коментарів
Поділитися статтею:

Чим замінити Yclients? CRM для beauty сфери

27.06.2023 521 на прочитання 6 хвилин

У цій статті представлені програми для керування салонами краси, які є аналогами ПЗ Yclients: Bloknotapp, OnEnroll, CRM Appointer, CleverBox: CRM, Beauty Pro, Fitness Pro, Lucky Fit, RemOnline.

Bloknotapp - програма для співробітника салону краси, барбера, косметолога

Bloknotapp – CRM система відділу продажів для сфери послуг. Підходить як для малого, так і для середнього бізнесу. Українська CRM створена у 2016 році, розроблена під ОС iOS. Серед доступних модулів системи: - Ведення бази клієнтів; Система запису приймання; Календар та звітність; Управління замовленнями; Вирви продажів; Інтеграція з поштою та статистика; Мобільний додаток. Для системи є безкоштовна демо версія, що дозволяє протестувати всі переваги Bloknotapp. Також є покрокова інструкція роботи для користувачів-початківців.

З Bloknotapp відбувається автоматичне формування бази клієнтів, створення груп клієнтів, також є функціонал для SMS розсилки. 

Система дозволяє завжди бути на зв'язку з клієнтами та контролювати прибуток.

OnEnroll – система управління вашим салоном краси

Програма для автоматизації роботи салону краси OnEnroll надає електронний журнал запису клієнтів, систему нагадувань клієнту про запис, відстеження прибутку, створення філій та роботу з РОS.

Є два тарифні плани: індивідуальний для майстра салону та загальний для салону краси. Запис клієнтів ведеться 24/7, тому клієнт може записатися до майстра у зручний для себе час.

CRM Appointer – універсальна система для салонів

CRM підходить для грумінг салонів, ветеринарних клінік, фітнес центрів, спа салонів, барбершопів, масажних студій, тату салонів. На вибір надається 3 тарифні плани та 14 днів тестового періоду.

З Appointer можна працювати з будь-якого пристрою, підключити IP телефонію, налаштувати онлайн запис через соц.мережі та сайт, а також легко перенести дані з інших програм - Yclients, Beauty Pro, Арніки. Система ідеально підходить для малого бізнесу у різних сферах застосування.

CleverBox:CRM - система для підвищення продажів у сфері beauty

CleverBox підходить не тільки для салонів краси, але і для медичних клінік для налагодження процесу запису клієнтів та мінімізації витрат. Також може використовуватись для навчальних закладів. Система пропонує зручні інструменти онлайн-запису, ведення бази клієнтів, обліку складу, IP телефонії.

CleverBox:CRM пропонує тестовий період 7 днів та повний пакет інструкцій для швидкого впровадження програми у ваш бізнес.

Beauty Pro – система управління салоном краси, клінікою або СПА

Beauty Pro надає зручні можливості для роботи з клієнтами, управління співробітниками та контролю товарів. Використовуючи функціонал Beauty Pro, ви отримаєте можливість контролю салону 24/7, детальну статистику в 150 варіантах звітів, зручний додаток для роботи співробітників, а також інструменти для планування розвитку бізнесу.

Доступний тестовий пробний період 7 днів та три тарифні плани на вибір: Light, Standart, Ultimate. Також додатково оплачується сервіс впровадження системи у ваш бізнес.

Beauty Pro дозволить вашим клієнтам записуватися 24/7 через будь-який зручний канал зв'язку з салоном, надає особистий кабінет клієнта, а також допомагає генерувати додатковий продаж за допомогою ефективних інструментів роботи зі співробітниками та клієнтами (СМС повідомлення про візити).

Fitness Pro – система для організації роботи фітнес клубу

Українське програмне забезпечення Fitness Pro доступне на ОС Android. Зручна та функціональна програма для управління фітнес клубом. Підходить як для спорту, так і для салонів краси. Допомагає вести базу клієнтів, надає форму звітності, інтегрується із поштою, керує замовленнями.

Ідеальне рішення для малого та середнього бізнесу у сфері послуг. Існує зручний функціонал для ведення браслетної системи клієнтів.

Lucky Fit - просте управління фітнес клубом

Lucky Fit надає можливості реєстрації відвідувачів клубу, контролю доступу, ведення розкладів занять та товарний облік. Крім того, система надає бізнес аналітику, систему ведення абонементів, контроль зарплати тренерів. Є зручна мобільна програма для доступу з будь-якого пристрою.

Система надає демо версію на 14 днів, де ви можете повноцінно протестувати інструменти роботи та визначиться з вибором crm. Для замовлення доступно 4 тарифні плани - Для студій, салонів і невеликих залів, Для клубів і мереж, що ростуть, Для вимогливих клубів і мереж, Для великих клубів і мереж, мінімальний термін оплати 3 місяці.

RemOnline – універсальна автоматизація для всіх видів бізнесу

RemOnline, крім салонів краси та медичних центрів, також підходить для сервісних центрів, ательє, хімчистки, прокату, автосервісів, поліграфії, вантажоперевезення, роздрібні продажі, клінінгові компанії, ветеринарні клініки, юридичні організації, івент організатори.

Універсальний інструмент одразу після проходження реєстрації готовий до роботи, допомагає швидко обробляти замовлення та вести систему обліку. Є зручний мобільний додаток та тестовий доступ для перевірки ПЗ.
Для початку роботи не потрібно встановлювати додатково ПЗ, тільки реєстрація акаунта. Технічна підтримка допоможе з впровадженням продукту у ваш бізнес незалежно від напряму діяльності. RemOnline – хмарний сервіс для якісного контролю роботи та оптимізації витрат.

Якщо вам потрібний надійний хостинг для розміщення сайту або CRM, звертайтесь до компанії ГіперХост.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1186
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1