коментарів
Поділитися статтею:

Альтернативи Geekbrains - Laba, Mate academy, Choice31, Сoursera, edX, Khan Academy, Udemy, Alison

24.02.2023 909 на прочитання 10 хвилин

У цій статті розглянемо альтернативи онлайн-школи для навчання Geekbrains. Сьогодні онлайн курси користуються популярністю для багатьох спеціальностей, зокрема IT сфери. Тому ми підібрали менш відомі, але також корисні курси, де можна навчатись онлайн.

альтернативи geekbrains
Laba – українська онлайн школа затребуваних професій

Онлайн школа курсів Laba заснована у 2015 році, це українська бізнес школа, яка пропонує курси за такими напрямками:

- НR та ректинг

- Маркетинг та РR

- Продажі і переговори

- Фінанси

- Бізнес та управління (аналіз бізнес процесів)

- Офісні програми (МS Ехсеl, РоwеrВi, Gооglе Таблиці та ін).

Також Laba у 2019 році запустила окрему школу з SMM – Skvоt, на цій платформі навчають креативним спеціальностям та готують фахівців для направлення SMM менеджменту.

Основний офіс компанії розташований у Києві, формат навчання – онлайн, також проводяться живі вебінари в режимі реального часу.

Школа Laba акредитована міжнародними організаціями – IIBA, HRCI, PMI. Laba - відмінна альтернатива Geekbrains, якщо вас цікавлять курси у напрямку фінансів та продажів. Курси тривають від 1 до 3 місяців за повною передоплатою. Основний напрямок компанії - підготовка офіційних працівників (бухгалтерів, кадровиків, управлінців, маркетологів і т.д.).

Mate academy - онлайн школа програмування

Mate academy пропонує навчання повного дня з 9 ранку до 6 вечора. Серед основних напрямів для студентів:

- Курс FRONTEND розробки;

- Курс QA;

- Курс FULLSTACK;

- JAVA курс;

- UI/UX DESIGN курс;

- Курс Python.

Також є вечірні курси навчання за власним графіком. Онлайн школа заявляє про загартоване працевлаштування після проходження навчання на їх курсах.

Школа пропонує безкоштовне навчання із оплатою після працевлаштування (Income Share Agreement). Тобто після курсів ви знаходите роботу і протягом домовленого періоду оплачуєте відсоток від зарплати школі.

При укладанні Income Share Agreement договору учневі слід звернути увагу на пункти договору, а саме: яку суму вам потрібно буде сплатити після курсу, мінімальний поріг доходу для набрання чинності договором, тривалість подібної угоди. За допомогою Mate academy безкоштовно можна опанувати курси FRONTEND, JAVA, FULLSTACK.

Choice31 - онлайн школа сучасних знань

Choice31 позиціонують себе як онлайн-школу для тих, хто хоче поміняти професію. На сайті Choice31 ви знайдете багато із запропонованих курсів, а також допомогу в підборі професії.

Курси Choice31:

- Бізнес англійська, інтенсивна українська, Google таблиці, таргетована реклама, Webflow розробник;

- Маркетинг: B2B продажу, ASO спеціаліст, контекстна реклама;

- Менеджмент: розв'язання конфліктів, Project Manager, Business Analyst;

- Кар'єрна консультація та вибір спеціальності.

Весь процес навчання проходить онлайн, тому, якщо є бажання, то можна проходити курси з будь-якого куточка планети.

Сoursera – міжнародна школа навчання затребуваних професій

Coursera – це платформа для онлайн навчання, заснована у 2012 році професорами комп'ютерних наук Стенфордського університету. Сьогодні компанія співпрацює з більш ніж 275 університетами та компаніями, які проводять різні курси на платформі. Університети, які працюють з Coursera, включають Імперський коледж Лондона, Єльський університет та Університет Іллінойсу. Крім того, такі компанії, як Google, Amazon та Meta, пропонують курси та сертифікати через Coursera.

Ці курси можна пройти індивідуально, але багато з них є частиною сертифікаційних програм, включаючи сертифікат MasterTrack, який є онлайн-сертифікатом випускника, що видається університетом, який може зараховуватися в якості повного магістра в університеті.

Більшість курсів Coursera включають серію коротких 5-10-хвилинних лекцій викладача курсу, часто поряд з читанням та інтерактивними вікторинами.

Переваги Сoursera:

Пропонує програми від акредитованих навчальних закладів.

Сoursera співпрацює з навчальними закладами по всьому світу.

Сертифікати Coursera видаються за назвою професійної установи.

Ви можете вибирати між окремими курсами, спеціалізаціями та програмами на здобуття ступеня.

Coursera має програми спільно з університетами, які дозволяють отримати ступінь магістра або певної спеціалізації.

Курси розроблено провідними університетами.

Можливість навчання із мобільних телефонів.

Відео курси можна завантажити

Мультимовність: Coursera в основному пропонує курси більш ніж 9 основних мов.

Ви можете отримати зворотний зв'язок від користувачів з усього світу.

edX - онлайн-курси університетського рівня

edX - це некомерційна платформа для онлайн-курсів, створена Гарвардом та Массачусетським технологічним інститутом. Надає онлайн-курси університетського рівня з широкого кола дисциплін, включаючи Python, фронтенд-розробку, розробку повного стеку та блокчейн.

Усі класи edX можна знайти на сайті edx.org. Деякі з них мають встановлені дати початку та закінчення, у той час як інші можуть бути прийняті у будь-який час. На edX перераховані майбутні заняття з посиланнями, які дають змогу переглядати всі курси або переглядати їх за темами. При натисканні на заголовок з'явиться огляд курсу, вступне відео та інформація про те, як його пройти. Всі курси є безкоштовними для аудиту, але деякі дозволяють отримати підтверджений сертифікат досягнення за мінімальну плату (від 50 до 90$). Ці сертифікати можуть бути корисними у резюме.

Щоб зареєструватися на урок, необхідно створити обліковий запис або увійти до системи через Facebook або Google+. Щоб ознайомитися з досвідом онлайн навчання edX, edX пропонує зареєструватися для «DemoX», 30-хвилинного введення в інструменти курсу, відео, інтерактивні елементи, оцінювання та інтеграцію з соціальними мережами.

Коли edX був запущений у 2012 році, Массачусетський технологічний інститут та Гарвард вклали початковий капітал у розмірі 30 млн. Через кілька років частина доходів некомерційної організації надходить від університетів, які підписують партнерські угоди з edX для створення курсів edX.

Khan Academy – некомерційна освітня організація

Khan Academy заснована у 2008 році, студенти можуть навчатися на цій платформі абсолютно безкоштовно і навіть користуватися деякими елементами гейміфікації для мотивації.

Платформа пропонує необмежену практику та навчання, яке дозволяє учням будь-якого віку, які навчаються вдома, відновлюватися та розвиватися у своєму власному темпі. Khan Academy проводить навчання з основних академічних предметів, включаючи математику, природничі науки, комп'ютерне програмування, історію, економіку та багато іншого. На сьогоднішній день 63 мільйони зареєстрованих користувачів у 190 країнах скористалися перевагами Khan Academy, і щомісяця 18 мільйонів учнів прискорюють навчання за допомогою безкоштовної платформи.

Оскільки навчання на 100% безкоштовне, це чудовий ресурс для студентів з обмеженим доступом до якісної освіти. Курси та матеріали Академії використовувалися в ініціативах деяких некомерційних організацій щодо надання освіти тим, хто не має доступу до Інтернету. Академія також дуже корисна вчителям, які шукають ресурси, або батькам, які навчають дітей на дому.

Udemy – найпопулярніша платформа для онлайн навчання у світі

У Udemy більше 50 мільйонів студентів, він пропонує більше 204 000 курсів більш ніж 75 мовами і є одним з найпопулярніших навчальних сайтів.

Udemy ідеально підходить для тих, хто хоче придбати нову навичку у вільний час. Вартість: курси Udemy можуть коштувати від 12,99 до 199,99 $.

Udemy пропонує широкий спектр занять із різними цінами, мовами, тривалістю та стилями навчання. Udemy позиціонує свої курси як викладені експертами з реального світу та пропонує сертифікат про закінчення наприкінці.

Популярні курси на Udemy: Python, Web Development, Financial Analysis, SQL, Ethical Hacking, AWS Certification, Photoshop, Drawing, Graphic Design. Загалом на Udemy можна знайти курс на будь-який смак та після його проходження отримати сертифікацію.

Один з недоліків курсів Udemy те, що їх може публікувати практично кожен бажаючий, тому не завжди можна бути впевненим у якості купленого продукта на сайті. Для публікації курсу, він повинен відповідати кільком технічним вимогам: HD відео, якісний звук, наявність інструктора, мінімально 30 хвилин відео, 5 або більше лекцій та плюс посилання на додаткові ресурси для вивчення.

Alison – онлайн платформа для вищої освіти

На безкоштовній платформі для онлайн навчання Alison навчилося вже 19 млн. людей по всьому світу. Проект заробляє на рекламі та сертифікатах, а здобуття освіти повністю на безоплатній основі.

Alison заснований у 2007 році в Ірландії, співпрацює з експертами з усього світу, але навчання проводиться самостійно. Щоб розпочати навчання, необхідно зареєструватися на платформі та вибрати курс.

На сайті представлені курси за такими тематиками: Ділові та підприємницькі навички, Цифрова грамотність та ІТ-навички, Фінансово-економічна грамотність, Здоров'я та безпека, Медична грамотність, Особистий розвиток та соціальні навички, Вивчення англійської, Навчальна програма шкіл.

Багато курсів складаються з 4+ модулів, кожен із яких може містити від 1 до 15 уроків.

Головна вада системи безкоштовних онлайн-курсів ALISON полягає в тому, що вона не акредитована. Курси відповідають галузевим стандартам, але від конкретного роботодавця залежить, чи вони визнають сертифікат чи диплом ALISON законним доказом знань. ALISON дійсно може похвалитися тим, що у 2010 році по всьому світу було замовлено або завантажено понад 80 000 сертифікатів, і що вони з року в рік стають відомими.

Якщо ви шукаєте, чим замінити сервіс Geekbrains, то один із цих курсів у будь-якому випадку стане чудовою альтернативою, при цьому багато з них взагалі безкоштовні.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1186
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1