коментарів
Поділитися статтею:

.com - повна інформація про домен. Де його зареєструвати?

04.01.2021 1274 на прочитання 5 хвилин

.com - це доменна зона верхнього рівня, найбільш популярна і затребувана для сайтів різних напрямків, в основному комерційних. Зареєструвати домен com можна у будь-якій компанії реєстратора або хостинг-провайдера, який надає цю послугу, наприклад, в ГіперХост. Ця доменна зона одна з найпопулярніших і затребуваних в світі. Найбільш часто цей домен вибирають для комерційних сайтів. Наприклад, для сайтів компаній, інтернет-магазинів, тобто для будь-яких сайтів, які мають комерційний напрямок діяльності.com


Купити домен в зоні Com може кожен бажаючий. Вартість доменної зони невисока, а для початку реєстрації немає ніяких особливих вимог. Перед тим, як почати реєстрацію, слід спочатку підібрати відповідне доменне ім'я для вашого сайту, а потім перевірити, чи вільне воно. Як тільки домен вільний, можна почати його реєстрацію.Реєстрація домену .com після оплати займає всього кілька хвилин, якщо були дотримані всі правила подачі заявки на реєстрацію. Наприклад, в компанії ГіперХост для того, щоб домен .com був автоматично зареєстрований, після оформлення замовлення обов'язково вкажіть свої контактні дані під час реєстрації облікового запису. Максимальний термін реєстрації домену верхнього рівня .com 10 років, мінімальний - 1 рік.

З кожним роком вільних і цікавих поєднань в зоні .com залишається все менше і менше, але все ж в даній зоні ще можна підібрати вільне і красиве ім'я для вашого сайту. У цій зоні доступна реєстрація, як на латиниці, так і на кирилиці.

Історія доменної зони .com

Доменна зона com з'явилася в січні 1985 року. Спочатку доменом управляло міністерство оборони США, але потім домен був переданий компанії Network Solutions для подальшого управління. Перше ім'я зареєстровано 15 березня 1985 року - symbolics.com. Воно належало компанії, яка займалася продажем програмного забезпечення.

Спочатку зареєструвати домен .com можна було тільки для комерційних організацій, але в середині 90-х років це обмеження було знято. З того часу і до сьогодні реєстрація в даній зоні доступна будь-яким видам компаній і організацій, незалежно від напрямку їх діяльності. Домен .com спочатку став популярним і навіть коли в 2001 році з'явилася зона biz, це ніяк не знизило затребуваність .com зони.

Використання саме цього доменного розширення для вашого сайту автоматично підвищує рівень довіри у відвідувачів, особливо, якщо доменне ім'я коротке і легко запам'ятовується. Тому при виборі домена приділіть особливу увагу підбору красивого імені.

 .com - зона верхнього рівня. Але на даний момент в цій зоні також є зони другого рівня, доступні для реєстрації. Наприклад, в Україні популярна зона com.ua, в Китаї com.cn, в Японії co.jp, в Великобританії co.uk і інші.

У 2000 році в зоні com закінчилися всі вільні трисимвольні доменні імена, а вже в 2007 всі чотирисимвольні. У 2012 році кількість зареєстрованих імен в даній зоні перевищило 100 млн реєстрацій.

Перевірити домен .com на занятість можна на сайті хостинг провайдера ГіперХост. 

Сьогодні зона .com знаходиться під управлінням компанії Verisign, під акредитацією ICANN.


Чому Com настільки популярний домен?

Домен Com розшифровується, як комерційний. Тому його можна використовувати практично для будь-якого сайту. Сьогодні понад 120 млн сайтів працюють в цій зоні, тому знайти вільне ім'я проблематично. Якщо ви придумали гарне доменне ім'я для сайту, обов'язково перевірте, чи вільне воно за допомогою спеціального Whois сервісу.

Whois

Плюси реєстрації домену в зоні com:

✓ високий рівень довіри від відвідувачів сайту

✓ немає обмежень для реєстрації

✓ можливість зареєструвати домен на рідній мові

✓ впізнаваність зони

✓ універсальність, домен підійде для будь-якого сайту.

Комерційний домен .com з відкритою реєстрацією дійсно вигідне вкладення. Його можна зареєструвати для будь-якої організації або приватної особи.

Навіть, якщо у вас зараз немає сайту, то ви можете зареєструвати вільний домен,який сподобався,а в майбутньому його вигідно перепродати на спеціальних аукціонах, адже з кожним днем ​​цікавих вільних доменів стає тільки менше.

Що робити, якщо домен в цій зоні вже зайнятий?

Якщо під час перевірки обраного домену в зоні .com виявилося, що підходяще вам ім'я зайнято, ви можете перевірити дане ім'я в інших схожих зонах, наприклад, com.ua (зареєструвати домен com.ua) , co (ціна на домен .co) ,  або вибрати більш тематичний домен. Сьогодні працюють багато тематичних зон і, так як більшість з них них досить молоді, то вільних імен в цих зонах ще багато. Наприклад, інтернет-магазин можна зареєструвати в зоні .shop, хостинг-компанію в зоні .hosting, будь-яку компанію .company і тд. 

Де купити домен Com?

Домен в зоні .com можна купити у будь-якого реєстратора доменів. Ціна на домен може відрізнятися, в залежності від цінової політики реєстратора. Іноді домен на перший рік реєстрації пропонують за дуже низькою ціною, але потім ціна на продовження домену зростає в рази без можливості перенесення домену до іншого реєстратора. Тому даний момент слід уточнювати перед реєстрацією.

Зареєструвати домен можна на термін від 1 до 10 років, якщо ви плануєте довгостроковий проект, то краще відразу реєструвати домен на тривалий період. При оплаті на такий період в компанії ГіперХост надаються знижки.

Також ви можете зареєструвати домен .com безкоштовно за умови покупки хостингу від півроку, починаючи з тарифу Базовий. За умовами акції перший рік реєстрації .com безкоштовно, далі домен оплачується користувачем, і при необхідності користувач зможе перенести домен в іншу компанію на обслуговування.

 


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1186
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1