коментарів
Поділитися статтею:

За якими критеріями можна вибрати топ-хостинг?

11.07.2022 154 на прочитання 5 хвилин


Навіщо потрібний топ хостинг для сайту?

Найкращий хостинг потрібен для кожного сайту, щоб забезпечити його стабільну, швидку та безпечну роботу в мережі. Тому не дивно, що при пошуку майданчика для розміщення сайту, власники сайтів та веб-майстра звертаються до топ-10 хостингів, щоб підібрати найбільш якісний варіант.
Не завжди хостинг-провайдери з так званих “топів” на спеціальних сайтах (рейтингах, відгуках тощо) будуть найкращим варіантом для вашого проекту. Ні для кого не секрет, як власники рейтингів у більшості випадків складають ці топи, тому, перш за все, вибирати хостинг потрібно з тих необхідних критеріїв, які потреби для вашого проекту, ґрунтуючись на рекомендаціях, тестуванні та реальних відгуках інших клієнтів, які розміщують на хостингу схожі проекти .
Найчастіше топ хостингів необхідні для пошуку відгуків інших клієнтів, ознайомлення з різними послугами від провайдерів. У будь-якому випадку для підбору правильної та відповідної послуги вам знадобиться безпосередня консультація у технічної підтримки хостера та період тестування послуги, якщо така надається. Більшість компаній пропонують тестовий період на віртуальний хостинг та віртуальні приватні сервери. Якщо вам потрібен виділений сервер, то слід відразу визначиться з необхідними характеристиками машини, оскільки виділені сервери практично ніде на тест не надаються через специфіку установки.
Отже, розберемося, як вибрати хостинг для вашого сайту з кращих хостингів, який ви можете зустріти в інтернеті на різних порталах з тематики пошуку хостингу.

Критерії вибору найкращого хостингу

Хороший хостинг для сайту - це сукупність надійності, безпеки, стабільності та, звичайно ж, професіоналізму технічної підтримки хостера. Для того, щоб вибрати відповідний хостинг, спочатку необхідно визначитися, яка саме послуга хостингу вам потрібна.

Віртуальний хостинг

Іншими словами, це загальна послуга хостингу, де на одному сервері встановлена ​​одна панель управління і розміщуються безліч сайтів різних клієнтів з окремими доступами. Це найпростіший і найдешевший хостинг, від якості якого залежить робота сайту, який на ньому розміщується.

Віртуальний хостинг повинен мати зручну панель управління, свіжі версії програмного забезпечення, швидкі диски та професійну технічну підтримку.

Віртуальний хостинг підійде далеко не всім сайтам, його обирають під прості проекти, які не вимагають ПЗ, і які не створюють загального навантаження на сервер.

Віртуальний приватний сервер

Цей тип послуги хостингу ще називають VPS або VDS залежно від виду віртуалізації. На ВПС можна встановлювати свої програми, панель управління, підключати необхідну кількість IP адрес, вибирати операційну систему. Даний тип послуги більш гнучкий, ніж віртуальний хостинг, він підійде для інтернет-магазинів, ВПН сервісів, віддалених робочих столів на VDS та інших більш вимогливих проектів, яким потрібно встановлювати специфічне програмне забезпечення.

Якісний VPS або VDS – це швидкі диски, гнучкі налаштування, безкоштовне адміністрування, зручний інтерфейс керування.

Виділений сервер

Це окремий сервер у дата-центрі, орендований під одного клієнта. Часто окремі сервери встановлюють під окремі проекти, наприклад, під інтернет-магазини або під реселлінг хостингу, організацію віддалених робочих столів для вашого офісу.
Це найдорожчий тип послуги, а серед критеріїв його якості слід виділити: надійне залізо, зручне керування, швидкий та грамотний сапорт, можливість доустановки дисків та пам'яті у швидкі терміни, ширина виділеного каналу.
Отже, ми розглянули основні критерії найкращого хостингу для кожної послуги, тепер спробуємо підсумувати та виділити параметри топ хостингів для сайту:

✓свіжі версії програмного забезпечення

✓надійне залізо

✓висока доступність сайтів, uptime більше 99%

✓грамотна технічна підтримка, яка швидко реагує на запити

✓гнучкі тарифи

✓зручний інтерфейс керування

✓наявність тестового періоду

✓акції, знижки, подарунки при замовленні на тривалі періоди

✓регулярне резервне копіювання

✓вибір локації та безпечні дата-центри

✓вибір додаткових послуг для роботи сайту (домени, SSL, CDN та інші).Всі ці критерії вибору допоможуть підібрати топ хостинг для вашого проекту та не помилитися у своєму виборі.

Де придбати хостинг для сайту?

Топ хостинг для сайту можна купити у хостинг-провайдера, який відповідає всім вище перерахованим критеріям якості. Для того, щоб визначитися з послугою, ви можете скористатися тестовим періодом, вивчити відгуки в мережі, запитати рекомендації у фахівців, яким довіряєте, або отримати безпосередню консультацію у самого хостинг-провайдера.

Оформлення замовлення хостингу не займає багато часу, активація відбувається практично моментально (крім VDS та виділених серверів), і ви одразу можете приступати до роботи.

Крім хостингу для розміщення сайту та його повноцінної роботи в інтернеті необхідно зареєструвати домен, придбати та встановити SSL сертифікат, виділений IP та за необхідності підключити CDN сервіс для кешування сайту по всьому світу. Всі ці послуги можна придбати разом із послугою хостингу у спеціалізованих компаній - хостинг-провайдерів:
схема додаткових послуг для сайту


Close Screen
Alla Rud
Статей: 940
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 0 з 5 Голосів: 0