коментарів
Поділитися статтею:

Хостинг сайту. Де краще розмістити сайт, щоб його не зламали, як RUTUBE?

11.07.2022 119 на прочитання 6 хвилин

Що таке найкращий хостинг сайтів?

Хостинг, насамперед, необхідний для стабільної та безпечної роботи сайтів у Мережі. Сьогодні при пошуку хорошого хостингу в пошуковій системі ви знайдете десятки пропозицій від різних провайдерів. Всі вони відрізняються вартістю, тарифами та технологіями, які використовуються на серверах.

Залежно від вимог вашого проекту до ресурсів сервера, вам знадобиться той чи інший тариф із набором якостей та характеристик, які зможуть забезпечити роботу сайту чи додатку. Універсального тарифу немає, тому вибір варто робити, виходячи з необхідних характеристик, а якщо в цьому питанні ви профан, то слід обов'язково проконсультуватися у технічних фахівців. Це може бути або розробник сайту або технічна підтримка обраного вами хостинг-провайдера. Тільки в такому випадку ви зможете підібрати найкращий хостинг, і ваш сайт принесе вам дохід.
Розглянемо в цій статті, де краще розмістити сайт, щоб його не зламали, як RUTUBE (внаслідок злому RuTube було вражено понад 75% баз та інфраструктури та 90% резервних копій для відновлення даних). Адже безпека зберігання даних – одна з найважливіших характеристик надійного хостера, якому можна довірити розміщення проекту. Тому, щоб такого не сталося з вашим сайтом, необхідно вибрати надійну послугу у професійного хостера.

Критерії оцінки безпеки хостингу

Кращі хостинги повинні мати характеристики, які практично універсальні для кожного тарифного плану. Розглянемо кожен із них:

✓ Сучасне програмне забезпечення

Це дуже важливий пункт. Адже на старих технологіях ваш сайт може навіть не заробити або працювати повільно. Тому свіжі версії програмного забезпечення, сучасні панелі управління та доступний функціонал спростить вашу роботу.

✓ Надійне залізо

Аналогічно попередньому пункту, сервер, на якому розміщується проект, повинен бути надійним і швидко обробляти інформацію. Якщо хостер використовує старе залізо, це тягне за собою постійні збої в роботі, повільність завантаження та вивантаження інформації та проблеми з безпекою.

✓ Технічна підтримка, яка завжди на зв'язку

Оцініть графік роботи технічної підтримки. Якщо вони працюють цілодобово та без вихідних, то це лише плюс. Адже будь-коли ви зможете звернутися до фахівців і отримати необхідну допомогу. Наприклад, при перенесенні сайту з попереднього хостингу, налаштування SSL сертифіката або домену.

✓ Uptime більше 99%

Це показник доступності веб-сайтів в вебі. Чим вище цей показник, тим краще для вашого проекту. Адже на нього завжди зможуть зайти користувачі з мережі, а пошукові системи добре ранжують такі сайти. Кращий хостинг для сайту – це хостинг, Uptime якого наближається до 100%.

✓ Безпека зберігання даних

Щоб хостинг не зламали, як rutube, важливо вибрати безпечний хостинг, а також дотримуватися загальноприйнятих правил безпеки в інтернеті:

- регулярно перевіряти безпеку облікового запису (наприклад, підключення по IP у вашу панель управління)

- створювати надійні паролі за допомогою генераторів паролів і не зберігати такі паролі онлайн

- включити двофакторну аутентифікацію входу в обліковий запис хостингу

- не переходити за підозрілими посиланнями та не вводити свої облікові дані

- завжди завершувати сеанс входу, якщо використовуєте інший пристрій для підключення до панелі

- у веб-браузер поставити програму Захисник паролів

- не давати доступи стороннім особам до облікового запису хостингу, а в разі потреби створювати субакаунт, а після завершення робіт - видаляти

якщо раптом ваш обліковий запис хостингу все-таки зламали, обов'язково звернутися в тех.підтримку для швидкого відновлення доступів.
схема правила безпеки хостинг аккаунту

✓ Тестовий період

Або можливість повернення коштів, якщо послуга не підійшла. Цю можливість завжди потрібно уточнювати під час замовлення.

✓ Система резервного копіювання

Це дуже важливо для забезпечення безпеки сайтів. У разі форс-мажору хостер повинен відновити вашу послугу із резервної копії, яка зберігається на окремому сервері. Це за замовчуванням має бути для віртуального хостингу та VPS

✓ Безпечні та надійні дата-центри

Рівень безпеки дата-центру позначається, як Tier, найбільш надійними є ЦОДи рівнів Tier 3 та Tier 4

✓ Вибір програмного забезпечення

На професійному хостингу ви завжди можете вибрати для себе зручне та відповідне програмне забезпечення, наприклад, віртуалізацію сервера (для VPS), панель управління, операційну систему, веб-сервер тощо.

✓ Комплекс додаткових послуг

Вони допоможуть забезпечити якісну роботу сайту, в тому числі сертифікат SSL, виділений IP, CDN сервіс та ін.схема додаткових послуг хостингу

Де придбати хороший хостинг для сайту?

Як ми вже розібралися, виходячи з критеріїв вище, найкращі хостинги для сайтів – повний комплекс послуг, який забезпечує надійну та швидку роботу сайту чи додатку. Купити хостинг найкраще у надійного провайдера, який має багато відгуків від користувачів, який вже довго працює на ринку хостингу, і є гарантії, що завтра він раптово не зникне (як це буває з новими хостерами).

Перед тим як купувати послугу, обов'язково вивчіть інформацію в інтернеті. Існують спеціальні ресурси з оглядами та відгуками, а також форуми, де можна дізнатися багато корисної інформації про провайдера послуг.

Також, якщо є можливість, візьміть послугу на тест та перевірте швидкість роботи сервера, його доступність, а також швидкість та грамотність відповідей технічної підтримки. Якщо вас ці критерії задовольняють, можна оплачувати. Чим тривалий термін оплати обрано, тим більша знижка на послугу. Таку можливість економії надає багато хостерів, наприклад ГіперХост.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 940
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1