея, специфічна для людей, які працюють в ресторанній та харчовій промисловості. Створення веб-сайту ресторану дозволяє приймати замовлення столиків і навіть онлайн-замовлення на доставку їжі. Створення веб-сайту ресторану також допоможе вам легко просувати свій бізнес, залучати нових клієнтів і зміцнювати імідж вашого бренду.

Створіть сайт для відгуків.

Більшість користувачів переглядають онлайн-огляди, перш ніж прийняти рішення про покупку. Це робить сайт відгуків дійсно прибутковою ідеєю. Веб-сайт оглядів може покладатися, як на користувацький, так і на оригінальний контент. Ви можете заробляти гроші, використовуючи медійну рекламу, партнерський маркетинг, спонсорство і багато іншого.

Зробіть фото-сайт.

Ще одна цікава ідея веб-сайту - запустити веб-сайт з фотографіями. Це може бути блог про самі фотографії або місце для демонстрації і продажу ваших власних фотографій. Ви також можете створити торгову площадку, таку як Shutterstock, де користувачі можуть продавати або купувати фотографії, ілюстрації і інші елементи графічного дизайну.

Відкрийте веб-сайт з портфоліо.

Відмінна ідея для сайту - зробити сайт-портфоліо. Якщо ви художник, фотограф, музикант або відеооператор, то веб-сайт з портфоліо допоможе вам продемонструвати свої роботи і знайти нові можливості.

Однак не потрібно бути художником, щоб створити сайт-портфоліо. Цю ідею може використовувати будь-який професіонал, наприклад, письменники, веб-дизайнери, розробники, моделі та багато інших.

Створіть сайт доставки їжі в Інтернеті.

Бізнес по доставці їжі через Інтернет переживає бум, і це може стати прибутковою ідеєю для сайту з невеликими інвестиціями. Ви можете знайти місцеві ресторани і створити веб-сайт, який демонструє ці ресторани і дозволяє клієнтам замовляти їжу через Інтернет. Потім ви можете передати замовлення в ресторан, і він доставить їжу.

Продавайте вироби ручної роботи в Інтернеті.

Хочете продавати свої саморобні речі в Інтернеті? Це дійсно легко зробити, це може стати початком успішної бізнес-ідеї. Ви можете запустити інтернет-магазин за допомогою WooCommerce, який дуже легко налаштувати.

Створіть магазин для домашніх тварин.

Створення інтернет-магазину для продажу продукції для домашніх тварин - ще одна проста ідея для створення веб-сайту. Це настільки масштабна галузь, що ви можете знайти безліч невикористаних нішевих ідей, орієнтованих на конкретних клієнтів.

Запустіть новинний веб-сайт.

Якщо ви займаєтеся поточними справами і цікавитеся політикою, то створення новинного веб-сайту може стати ідеєю для заробітку, яку ви шукаєте. Ви можете створити новинний веб-сайт і монетизувати його, використовуючи медійну рекламу. Багато традиційних газет вже використовують платний доступ і монетизацію свого контенту. Наприклад, почніть з декількох статей в тиждень. Ви навіть можете запросити авторів, запустити підкаст і продавати товари, щоб зробити бізнес більш стабільним.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти кращу ідею для запуску сайту в 2021 році. Переклад з сайту wpbeginner.com.

 


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1186
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 2