коментарів
Поділитися статтею:

Аналоги сервісів розсилки SendSay та Unisender

20.05.2022 691 на прочитання 8 хвилин

Чим замінити сервіси розсилки SendSay та Unisender? У цьому огляді підібрані альтернативи цим платформам: SendPulse, Folderly, Snovio, eSputnik, reply.io, Leeloo.ai, Lemlist, Sendinblue та MailChimp.

Emails-Receiving

SendPulse - сервіс для email, sms, push та транзакційних листів

SendPulse – універсальна платформа для розсилок, яка підійде власникам сайтів та маркетологам, які дбають про свою репутацію. Для користувачів-початківців SendPulse пропонує безкоштовний тариф на 15000 листів і до 500 передплатників. Мінімальний стандартний тариф від 5,60€/міс. SendPulse пропонує комплекс інструментів на одній зручній платформі, що дозволяє швидко зробити ефективне розсилання клієнтів.

Особливості SendPulse:

    ✓конструктор шаблонів листів, готові шаблони для розсилки

    ✓адаптивність листів

    ✓інтеграція із сервісами аналітики

   ✓створення унікальних форм для передплати

   ✓ можливість запуску чат-ботів у WhatsApp, Facebook або Telegram

    ✓сегментація бази отримувачів

    ✓створення лендингу за допомогою конструктора

    ✓тестування успішності розсилок та ін.

SendPulse пропонує технічну підтримку користувачів, базу знань, вебінар та актуальні інструкції, щоб робота з сервісом завжди була ефективною і не займала багато часу. SendPulse - чудова заміна сервісів розсилки SendSay та Unisender.

Folderly - розсилка, якій довіряють

Folderly - платформа для підвищення доставки електронної пошти, була створена, щоб позбутися спаму. Інструмент для перевірки електронної пошти та служба прогрівання електронної пошти можуть надіслати 99% повідомлень до поштових скриньок.

Інструмент перевірки електронної пошти від Folderly виявляє та усуває всі проблеми низькоякісної електронної пошти, а також:

✓Оцінює вашу поштову скриньку за важливими параметрами

✓Запускає спеціальний спам-тест

✓Відслідковує потрапляння вашого домену або IP до чорного списку

✓Показує налаштування DNS для подальшої перевірки

✓Перевіряє шаблони електронної пошти.

Все це допомагає зробити надсилання листів вашим передплатникам успішним та ефективним.

Snovio - платформа пошуку та перевірки електронної пошти

Snovio використовується у сфері електронного маркетингу для багатьох цілей, але, насамперед, це проведення успішного розсилання за передплатниками. Для проведення маркетингової кампанії користувачам пропонується відразу 4 зручні інструменти:

Email Finder - розширення у браузер для пошуку мейлів на сайтах;

Drip Campaign - система для створення розсилки та її автоматичного відправлення;

Gmail Tracker – відстеження ефективності розсилки;

Email Verifier – перевірка електронних скриньок для подальшого видалення недійсних.

Snovio - це цілий комплекс для роботи з листами, вартість невисока, зате зручність на найвищому рівні. Система підійде навіть для новачків.

eSputnik - проста та доступна автоматизація розсилки


У сервісу розсилок eSputnik багато можливостей для організації електронного маркетингу будь-якої компанії, перш за все виділимо:

    ✓рекомендації товарів з урахуванням інтересу користувачів;

    ✓автоматичні листи по різних каналах зв'язку: поштою, вайбером, смс та push повідомлення;

    ✓сегментація передплатників за різними критеріями;

    ✓інтеграція з іншими популярними сервісами

eSputnik забезпечує величезну доставку листів, за 5 хвилин більше 1 мільйона листів, при цьому після розсилки користувач системи отримує докладну статистику по листах. eSputnik – це об'єднання всіх каналів оповіщення клієнтів, максимальна автоматизація та кастомізація сервісу.

reply.io - оптимізація продажів за допомогою багатоканального розсилання

reply.io – сервіс не тільки для створення розсилок, але й для спрощення роботи маркетингового відділу компанії. За допомогою reply.io можна призначати зустрічі та телефонні дзвінки, а також ставити завдання для менеджерів та переглядати їхню робочу активність.

Які можливості пропонує reply.io для роботи з розсилкою листів:

    -шаблони листів

    -заплановані розсилки

    -звіти та аналітика

    -імпорт існуючих контактів

    -телефонія та смс

    -автоматичні відповіді та ін.

За допомогою reply.io можна значно спростити процес маркетингової розсилки та зробити її більш ефективною та успішною навіть по холодній базі.

Leeloo.ai - автоматизація маркетингу на основі чат-ботів

Система Leeloo.ai у основі роботи використовує весь потенціал месенджерів. Маркетолог на цій платформі отримує 15 інструментів для роботи, у тому числі штучний інтелект та розумне розсилання для якісного інформаційного обслуговування передплатників.

Чат-боти – це співрозмовники, які не згадують, надають лише необхідну інформацію та спрямовують передплатника до покупки, саме таку стратегію можна побудувати із системою Leeloo.ai. Це повноцінна CRM, яка дозволяє прийняти заявку, обробити її та направити користувача до мети.

Розсилка за допомогою Leeloo.ai дозволяє зробити сегментування, налаштувати необхідний контент та отримати результат, а надалі проаналізувати отримані результати.


Lemlist - автоматизація холодного розсилання та продажу

Lemlist – програмне забезпечення для автоматизації електронної пошти та холодного охоплення, яке дозволяє надсилати холодні електронні листи цільової аудиторії. Він зазвичай використовується компаніями та малим бізнесом для оптимізації своєї діяльності із залучення потенційних клієнтів.

Ключові особливості Lemlist: проста персоналізація електронної пошти, автоматизовані послідовності електронної пошти, відстеження доменів, комплексні інтеграції з іншими сервісами.

Вартість тарифних планів: Silver 29 $ на місяць (індивідуальний план) - 100 листів на день + необмежену кількість кампаній; Gold: 49 $ на місяць на користувача - всі "Срібні" функції + 500 електронних листів на день + персоналізовані зображення + базові інтеграції; Platinum: 99 $ на місяць на користувача - всі функції "Gold" + динамічні цільові сторінки + персоналізовані відео + чат та інтеграція з Calendly.

Sendinblue - інструмент для розсилки листів та SMS

З даною платформою розсилки можуть зробити все, на Sendinblue є безкоштовний тариф з обмеженням за кількістю листів та окремі платні тарифи. Крім того, є сервіс розсилки SMS, який доступний для клієнтів зі 150 країн світу.

SMS - це гарні шаблони та зручний редактор, конструктор для landing-page, автоматичний запуск розсилок за передплатниками. А також налаштування автовідповідача, імпорт html, сегментація контактів, спеціальні плагіни для Prestashop, Magento, WordPress, WooCommerce, EDD, хостинг для картинок, виділений IP та багато іншого дуже корисного, щоб швидко та якісно розіслати ваші листи за передплатниками.

Sendinblue підійде для малого, середнього та великого бізнесу.


MailChimp - сервіс із просунутими можливостями для email-розсилок

Щоб почати працювати з MailChimp для початку потрібно розібратися з програмою, щоб отримати максимальну ефективність, а на це можна витратити дні.

MailChimp підійде не тільки для створення розсилки, але і для створення форм підписки, боротьби зі спамом, удосконалення контенту. Сервіс пропонує як платну, так і безкоштовну версію, безкоштовно є ряд обмежень.

Корисні функції MailChimp:

Використовуйте ключові засоби автоматизації, щоб підтримувати постійний зв'язок із клієнтами. Як тільки ці електронні листи будуть налаштовані, вони будуть автоматично розгорнуті відповідно до ваших умов.

Знаходьте схожих людей, розширюйте свою аудиторію. Ретаргетингова реклама Mailchimp у Facebook та Instagram допомагає вам нагадувати відвідувачам сайту про ваші продукти, коли вони перевіряють свої соціальні мережі. Ви можете створювати та публікувати оголошення, які привернуть увагу ваших потенційних клієнтів та підвищать конверсію серед клієнтів, які колись цікавилися вашими продуктами та брендом. Соціальні мережі можуть бути ефективним інструментом залучення трафіку.

Створюйте персоналізовані пропозиції на основі історії покупок ваших клієнтів за допомогою вбудованих рекомендацій щодо продуктів. Потім використовуйте електронні листи про кинутий кошик, щоб автоматично відстежувати людей, які залишають ваш магазин, не здійснивши покупку. Інструмент ймовірності покупки аналізує закономірності у поведінці постійних клієнтів і може допомогти вам зрозуміти ймовірність їх повторної покупки.

Слідкуйте за клієнтами від реєстрації до покупки. Слідкуйте за всіма своїми маркетинговими кампаніями, включаючи електронні листи, автоматизацію, соціальну рекламу та багато іншого, прямо зі свого облікового запису Mailchimp.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1111
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1