Як перенести домен на обслуговування в компанію ГіперХост

Mariia Kholodnitska 16.10.2020 0 36 на прочтение 3 минут

Загальні правила переносу доменного імені

Якщо ви плануєте перенести свій домен на обслуговування в компанію ГіперХост, ця інструкція допоможе розібратися в головних аспектах процедури здійснення трансферу доменного імені.

Почнемо коротко з загальних правил, яких слід дотримуватися, щоб почати переносити домен:

 1. Перевірити, чи обслуговує приймаюча сторона доменну зону. Дізнатися можна на сайті компанії ГіперХост в списку представлених доменних зон або звернутися за консультацією в онлайн-чат.
 2.  Від дати реєстрації та зміни статусу домену має пройти мінімум 60 календарних днів.
 3.  Якщо клієнт вже міняв реєстратора, з дня останньої зміни повинно пройти 60 днів.
 4.  Мінімальний час для старту перенесення домену: за 14 днів до закінчення терміну дії домену. Хоча в більшості випадків домен переноситься близько 5-7 днів. Можуть виникнути моменти, коли потрібно більше часу, і клієнт просто втратить кошти, сплачені при перенесенні домена.
 5. Переконатися, що у домену немає встановлених статусів, які можуть затримувати та забороняти його трансфер (ClientHold, ClientTransferProhibited і т.д.). Якщо обмеження встановлені, потрібно спочатку звернутися до поточного реєстратору для зняття блокувань.
 6. Відключити Privacy Protection. Необхідно для звірки реєстраційних даних клієнта.
 7.  Деякі компанії можуть запросити перед трансфером оформити заяву в письмовому вигляді або ж надати документи для підтвердження особи, все це краще відразу уточнити у свого поточного реєстратора.

Якщо домен відповідає всім перерахованим вище вимогам, наступним кроком клієнт повинен звернутися до поточного реєстратору за кодом перенесення або, як його ще називають, EPP key (AUTHCODE). Тут при перенесенні доменів українських доменних зон поточний реєстратор може зробити запитати данні майбутнього реєстратора. Для доменних зон ua, .com.ua, .org.ua, .kiev.ua, .chernigov.ua, .cn.ua, .chernovtsy.ua, .cv.ua, .ivano-frankivsk.ua, .if. ua, .kherson.ua, .ks.ua, .poltava.ua, .pl.ua, .rovno.ua, .rv.ua, .uzhgorod.ua, .uz.ua, .zt.ua, .zhitomir. ua, .km.ua, .khmelnitskiy.ua слід вказати:

 • Юридична назва: ТОВ «Центр інтернет-імен України»
 • Ідентифікатор реєстратора: ua.ukrnames.

При перенесенні домену в зоні .DP.UA вказуємо такі реквізити:

 • Юридична назва: ТОВ «Центр інтернет-імен України»
 •  Ідентифікатор реєстратора: mnt-by: dp.ukrnames.

Крім отримання EPP key перед початком перенесення доменів в зонах .DN.UA, .DONETSK.UA, .KH.UA, .KHARKOV.UA, .LG.UA, .LUGANSK.UA, .ZP.UA, .ZAPORIZHZHE.UA, .SM.UA, .SUMY.UA попросіть, щоб поточний реєстратор прописав для домену статус: Transfer: permit.

Зверніть увагу, що при трансфері домену потрібно оплатити в приймаючого реєстратора суму, яка дорівнює вартості домену за рік (ціну можна подивитися в нас на сайті для зазначеної доменної зони), при цьому термін дії домену продовжується на рік, але максимальний термін реєстрації домену не повинен перевищувати 10 років. Як виняток, для доменів в зонах .RU, .SU, РФ трансфер оплачується окремо, він також дорівнює вартості домену за рік, але домен не продовжується на рік.

Подача заявки на трансфер в особистому кабінеті

Як тільки код буде на руках, заходимо в особистий кабінет клієнта компанії ГіперХост і подаємо заявку на трансфер.

1) З головної сторінки вибираємо блок "Домени" і в меню праворуч вибираємо "Перенесення домену".

2) На відкритій сторінці заповнюємо поля, в першому полі вказуємо домен для перенесення,а в друге отриманий код трансферу, перевіряємо дані і для завершення подачі заявки в кінці натискаємо на кнопку "Додати у кошик".

Після заповнення форми сформується замовлення, і виставляється рахунок на здійснення трансферу. Як тільки надійде оплата, і будуть представлені клієнтом всі необхідні дані, почнеться перенесення. Як і  говорилося вже вище перенесення триває до 5-7 днів. Радимо на час перенесення домену перевіряти свою пошту, можливо, від вас буде необхідно надати додаткові дані або узгодити процедуру перенесення.

Якщо у вас залишилися питання, сміливо звертайтеся за консультацією зручним вам способом, до ваших послуг онлайн-чат, тікет-система і безкоштовний номер для прийому дзвінків.


Close Screen
Mariia Kholodnitska
Статей: 89
Оцените статью:


Спасибо за отзыв
Рейтинг: 5 из 5 Голосов: 1