Оренда VPS VDS серверів з Windows

Віддалений робочий стіл RDP та офіційна ліцензія
Офіційні партнери центру ліцензування Microsoft
Актуальні версії OS включно з Windows Server 2019
Можливість RDP – підключення до віддаленого робочого столу

Виберіть один із віртуальних ВПС/ВДС серверів з Windows

Доступні локації серверів
 • Нідерланди
 • Україна
Незалежно від вибору місця розташування, ви отримаєте швидкий доступ і відмінний відклик сервера.
Зручні методи оплатиPaymant methods Вам доступні 43 методи платежів і 3 валюти. Легко знайти потрібний Варіант. Ви використовуєте відразу кілька систем? Міняйте метод оплати хоч кожен місяць.
Ос на Ваш смак:
 • Windows server 2008, 2012, 2016, 2019
За замовчуванням Windows server 2019. Індивідуально можливі й інші версії.
Виконаєм первинну установку При необхідності активуєм ключі OS, rdp, Office, SQL, а такоє інсталюємо Chrome.
VDS сервера з ОС Windows стануть надійною основою Вашого проекту
Надійний хостинг по відгукам наших клієнтів
Більше 300 відгуків на 7-ми незалежних рейтингах України і СНД
Середня оцінка в каталозі 4.91 з 5.0
Ігор Коломієць
Тариф : VDS Cтарт
Сайт : не вказаний
Легка зміна тарифу

Взяв спочатку на тест ВПС Ультра, довелося підтвердити замовлення по телефону, але в принципі просто запитали для чого потрібен тест. Після виявилося що ресурсів багато і я перейшов на тариф Старт. Уже майже місяць користуюся послугою і все в порядку, скарг не виникало. Сайти працюють стабільно. З приводу підтримки не можу нічого сказати адже не звертався, сам все вмію :)

Середня оцінка в каталозі 9.9 з 10.0
Радiон
Тариф : VDS Cтарт
Сайт : не вказаний
Швидкий сервер навіть з windows

Дали можливість протестувати ВДС на два дні. Машина показала себе дуже добре, тому вирішив залишитися. Ціна прийнятна, навіть дуже. Швидкість роботи сервера швидка.

Середня оцінка в каталозі 4.91 з 5.0
Руслан
Тариф : VDS Мега-Хост
Сайт : не вказаний
Якісний хостинг

Після оплати отримав доступи до сервера протягом декількох хвилин. Дуже радує оперативність роботи і якість сервісу. Читав багато позитивних відгуків про компанію, і дійсно сам переконався що сервера гіперхоста кращі

Середня оцінка в каталозі 4.9 з 5.0
Ігор
Тариф : VPS Cтарт
Сайт : не вказаний
Швидка зміна тарифу

Придбав послугу виділений віртуальний сервер. Але виявилося, що це не те, що потрібно, довелося робити заміну і доплату. Технічна служба і саппорт в чаті дуже допомогли і все зробили оперативно, вирішили мою проблему. Дуже приємно! Спасибі вам! Буду далі користуватися!

Середня оцінка в каталозі 4.91 з 5.0
Александр
Тариф : VDS Cтарт
Сайт : не вказаний
Немає жодних нарікань

Користуюся ВДС сервером протягом декількох місяців. Цілком відмінна ціна за надані ресурси. Робота відмінна і швидка!

Середня оцінка в каталозі 4.9 з 5.0
Віктор Васильович
Тариф : VPS Cтарт
Сайт : не вказаний
Приємний хостинг

Займаюся розробкою сайтів кілька років, за цей період перепробував масу хостерів, але Гіперхостинг здивував ввічливою підтримкою, скромними цінами і лояльністю. Дякуємо! Ви справді приємний хостинг :)))))

Читати всі відгуки

VPS сервера на віртуалізації KVM відмінний вибір для ОС Windows

VDS з ОС Windows підійде для реалізації будь-яких ваших задач, включаючи організацію віддаленого робочого столу , розміщення сайтів написаних на asp.net, роботи з Forex, розміщення CRM систем і тд. VDS - це послуга віртуального сервера на KVM віртуалізації, яка гарантує виділені ресурси кожному користувачеві.

Ми пропонуємо актуальні версії ОС Windows - 2008, 2012, 2016, 2019 на наших серверах в Україні та Нідерландах. На віртуальному Windows-сервері від ГіперХост ви отримуєте права адміністратора і зможете повністю налаштувати систему під свої потреби. Крім того вам надається можливість встановлювати будь-яке необхідне ПЗ для роботи. Саме цим Microsoft VDS відрізняється від віртуального хостингу.

RDS — це реалізація Microsoft тонкого клієнта, де програмне забезпечення Windows і весь робочий стіл комп'ютера, що працює під керуванням RDS, стають доступними для віддаленої клієнтської машини, яка підтримує протокол віддаленого робочого столу (RDP).


RDS забезпечує доступ до цифрових ресурсів підприємства з будь-якого місця, будь-коли і практично з будь-якого пристрою. Це справжня знахідка для кожного, хто хоче мати переваги віндовс, але не за всі гроші світу.

Саме цим Microsoft VDS відрізняється від віртуального хостингу. Крім цього RDS VDS також дозволяє створювати резервні копії даних, має виділені IP-адреси для кожного користувача та ізольовані ресурсні можливості та розмір даних не обмежується ресурсами Microsoft VDS сервер.

Варто відзначити, що віртуальний сервер абсолютно нічим не відрізняється від реального, фізичного «залізного» сервера. Точніше, нічим йому не поступається. Головна перевага VPS сервер Windows c RDS полягає в тому, що тут також є можливість повноцінно використовувати всі ресурси машини, налаштовувати абсолютно всі програмні та апаратні параметри, але при цьому якщо виникне необхідність збільшити або зменшити місце на диску, оперативну пам'ять та інші параметри. простіше, швидше та дешевше зробити це на віртуальному сервері. Фізично теж можливо, але це вимагатиме фактичної заміни комплектуючих. Ну а кому треба витрачати час та гроші, якщо є віртуальний сервер windows ?

Та й взагалі оренда VPS сервера Windows або оренда віддаленого робочого столу RDP коштує дешевше, ніж оренда фізичного сервера або його покупка. Кошти економляться не тільки за рахунок раціонального використання ресурсів (про що йшлося вище), а й за рахунок спільного використання ресурсів однієї фізичної машини.

А ще наші фахівці можуть підключити мікрофон через RDP cal, у тому числі і на Windows 2019 та 2022 (підходить для SIP телефонії чи бізнесу). Це дозволяє максимально раціонально використовувати наявні ресурси для успішного здійснення своїх планів.

Ми пропонуємо купити vds windows за низькою ціною, так як ви оплачуєте тільки сам сервер, а ОС Windows використовується в тріальній версії ліцензії (180 днів) , після завершення цього періоду ми можемо перевстановити систему для подальшого використання безкоштовної ОС, або ж ви можете придбати офіційну ліцензію. Vds windows server - це швидка робота і найактуальніші версії ОС, також ви можете встановити власну збірку системи. Ви тільки уявіть, наскільки це вигідно - максимум можливостей, повний функціонал і при цьому ціни в рази менші, ніж могли б бути за встановлення Windows.

На VDS ви отримуєте гарантовану кількість ресурсів, які в разі необхідності можна збільшити. Також варто зазначити, що KVM на базі якої розгортається Microsoft VDS та VPS сервер Windows Україна має такі особливості: забезпечує підтримку протоколу RFB, що забезпечує можливість роботи в BIOS на ранній стадії завантаження, дозволяє змінювати ядро ОС на запит. Для збільшення кількості ресурсів просто напишіть до відділу продажу і ми переведемо вас на тариф вище або додамо необхідні ресурси за запитом.

Найдешевший vps windows - тариф Старт, його буде цілком достатньо для реалізації поставлених завдань, наприклад, для віддаленого робочого столу.

На відміну від десктопних версій ОС windows 7, windows 2003, windows 10 ми пропонуємо серверні аналоги Windows server 2008, 2012, 2016, 2019 які можна активувати на наших VDS безкоштовно. Також можете замовити Шукаєте vps windows для Форекс? Наші ВДС сервера відмінно підходять для цих завдань. Після оплати послуги вам будуть відправлені доступи до сервера і ви зможете почати роботу з win vps. Також можете замовити віртуальний сервер для Linux.

Орендувавши Windows VDS (англ. Virtual Dedicated Server), ви отримуєте потужний віртуальний виділений сервер. Управляти сервером ВДС набагато зручніше ніж фізичним сервером. Ви зможете налаштувати Admin-доступ, власні IP-адреси, порти і все, що вам необхідно для якісної і швидкої роботи.

ВДС windows - це надійний і цілодобовий віддалений робочий стіл (RDP), тобто всі розміщені додатки та дані будуть доступні з будь-якого підключеного до Мережі комп'ютера так, немов вони перебувають на локальній машині .

Як активувати ліцензії на ОС Windows - 2008, 2012, 2016, 2019. Для версії 2012 і 2016 вам необхідно зареєструватися на офіційному сайті Microsoft і отримати безкоштовний ключ активації системи . Тріальну версію 2008 ми активуємо для вас або ви це можете зробити самостійно, після того, як отримаєте доступи до VDS сервера з Віндовс.

Windows VPS та Windows VDS – ідеальне рішення для створення віддалених робочих місць, збільшення швидкості завантаження сторінок сайту, зменшення відмов, забезпечення безпечного з'єднання для виключення витоку даних та DDoS-атак, при якому забезпечується стабільна продуктивність. Це просто незамінні варіанти для тих, хто володіє сайтом з великою кількістю відвідувань, онлайн-платформами для ігор, займається розробкою ПЗ. Також оренда сервера Windows є цікавою для державних організацій з високими вимогами до безпеки.

Зробіть свій вибір прямо зараз
Готовий замовити VPS або VDS сервер
Показати тарифи
Запросити допомогу у виборі тарифу
Показати всі послуги
Додаткові послуги від компанії ГіперХост
Microsoft Windows
Server 2008, 2012 R2
Windows Server Datacenter (8 ядер включено) CL
Windows Server Standard (8 ядер включено) CL
165.00$
/міс
30.00$
/міс
Як замовити
Замовити послугу можна разом з VDS або виділений сервер
Як замовити
Замовити послугу можна разом з VDS або виділений сервер
Термінальні ліцензії
(віддаленого доступу)
Ліцензія термінального доступу
Windows Remote Desktop Services SAL (1 користувач)
9.50$
/міс
Замовити
Microsoft Office (оренда)
Microsoft Office Standard (SAL)
Microsoft Office Proffesional Plus (SAL)
17.00$
/міс
25.00$
/міс
Як замовити
Замовити послугу можна разом з VDS або виділений сервер
Microsoft
Exchange Server
Microsoft Exchange Server Enterprise
(на користувача) SAL
Microsoft Exchange Server Basic
(на користувача) SAL
5.50$
/міс
1.50$
/міс
Як замовити
Замовити послугу можна разом з VDS або виділений сервер
Microsoft SQL Server
2008/2012/2014
SQL Server 2008/2012/2014 Enterprise Edition (на 2 ядра процесора) CL
SQL Server 2008/2012/2014 Standard Edition (на 2 ядра процесора) CL
SQL Server 2008/2012/2014 Web Edition (на 2 ядра процесора) CL
SQL Server 2008/2012/2014 Subscriber Licenses (на користувача) SAL
650.00$
/міс
175.00$
/міс
14.50$
/міс
20.00$
/міс
Як замовити
Замовити послугу можна разом з VDS або виділений сервер
Visual studio
Visual Studio Enteprise
Visual Studio Professional
300.00$
/міс
55.00$
/міс
Як замовити
Замовити послугу можна разом з VDS або виділений сервер
Up time

Гарантуємо Uptime 99,97%
Компенсуємо в 10-ти кратному розмірі період простою!
Детальніше

HostAdvice Great Uptime Award for HyperHost

Аптайм 99,9% по версії HostAdvice

Запитання й відповіді:
 • ✅ Ліцензія входить у Вартість серверу?

  Усі тарифи, вказані на даній сторінці, розроблені спеціально під ліцензіонну версію Windows. При замовленні VDS під Windows, разом із сервером ви отримуєте ліцензію Windows OS зі знижкою 50% від її роздрібної ціни. Усі ліцензії офіційні і надаються згідно партнерського договору між HyperHost Ltd. та Microsoft Corporation.

 • 💿 Як встановити свою ОС Windows c ISO образа?

  Власну операційну систему з ISO образу можливо розгорнути на VDS серверах з віртуалізацією KVM. Інструкція по установці - тут.

 • 🔗 Як підключитись до віддаленого робочого столу

  Спочатку натискаєм "Пуск", потім "Усі програми", "Стандартні" та шукаємо "Підключення до віддаленного робочого столу". Детальніше читайте тут

 • ⚖ Яку версію Windows Server обрати?

  Ми рекомендуємо найбільш актуальну та стабільну версію Windows server 2019. Разом з тим ви можете обрати будь-яку з популярних версій ОС, наприклад 2008, 2012, 2016, 2019 проте Microsoft поступово відмовляється від підтримки застралих версій операційниї систем.

 • 📝 Чи можна протестувати ВДС сервер?

  Протестувати можливо тільки ВПС сервера. Доступи до VDS сервера можливо отримати тільки після оплати послуги. Якщо Вам потрібен тест VDS серверу з дистрибутивом linux, напишіть запит відділ продаж.