коментарів
Поділитися статтею:

Як встановити Wordpress на хостинг?

23.06.2023 762 на прочитання 4 хвилини

WordPress – одна з найпопулярніших CMS систем, що використовуються для роботи сайтів. Сьогодні більшість хостинг провайдерів надають спрощений процес встановлення WordPress на хостинг, тому якщо вас цікавить питання як встановити cms wordpress на хостинг, то це можна зробити всього в пару кліків навіть новачкові. У цій статті спрощена версія інсталяції WordPress за допомогою програмного забезпечення Softaculous, яка вже вбудована в панель управління хостингом, наприклад, від ГіперХост.

WordPress хостинг

Як розгорнути wordpress на хостингу

Установка WordPress на хостинг вимагає виконання наступних кроків:

Крок 1: Виберіть хостинг-провайдера

Першим кроком є ​​вибір хостинг-провайдера, який підтримує інсталяцію WordPress. Деякі популярні провайдери хостингу пропонують просту установку WordPress, що дуже зручно для новачків, які вирішили створити сайт з нуля. Виберіть провайдера, який відповідає вашим потребам, та зареєструйтесь на його сайті.

Крок 2: Отримайте доступ до панелі керування хостингом

Після реєстрації та придбання хостинг-плану вам буде надано доступ до панелі керування хостингом, як cPanel або інша панель провайдера. Щоб продовжити інсталяцію WordPress, вам знадобиться доступ до цієї панелі керування. Зазвичай, лист з доступами надсилається на пошту, яку ви вказали при реєстрації облікового запису. Там буде посилання на панель керування, логін та пароль. Вам потрібно увійти до цієї панелі. Далі безпосередньо відповідь на питання, як встановити на хостинг wordpress.

Крок 3: Встановлення WordPress

На прикладі Cpanel (найпопулярнішої панелі керування) вам необхідно перейти в розділ Програмного забезпечення та знайти автоматичний інсталятор CMS:

Далі вибрати необхідну систему, в даному випадку WordPress та натиснути Встановити:
Праворуч доступний вибір режиму встановлення - Швидка або Розширена:

У режимі швидкої установки потрібно вказати ваш домен, пароль (який надалі використовуватиметься для входу в систему), версію системи (бажано найсвіжішу), директорію, куди буде встановлена ​​система, а також можливість відразу встановити потрібні плагіни, якщо в цьому є необхідність .

У розширеній версії можна вказати опис сайту, а також скористатись додатковими налаштуваннями як на скріншоті:

Також одразу для старту роботи можна вибрати певну тему вашого майбутнього сайту:
Після заповнення даних у самому низу сторінки вибрати Установка, в нижньому полі можна вказати email, куди будуть надіслані доступи до адміністративної частини вашого сайту.

Після встановлення CMS для доступу до адміністративної частини WordPress вам знадобиться ваш логін та пароль, який ви встановили:


Установка системи займає кілька хвилин, після чого ви можете починати роботу безпосередньо з самим WordPress. Як завантажити вордпрес на хостинг за кілька хвилин? Це зробити простіше, якщо на вашому хостингу вже є автоустановник як на хостингу від ГіперХост. Аналогічно можна встановити іншу CMS на ваш хостинг.

Також є ускладнений варіант встановлення WordPress на хостинг, детально описаний у попередній статті.

Як викласти сайт wordpress на хостинг та не витратити на цей час? Фахівці компанії ГіперХост на запит безкоштовно можуть встановити WordPress на ваш тариф хостингу. Для цього відкрийте тікет в технічний відділ особистого кабінету на сайті Гіперхост.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1186
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1