коментарів
Поділитися статтею:

13 причин для оренди віртуального виділеного сервера

19.11.2020 1540 на прочитання 9 хвилин

Віртуальний сервер - одна з найпопулярніших послуг, яку надають хостинг-провайдери. За допомогою віртуального сервера можна вирішити багато завдань користувачів, починаючи від розміщення сайту до організації особистого VPN доступу. У даній статті підібрано 13 основних причин, за якими орендують VPS / VDS сервера. На практиці VPS може стати корисним у будь-якій сфері діяльності і значно підвищити ефективність роботи. Можливо і вам вже потрібен VPS?vps server

Причини для оренди VPS / VDS

# 1 Для розміщення сайтів

VPS / VDS - одна з популярних послуг хостингу для розміщення сайтів. На віртуальному сервері в залежності від обраного тарифу можна розмістити, як багато невеликих проектів, так і один високонавантажений, якому для роботи потрібно багато ресурсів і висока продуктивність.

У порівнянні зі звичайним віртуальним хостингом ВПС або ВДС - більш універсальне рішення, яке надає багато можливостей для роботи будь-якого сайту. На практиці це повний root доступ, можливість установки необхідного програмного забезпечення, більш надійна ізольованість від сусідів по серверу (особливо на ВДС KVM). Якщо робота вашого сайту в інтернеті це один з головних етапів розвитку вашого бізнесу, то слід подбати про надійне його розміщення, а саме вибрати для проекту стабільний і надійний VPS / VDS у перевіреного хостинг-провайдера.

Переваги VPS / VDS для розміщення сайтів:

-можливість установки програмного забезпечення, яке необхідно саме для роботи вашого сайту;

-виділена IP адреса, яка належить виключно вашому серверу;

-розширені можливості управління віртуальною машиною завдяки root доступу;

-можливість установки будь-якої зручної панелі управління на сервер;

-розширені можливості масштабування - перехід на тариф вище, додавання окремих ресурсів (ОЗУ, ядер, дискового простору);

-більш високий рівень безпеки та надійності системи, яка контролюється адміністратором сервера;

-можливість вибору операційної системи, локації сервера і методу віртуалізації, яка впливає на стабільність роботи проектів.

Незважаючи на всі переваги, є також і невеликий недолік - це більш складний процес управління. Але це недолік тільки в тому випадку, якщо розміщенням сайту і контролем їх роботи займається безпосередньо власник сайтів. Якщо цим займається ваш технічний фахівець, то це не стане для нього великою складністю.

Деякі хостинг-провайдери надають безкоштовне базове адміністрування для ВПС / ВДС. В такому випадку ви можете розраховувати на допомогу з боку технічної підтримки, якщо виникне така необхідність в процесі роботи.

# 2 Для організації особистого VPN-доступу

Virtual Private Network забезпечує конфіденційне з'єднання між ПК користувача і Мережею. На сьогодні VPN найбільш затребувана послуга для захисту даних користувачів. Є платні і безкоштовні VPN сервіси, але найбільш безпечним вважається варіант створення власного на базі ВПС.

VPN - це спеціальний "тунель", який захищає передачу даних від перехоплення шахраями. VPN на VPS володіє унікальною IP адресою, яка присвоюється ПК користувача. ВПН актуальний для жителів тих регіонів, для яких з якихось причин заблоковані деякі ресурси для відвідування. При включеному ВПН у користувача "з'являється" IP країни, де локально розміщений ВПС. Дуже зручна система, а організувати ВПН можна практично навіть на мінімальному тарифі віртуального сервера.

Якщо потрібна допомога в установці ВПН на VPS від ГіперХост, звертайтеся в техпідтримку, і вам допоможуть з організацією конфіденційного доступу.

# 3 Для організації поштового сервера

У порівнянні зі звичайним віртуальним хостингом ВПС - це більш надійне рішення для організації поштового сервера для вашої компанії. Головне, на будь-якому сервері категорично заборонено розсилати Спам, і в разі підозрілої активності, сервер буде заблокований.

Але якщо вам потрібно зробити внутрішню пошту, то для цих цілей можна взяти ВПС сервер і за допомогою установки поштових програм налаштувати розсилку і спілкування всередині компанії або з вашими клієнтами.

# 4 Для розгортання систем документообігу, бухгалтерського обліку та інших необхідних CRM

Завдяки стабільному доступу до інтернету і швидкій роботі ВПС сервера, його найчастіше вибирають для розміщення програм великих підприємств, наприклад, 1С.

Для розміщення бухгалтерських програм необхідні саме VDS з ОС Віндовс. На ВДС користувачі отримують стабільний і швидкий доступ з будь-якої точки планети і будь-якого пристрою, безпеку зберігання даних, простий процес підключення і високу продуктивність. Також будь-який сервер в разі потреби можна легко масштабувати в ресурсах, це не займає багато часу і не вимагає переустановлення.

Віртуальні сервера в порівнянні з виділеними фізичними серверами більш бюджетне рішення для розміщення бухгалтерських програм, але по стабільності і безпеці це рішення не поступається.

# 5 Для організації віддалених столів (RDP підключень)

Віддалені робочі столи організовують на VDS з ОС Windows. Це стандартне і дуже зручне рішення для роботи віддалених співробітників. Підключення до віддалених столів можливо з будь-якого пристрою і регіону, всі дані і програми працюють на одному надійному і стабільному сервері безперебійно. Залежно від обраного тарифу на одному сервері можна підключити різну кількість столів. Віртуальні столи нічим не відрізняються від звичайних комп'ютерів, але вони мають стабільне підключення до інтернету.

Налаштувати віддалені столи можна також Linux дистрибутивах, але зазвичай такі пропозиції не користуються популярністю у підприємств, так як вважаються менш безпечними і вимагають додаткових налаштувань, пов'язаних з установкою графічних оболонок і RDP / VNC клієнтів.

# 6 Для організації телефонії

Саме на віртуальному сервері можна розгорнути АТС для будь-якого підприємства. Це більш функціональне і гнучке рішення в порівнянні з підключенням стороннього сервісу.

За допомогою власної телефонії можна підключити будь-яку кількість внутрішніх номерів і контролювати процес передачі даних.

# 7 Для зберігання персональної інформації користувачів

Здавалося б, що зберігання даних на жорсткому диску комп'ютера або в хмарному сховищі типу Google диска це єдині рішення, але, насправді, це не так. Всю важливу інформацію можна також зберігати на віддаленому віртуальному сервері. Такий сервер можна оплачувати з вибраною періодичністю або вибрати вічний сервер для зберігання даних і оплатити його всього один раз при замовленні. Це може бути відмінне резервне сховище інформації з налагодженою системою захисту. Крім того, це сховище завжди буде під рукою, адже отримати доступ до ВПС можна з будь-якого зручного вам пристрою.

# 8 Для забезпечення освітнього процесу

У зв'язку з ситуацією, що виникла в світі,все більше і більше освітніх установ переходять в онлайн сферу. Останнім часом кількість запитів з пошуку серверів для установки навчальних програм значно зросла. Тому віртуальні виділені сервери особливо актуальні для сфери навчання.

Наприклад, затребувана CMS Moodle, яка зараз користується популярністю у шкіл і університетів, може бути встановлена ​​виключно на ВПС / ВДС сервер. Вибір тарифу безпосередньо залежить від кількості одночасних підключень учнів. Тому, якщо ви шукаєте надійне рішення для розміщення освітньої платформи, це однозначно віртуальний виділений сервер.

# 9 Для створення ігрових серверів

Основне, що потрібно для гарного ігрового сервера - це стабільний інтернет-канал, високий аптайм і швидке в роботі залізо. Віртуальні сервера забезпечують всі ці пункти. Але додатково також необхідно подбати про захист від ДДОС-атак, такий комплекс заходів зазвичай підключається до сервера додатково за окрему плату. Для установки і тестування більш простих ігрових проектів такий функціонал щодо захисту зазвичай не потрібно, а для розміщення підійде навіть звичайний ВПС сервер. 

# 10 Для біржової торгівлі

Для забезпечення цілодобового безперебійного доступу до торгових систем використовуються VDS сервера. Вони забезпечують автоматизацію операцій і постійний моніторинг. З будь-якого пристрою і місця, де є Мережа, користувач може підключитися до свого ВДС і проконтролювати роботу встановленої програми. Тому віртуальні виділені сервери, завдяки простоті управління і стабільності, використовуються, як основний інструмент біржової торгівлі.

# 11 Для організації проксі

Проксі сервер використовується для підвищення системи безпеки і налаштування приватності користувача. Крім того проксі використовують для балансування навантаження на певний ресурс. За допомогою віртуального сервера можна налаштувати проксі використовувати його для вирішення поставлених завдань безпеки. Проксі сервер забезпечує:

    анонімність IP адреси клієнтського ПК;

    блокування шкідливого трафіку;

    можливість доступу до сайтів, доступ яких з певних причин у вас заблокований;

    відстеження здійснювати підключення до мережі через проксі.

# 12 Для інтернету речей

У сучасному світі роботою "розумних" речей нікого не здивуєш. Для їх підключення та роботи в Мережі необхідний продуктивний сервер з можливістю віддаленого управління. Віртуальні сервера надають всі необхідні можливості для установки системи управління, безпечного доступу і моніторингу роботи пристроїв, а також їх поновлення.

# 13 Для тестування роботи сайтів і додатків

Дистанційна система контролю версій зараз невід'ємна умова для роботи команди розробників над проектом. Системи контролю версій встановлюють на віртуальний сервер, до якого може отримати доступ будь-який учасник команди. Це зручно, економить час, масштабується в разі потреби і бюджетно. В цілому ВПС для тестування роботи сайтів або додатків вигідне рішення, яке може собі дозволити будь-яка команда.

Потрібен VPS або VDS сервер? Звертайтеся в компанію ГіперХост. Ми надаємо віртуальні сервера з безкоштовним базовим адмініструванням.

Купити VPS/VDS


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1186
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1