коментарів
Поділитися статтею:

Чим замінити Bitrix24?

20.05.2022 763 на прочитання 10 хвилин

Bitrix24 – це набір інструментів для ведення бізнесу. Це і ведення документів, і конструктор сайтів, і телефонія IP. Цілий комплекс послуг, що постачаються в одному рішенні. Але на сьогодні таких комплексів, крім Бітрікс, є дуже багато. У цьому огляді ми підібрали найпопулярніші CRM для вирішення різних завдань.CRM

Onebox - CRM для тих, хто любить відпочивати

Onebox – CRM система, яка здатна замінити популярний Bitrix24. Onebox автоматизує бізнес-процеси у вашій компанії і значно спростить щоденне спілкування з клієнтами. Onebox включає більше 300 корисних додатків, вивчення програм доступно по документації. Вартість програми залежить від тарифу та набору програм, але також є безкоштовний тариф, на якому ви зможете випробувати доступний функціонал.

Корисні можливості Onebox у базовій комплектації:

- контроль усіх дзвінків

- збір email в базу контактів та їх сегментація

- розсилка за розкладом

- розподіл замовлень

- відправка SMS

- нарахування подарунків за покупки

- розсилання промо

- підрахунок доходу

- підрахунок та порівняння ефективності персоналу

- обдзвін клієнтів

- залучення клієнтів із Facebook та Instagram.

- автоматичне вітання у свята

- автоматичні нагадування про оплати

- автоматична робота зі співробітниками, наприклад, найм, стажування

- client area

- виписка документів

- видача чи видалення доступів

- робота з прайс-листами та багато іншого.

Onebox позбавляє рутини, тому працювати в даній CRM буде легко і приємно навіть найледачішим керівникам бізнесу. CRM - відмінна та зручна заміна звичного Bitrix24, але на вивчення програми необхідно витратити час.

Це хмарна система, яку розробили українські розробники. У програмі підтримуються українська, російська, англійська мови.

NetHunt CRM – для тих, кому набридло втрачати ліди

NetHunt CRM - це програмне рішення для керування клієнтами, спеціально створене для тісної роботи з обліковими записами Gmail та програмами Google. Це дозволяє підприємствам керувати взаємодіями та записами прямо з папки «Вхідні».

NetHunt CRM дозволяє користувачам перетворити G Suite на уніфікований центр CRM, спрощуючи користувачам та їхнім командам управління продажами та маркетинговими кампаніями, а також зусиллями підтримки клієнтів, не покладаючись на окрему бізнес-систему. NetHunt CRM генерує потенційних клієнтів електронною поштою, повідомленнями в чаті та соціальних мережах та надає всі оновлення CRM через ці платформи.

Функції NetHunt включають імпорт даних, спільні бесіди, інтеграцію з G Suite, захоплення потенційних клієнтів одним клацанням миші, широке налаштування, управління дублікатами, шаблони електронної пошти, управління конвеєром, організовану клієнтську базу та багато іншого.

Необмежені безкоштовні розсилки листів за допомогою Gmail – унікальна функція від NetHunt, яка доступна користувачам на всіх тарифах.


Creatio – набір інструментів для автоматизації бізнесу

Шукаєте чим замінити Бітрікс 24? Тоді програмне забезпечення від українських розробників Creatio здатне вирішити ваші завдання. CRM дозволяє автоматизувати весь процес роботи, у тому числі ефективно управляти продажами та маркетингом. Система включає функціонал для управління клієнтами і залучення нових; керування співробітниками компанії; автоматизація продажів; управління проектами та відстеження ефективності.

Creatio відмінно інтегрується з поштовими сервісами, телефонією, месенджерами та програмами аналітики. Систему можна розгорнути як у хмарному сервісі, так і на обладнанні користувача. Для тестування ви можете спробувати демо-версію. Залежно від необхідного функціоналу Creatio надає 3 тарифні плани: TEAM, COMMERCE та ENTERPRISE.

IT-Enterprise – реалізація проектів будь-якої складності

IT-Enterprise – багато векторна CRM для управління підприємствам різного рівня складності, підходить для всіх гілок бізнесу. IT-Enterprise розпочала свою роботу ще в 1987 році і до сьогодні постачає рішення для середніх та великих компаній. Серед клієнтів компанії: НІБУЛОН, АПК-Інвест, Вілія, ROSHEN, Укрнафта та інші.

IT-Enterprise повністю може замінити Бітрікс24. Серед основних переваг, які ви отримаєте за допомогою цієї CRM:

- скорочення часу працювати зі співробітниками до 30%;

- збільшення кількості продажів на 60%;

- збільшення цільової аудиторії на 400%;

- спрощення податкової звітності;

- зменшення циклу документообігу у 12 разів;

- підвищення швидкості закупівель та ін.

IT-Enterprise – сучасне та комплексне рішення для бізнесу, але воно підійде не всім, для даної системи деяким компанія потрібно ще вирости, а потім розпочати впровадження.

Ціна залежить від кількості використовуваних програм.

SalesDrive - CRM для вашого інтернет-магазину та не тільки

SalesDrive буде практична для будь-якого бізнесу, але, насамперед, її рекомендують для інтернет-магазинів. Система добре сумісна з дропшиппінгом, інтегрована зі службами доставки, популярними конструкторами сайтів, платіжними системами. Але крім продажу товарів SalesDrive можуть використовувати й інші типи бізнесу: онлайн-навчання, поліграфія, кол центри, будівництво. Система пропонує зручну виписку актів, рахунків та договорів, що, насамперед, прискорює процес документообігу у вашій компанії.

SalesDrive – відмінний аналог для Бітрікс24, який підійде і для малого, і для великого бізнесу.

Вартість на 1-2 користувачів починається від 527 грн. у місяць. Також надається 14 днів безкоштовного тестового періоду.

 

KeepinCRM – зрозуміла система для допомоги вашому бізнесу

KeepinCRM - багатофункціональна система для малого та середнього бізнесу, надає повний набір можливостей, що зможуть стати аналогом Бітрікс24:

- організація розсилок клієнтської бази;

- забезпечення документообігу;

- онлайн-консультант на сайті;

- фінансові звіти;

- налаштування мультивалютності;

- телефонія;

- складання та підтримка прайс листа;

- ПДВ;

- робота із складом;

- календаря справ;

- контроль відправлення товарів та ін.

KeepinCRM допоможе якісно організувати роботу з клієнтами та покращити результат в цілому. CRM працює з 2017 року. Для користувачів розроблені максимально гнучкі пакети, а для одного користувача робота з програмою безкоштовна.

Asteril CRM - система для інтернет-торгівлі

За допомогою Asteril CRM усі рутинні завдання стають автоматичними, а кур'єри, менеджери та оператори працюють ще ефективніше. Система чудово інтегрується з популярними сервісами та програмами, всі замовлення зручно обробляються в одному вікні.

Початковий тариф розрахований на 2 користувача та 2 магазини, включаючи розсилку та роботу зі складом. Вартість за 2 користувачів системи 299 грн. на місяць, індивідуальний тариф від 2500 грн.

Asteril CRM - зручна заміна для Бітрікс24, особливо для інтернет-магазинів малого та середнього бізнесу.

EspoCRM - проста CRM для ведення бізнесу

EspoCRM справді найпростіша CRM для ведення бізнесу. Вона встановлюється на хостинг, є у безкоштовній та платній версії. Система автоматизує більшість процесів у вашій компанії, основний функціонал здатний

    ✓покращити продажі компанії;

    ✓вести облік клієнтів;

    ✓планувати завдання;

   ✓вести документообіг;

    ✓робити розсилки;

    ✓дзвонити клієнтам;

    ✓вести аналітику.

EspoCRM поставляється з відкритим вихідним кодом та отримує регулярні оновлення.


KeyCRM - управління продажами в одному вікні

KeyCRM – бюджетна система, яка може працювати навіть на смартфоні. Основна перевага - синхронізація та інтеграція з сервісами Amazon, Etsy, eBay, Shopify, Prom, Rozetka та ін. KeyCRM має повний набір функцій, що й інші системи, тому може стати відмінною альтернативою Бітрікс24.

Для KeyCRM є пробний період, вартість базового тарифу від 19 $ на місяць. Підходить для малого та середнього бізнесу.

EstOffice – CRM для забудовників

Бажаєте автоматизувати продажі? Тоді EstOffice із вбудованою шахматкою для забудовників спростить вам життя. Спеціальна система для менеджерів будівельної промисловості.

Ніякого ручного введення, документи в порядку, телефонія, фільтри, мобільність та багато іншого, що справді наведе лад у вашому бізнесі та спростить роботу.

Мінімальний тариф від 49 $ на місяць для 3 користувачів системи.

Salesforce - комплекс хмарних програм для бізнесу

Salesforce - платформа, що складається з безлічі хмарних програм CRM, що допомагають різним командам оптимізувати і автоматизувати свої повсякденні процеси. Додатки включають Sales Cloud, Marketing Cloud, Commerce Cloud та Service Cloud, а також набір корпоративних рішень, орієнтованих на інтеграцію, аналітику та розвиток бізнесу.

Клієнти можуть вибрати окремий продукт, наприклад Sales Cloud або Commerce Cloud, або об'єднати кілька продуктів із Customer 360.

Customer 360 об'єднує всю глибину технології Salesforce у рамках однієї інтегрованої платформи CRM; користувачі можуть вибрати кілька продуктів та адаптувати конкретне рішення до потреб свого бізнесу. 

Salesforce пропонує простий і зрозумілий інтерфейс користувача, в якому легко орієнтуватися.

Щоб розпочати роботу, ви також можете отримати доступ до онлайн-навчання, які включені до всіх ліцензій.

Всі нові користувачі також можуть скористатися безкоштовною 30-денною пробною версією, при цьому дані кредитної картки не потрібні і не потрібне встановлення програмного забезпечення.

HubSpot – рішення для маркетингу

HubSpot – комплексне програмне забезпечення для маркетингу, продажу та обслуговування клієнтів. На сьогодні HubSpot використовується більш ніж 30 000 компаній і є лідером галузі.

Для чого маркетологи використовують HubSpot:

    - Створення маркетингових кампаній з ефективністю, що вимірюється

    - Створення цільових сторінок та закликів до дії

    - Управління соціальними мережами

    - SEO та контент-стратегія

    - Рекламне розсилання

    - Відстеження активності лідів

    - Автоматизовані робочі процеси

    - Відеохостинг та управління

   - Генерація аналітики сайту

   -  Боти

Альтернатив Бітрікс24 дуже багато. І якщо ви вирішили замінити цей сервіс, то без проблем зможете знайти підходяще рішення під свої завдання. Бажаємо успіхів!


Close Screen
Alla Rud
Статей: 964
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1