коментарів
Поділитися статтею:

Як збільшити місце на хостингу?

26.04.2023 340 на прочитання 4 хвилини

Для чого потрібно збільшувати місце на хостингу?

Кожен хостинг облікового запису (тариф хостингу) надає виділене місце на сервері для розміщення проектів клієнта. У тариф входить виділений дисковий простір, оперативна пам'ять, ядра процесора, кількість трафіку та інші технічні характеристики, наприклад, кількість сайтів, поштових скриньок, баз даних (обмеження для віртуального хостингу, для VPS обмежуються лише ресурси).

як збільшити місце на хостингу

Збільшення місця на хостингу або сервері може знадобитися з різних причин. Наприклад:

✓Розширення сайту та збільшення кількості контенту: Якщо ваш сайт розростається і вам потрібно додавати більше контенту, наприклад, зображення, відео, аудіофайли або інші файли, то вам може знадобитися додаткове місце на хостингу для зберігання цього контенту. Це може знадобитися для будь-якого сайту, що згодом розростається.

✓Збільшення трафіку: Якщо ваш сайт стає більш популярним і приваблює більше відвідувачів, це може призвести до збільшення трафіку, що природно означає більше запитів до сервера. Збільшення місця на хостингу може знадобитися для обробки більшої кількості трафіку.

✓Розширення функціоналу сайту: Якщо ви хочете додати на свій сайт нові функції, наприклад, форум, блог або інші складні програми, це може вимагати додаткового місця на хостингу для встановлення та зберігання відповідних файлів.

✓ Резервне копіювання сайту та зберігання архівів. Регулярне резервне копіювання та архівування вашого сайту є важливим елементом для захисту даних та безпеки сайту. Резервні копії займають додаткове місце на хостингу, тому збільшення місця може знадобитися, щоб забезпечити достатній простір для зберігання цих даних. Також рекомендуємо придбати окремі послуги бекапа, щоб не зберігати копії на одній послузі з метою безпеки.

✓ Поліпшення продуктивності.Якщо ваш сайт стає повільним через обмеження дискового простору, збільшення місця на хостингу може допомогти покращити продуктивність. Більше місця на хостингу дозволяє серверу ефективніше обробляти запити та зберігати файли, що може знизити час завантаження сторінок.

Збільшення місця на хостингу необхідно все сайтам, які ростуть і з часом стають більш відвідуваними. Збільшення місця на хостингу спричинить додаткові витрати, оскільки більше місця на сервері зазвичай означає вищі витрати. Тому перед тим як збільшувати місце на хостингу правильно оцініть свій бюджет і виберіть найбільш оптимальний варіант.

Як збільшити тариф хостингу (VPS/VDS)?

Щоб збільшити тариф хостингу або VPS (VDS), вам потрібно або звернутися на підтримку хостингу компанії і вам виставлять рахунок на доплату зміни тарифу, або ви можете збільшити тариф самостійно з особистого кабінету на сайті hyperhost.ua, за допомогою відповідного функціоналу:


Важливо: для переходу з віртуального хостингу на VPS необхідно робити замовлення нової послуги та переносити дані. Автоматичного апгрейду тарифу немає, оскільки це різні послуги, які розміщуються на різних серверах.

Для апгрейду тарифу VDS також знадобиться додаткове перезавантаження сервера, виходячи з можливостей віртуалізації KVM.

Збільшення тарифу на VPS відбувається автоматично після оплати виставленого рахунку. Збільшення тарифу на віртуальний хостинг відбувається в ручному режимі.

Як додати місце на віртуальному хостингу?

Якщо ви не хочете збільшувати сам тариф, а вам потрібно збільшити лише дисковий простір, це також можна зробити на запит у тикет (VPS та віртуальний хостинг) або самостійно з особистого кабінету (тільки для віртуального хостингу). В даному випадку кнопка Модернізувати і далі вказати необхідну кількість додаткового диска, після оплати виставленого рахунку потрібно звернутися до технічної підтримки для оновлення тарифу:


Рекомендація: збільшення тарифу хостингу чи сервера у вигляді зміни тарифного плану на тариф вище завжди вигідніше, ніж купівля додаткових ресурсів окремо. Ви не тільки отримуєте продуктивніший тариф у всіх параметрах, але й економите бюджет. Купівля окремих дод. параметрів, наприклад, диск, ОЗУ, коштує дорожче ніж ви перейшли на тариф вище з усіма розширеними можливостями.

У випадку, якщо місце на сервері або хостингу, вже вам не потрібно, тарифний план також можна за запитом у тех. підтримку зменшити (крім тарифів VDS KVM через технічні особливості системи), у такому разі також буде зроблено автоматичний перерахунок послуги та залишок невикористаних коштів буде повернено на баланс облікового запису.

Якщо у вас залишилися питання щодо збільшення місця на хостингу або сервері, звертайтеся до нашої підтримки за допомогою пошти, чату або телефону.

Замовити хостинг


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1186
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 2