Оренда VPS VDS серверів з Windows

Віддалений робочий стіл через RDP і Безкоштовна ліцензія
Версії Windows Server
на вибір 2008 / 2012 / 2016
Безкоштовна trial версія
ліцензії Windows
Швидка робота завдяки
надійним SSD дискам

Виберіть один із віртуальних ВПС/ВДС серверів з Windows

Доступні локації серверів
 • Нідерланди
 • Україна
Незалежно від вибору місця розташування, ви отримаєте швидкий доступ і відмінний відклик сервера.
Зручні методи оплатиPaymant methods Вам доступні 43 методи платежів і 3 валюти. Легко знайти потрібний Варіант. Ви використовуєте відразу кілька систем? Міняйте метод оплати хоч кожен місяць.
ОС за Вашим смаком:
 • Windows server 2008, 2012, 2016
На Ваш вибір актуальні версії ОС Windows. Хочете свою збірку ОС? Легко можете її встановити!
Пишіть на улюбленій мові Ми розуміємо клієнта з півслова і нам не важливо, якою мовою Ви пишете або розмовляєте. Будьте собою=)
VDS сервера з ОС Windows стануть надійною основою Вашого проекту
Відгуки клієнтів підтверджують надійність нашого хостингу
Більше 300 відгуків на 7-ми незалежних рейтингах України і СНД
Середня оцінка в каталозі 4.91 з 5.0
Ігор Коломієць
Тариф : VDS Cтарт
Сайт : не вказаний
Легка зміна тарифу

Взяв спочатку на тест ВПС Ультра, довелося підтвердити замовлення по телефону, але в принципі просто запитали для чого потрібен тест. Після виявилося що ресурсів багато і я перейшов на тариф Старт. Уже майже місяць користуюся послугою і все в порядку, скарг не виникало. Сайти працюють стабільно. З приводу підтримки не можу нічого сказати адже не звертався, сам все вмію :)

Середня оцінка в каталозі 9.9 з 10.0
Радiон
Тариф : VDS Cтарт
Сайт : не вказаний
Швидкий сервер навіть з windows

Дали можливість протестувати ВДС на два дні. Машина показала себе дуже добре, тому вирішив залишитися. Ціна прийнятна, навіть дуже. Швидкість роботи сервера швидка.

Середня оцінка в каталозі 4.91 з 5.0
Руслан
Тариф : VDS Мега-Хост
Сайт : не вказаний
Якісний хостинг

Після оплати отримав доступи до сервера протягом декількох хвилин. Дуже радує оперативність роботи і якість сервісу. Читав багато позитивних відгуків про компанію, і дійсно сам переконався що сервера гіперхоста кращі

Середня оцінка в каталозі 4.9 з 5.0
Ігор
Тариф : VPS Cтарт
Сайт : не вказаний
Швидка зміна тарифу

Придбав послугу виділений віртуальний сервер. Але виявилося, що це не те, що потрібно, довелося робити заміну і доплату. Технічна служба і саппорт в чаті дуже допомогли і все зробили оперативно, вирішили мою проблему. Дуже приємно! Спасибі вам! Буду далі користуватися!

Середня оцінка в каталозі 4.91 з 5.0
Александр
Тариф : VDS Cтарт
Сайт : не вказаний
Немає жодних нарікань

Користуюся ВДС сервером протягом декількох місяців. Цілком відмінна ціна за надані ресурси. Робота відмінна і швидка!

Середня оцінка в каталозі 4.9 з 5.0
Віктор Васильович
Тариф : VPS Cтарт
Сайт : не вказаний
Приємний хостинг

Займаюся розробкою сайтів кілька років, за цей період перепробував масу хостерів, але Гіперхостинг здивував ввічливою підтримкою, скромними цінами і лояльністю. Дякуємо! Ви справді приємний хостинг :)))))

Читати всі відгуки

VPS сервера на віртуалізації KVM відмінний вибір для ОС Windows

VDS з ОС Windows підійде для реалізації будь-яких ваших задач, включаючи організацію віддаленого робочого столу , розміщення сайтів написаних на asp.net, роботи з Forex, розміщення CRM систем і тд. VDS - це послуга віртуального сервера на KVM віртуалізації, яка гарантує виділені ресурси кожному користувачеві.

Ми пропонуємо актуальні версії ОС Windows - 2008, 2012, 2016 на наших серверах в Україні та Нідерландах. На віртуальному Windows-сервері від ГіперХост ви отримуєте права адміністратора і зможете повністю налаштувати систему під свої потреби. Крім того вам надається можливість встановлювати будь-яке необхідне ПО для роботи.

Ми пропонуємо купити vds windows за низькою ціною, так як ви оплачуєте тільки сам сервер, а ОС Windows використовується в тріальній версії ліцензії (180 днів) , після завершення цього періоду ми можемо перевстановити систему для подальшого використання безкоштовної ОС, або ж ви можете придбати офіційну ліцензію. Vds windows server - це швидка робота і найактуальніші версії ОС, також ви можете встановити власну збірку системи.

На VDS ви отримуєте гарантовану кількість ресурсів, які в разі необхідності можна збільшити. Для цього напишіть до відділу продажу і ми переведемо вас на тариф вище або додамо необхідні ресурси за запитом.

Найдешевший vps windows - тариф Старт, його буде цілком достатньо для реалізації поставлених завдань, наприклад, для віддаленого робочого столу.

На відміну від десктопних версій ОС windows 7, windows 2003, windows 10 ми пропонуємо серверні аналоги Windows server 2008, 2012, 2016 які можна активувати на наших VDS безкоштовно. Також можете замовити Шукаєте vps windows для Форекс? Наші ВДС сервера відмінно підходять для цих завдань. Після оплати послуги вам будуть відправлені доступи до сервера і ви зможете почати роботу з win vps. Також можете замовити віртуальний сервер для Linux.

Орендувавши Windows VDS (англ. Virtual Dedicated Server), ви отримуєте потужний віртуальний виділений сервер. Управляти сервером ВДС набагато зручніше ніж фізичним сервером. Ви зможете налаштувати Admin-доступ, власні IP-адреси, порти і все, що вам необхідно для якісної і швидкої роботи.

ВДС windows - це надійний і цілодобовий віддалений робочий стіл (RDP), тобто всі розміщені додатки та дані будуть доступні з будь-якого підключеного до Мережі комп'ютера так, немов вони перебувають на локальній машині .

Як активувати ліцензії на < strong>ОС Windows - 2008, 2012, 2016 . Для версії 2012 і 2016 вам необхідно зареєструватися на офіційному сайті Microsoft і отримати безкоштовний ключ активації системи . Тріальну версію 2008 ми активуємо для вас або ви це можете зробити самостійно, після того, як отримаєте доступи до VDS сервера з Віндовс .

Компанія ГіперХост не продає ліцензії Windows на VDS і їх вартість не включена в тарифи віртуальних серверів .

Зробіть свій вибір прямо зараз
Готовий замовити VPS або VDS сервер
Показати тарифи
Запросити допомогу у виборі тарифу
Показати всі послуги
Додаткові послуги від компанії ГіперХост
Додаткові ресурси
1GB Дискового простору
1GB Оперативної пам'яті
1 Дод. ядро процесора
Виділена IP-адреса
0.80$
/міс
3.50$
/міс
3.50$
/міс
2.00$
/міс
Як замовити
vds-vps.add-info-1
Як замовити
vds-vps.add-info-1
Як замовити
Отримати дод. ресурс можна при замовленні VPS/VDS або написавши запит на [email protected]
Замовити
SSL сертифікатиComodo, GeoTrust, Symantec, RapidSS, Thawte
8.19$
/рік
Детальніше
КешуванняCDN
1.00$
/міс
Замовити
ДомениУкраїнські, міжнародні, тематичні, зарубіжні
5.16$
/міс
Замовити
Бекап данихБекап - полуга резервного копіювання даних
3.00$
/міс
Детальніше
Запитання й відповіді:
 • Як активувати ліцензію Windows безкоштовно?

  Ми автоматично надаємо тріальну версію ОС Windows 2008 на 180 днів (Ви можете її активувати самостійно на Вашому ВДС або ми активуємо ліцензію для вас за запитом в техпідтримку).
  Новіші версії ОС 2012 і 2016 ви можете активувати самостійно на офіційному сайті Microsoft

 • Чим відрізняється ВПС від ВДС

  У нашій компанії послуги VPS і VDS відрізняються віртуалізацією.
  Так, VDS сервери на віртуалізації KVM дозволяють встановлювати ОС Windows і оновлювати ядро ОС на дистрибутивах Linux і Windows.
  VPS сервери підтримують віртуалізацію OpenVZ.

 • Як підключитися до віддаленого робочого столу?

  Спочатку натискаємо "Пуск", далі "Всі програми", після цього "Стандартні" і шукаємо "Підключення до віддаленого робочого столу". Детальніше читайте тут

 • Як встановити свій Windows з ISO?

  На усіх Windows VDS серверах, ви можете встановити власну версію операційної системи з ISO образу. Інструкція, по установці - тут

 • Чи можна отримати тест на ВДС сервер

  Протестувати можливо тільки ВПС сервери, замовте тест тут
  Доступи до VDS сервера можливо отримати тільки після оплати послуги. Якщо Вам потрібен тест VDS сервера з дистрибутивом linux, напишіть запит до відділу продажів

 • Яку версію Windows Server обрати?

  Рекомендуємо Windows 2008, так як тріальну версію ліцензії можна активувати на сервері без додаткових налаштувань. Для Windows 2012 і 2016 необхідна реєстрація на сайті Microsoft і установка ISO образу на ваш сервер.

 • Знайти більше інформації в Wiki
Up time

Гарантуємо Uptime 99,97%
Компенсуємо в 10-ти кратному розмірі період простою!
Детальніше

HostAdvice Great Uptime Award for HyperHost

Аптайм 99,9% по версії HostAdvice