коментарів
Поділитися статтею:

Найкращі плагіни для Wordpress у 2022 році

04.11.2022 691 на прочитання 14 хвилин

Плагіни WordPress – це будівельні блоки вашого сайту на даній системі. Плагіни WordPress відіграють важливу роль у додаванні важливих функцій на сайт, чи то підвищення швидкості сайту, покращення SEO, додавання контактних форм, пропозиція підписки електронною поштою або створення інтернет-магазину.

Ви можете вибрати з більш ніж тисячі безкоштовних та преміальних плагінів WordPress для додавання та завантаження. Ми підібрали кілька корисних плагінів - найкращі плагіни для wordpress, які можуть стати в нагоді для будь-якого випадку використання в онлайн бізнесі.

wordpress плагины

 

WooCommerce - для продажу товарів

Якщо ви хочете продавати послуги або продукти на своїх сайтах, ви можете використовувати плагін електронної комерції, що надається WordPress: WooCommerce лідирує в гонці, як один із найкращих плагінів WordPress для електронної комерції. За допомогою нього ви можете легко перетворити свій блог WordPress на повнофункціональний магазин.

За допомогою WooCommerce можна показувати рейтинги та огляди, встановлювати валюти, встановлювати необмежену кількість зображень для кожного продукту, додавати функції фільтрації або сортування, включати багаторівневе ціноутворення та підписки та багато іншого.

WooCommerce - це універсальний вибір для мільйонів сайтів WordPress, на яких працює інтернет-магазини, завдяки його широким можливостям налаштування, які дозволяють адаптувати інструмент до ваших конкретних потреб.

MonsterInsights - підключення Google Analytics

MonsterInsights – плагін Google Analytics для WordPress. Він дозволяє підключити ваш сайт WordPress до Google Analytics, щоб ви могли переглядати всі найважливіші дані прямо на панелі керування WordPress.

Крім того, одним натисканням кнопки ви можете налаштувати функції відстеження: мультимедіа, подій, електронної комерції, форм, параметрів, вихідних посилань і багато іншого.

Для відстеження переглядів, відтворень та перегляду відео на YouTube, Vimeo або HTML5, вбудованих у WordPress, достатньо натиснути перемикач у налаштуваннях MonsterInsights.

Yoast SEO - найкращий плагін seo для wordpress

Це один із найпопулярніших плагінів WordPress, який спрощує оптимізацію сторінок для підвищення рейтингу у пошукових системах. Yoast SEO надає зручні шаблони для мета-описів та заголовків, гарантуючи, що ви розумієте, як обробляти цю інформацію відповідно до найкращих практик SEO.

З Yoast SEO ви також можете аналізувати свій контент як за ключовими словами, так і за зручністю читання. Це дозволяє збалансувати якісний контент із SEO.

CartFlows - для створення вирв продажу

CartFlows правильно будує вирви продажів за допомогою вирв з високою конверсією, які заглиблюються в дані ваших клієнтів. Скористайтеся перевагами шаблонів лійки, A/B-тестування та аналізу лійки на основі даних на панелі керування.

Переваги:

- Використовуйте збільшення замовлень та пропозиції додаткових продажів клієнтам на основі вказаних вами параметрів.

- Збільште вартість замовлення за допомогою функції допродажу в один клік.

- Додайте пропозиції швидко.

- A/B-тестування визначає, які продукти, пропозиції та знижки призводять до кращих конверсій.

- Динамічні пропозиції та контент, засновані на поведінці та демографії клієнтів.

Akismet - обов'язковий плагін для блогів

Akismet Spam Protection – це плагін для блогів або будь-яких інших сайтів з розділом коментарів. Плагін має велику базу даних спаму, і він перевіряє всі коментарі та контактні форми на наявність спаму. Простіше кажучи, Akismet схожий на міст між відвідувачем, який коментує ваш блог, та вашим розділом коментарів.

Ось деякі з основних функцій Akismet.

- Перевірка коментарів та фільтрація спаму

- Історія статусу коментарів, яка дозволяє вам бачити очищені коментарі

- URL-адреси в тілі коментаря допомагають виявити посилання, що вводять в оману.

- Функція «Скасувати», щоб заблокувати найгірший спам, заощадити місце на диску та підвищити продуктивність веб-сайту.

Akismet безкоштовний для блогів та пропонує платну підписку для онлайн-бізнесу або комерційних сайтів.

Wordfence – комплекс від шкідливого трафіку

Wordfence - один з найпопулярніших і найчастіше встановлюваних сканерів брандмауера та шкідливих програм для сайтів WordPress. Це також одне із комплексних рішень.

Що робить Wordfence:

- Виявляє та блокує шкідливий трафік

- Не зламує шифрування, неможливо обійти та злити дані

- Встановлює обмежені спроби входу до системи для запобігання атакам

- Блокує шкідливий код або запити контенту

- Перевіряє теми, плагіни та основні файли на наявність шкідливих програм, непрацюючих URL-адрес, спаму та шкідливих перенаправлень.

- Повідомляє про будь-які зміни в темі та цілісності плагіна з репозиторієм WordPress.

- Надсилає оповіщення про вразливість безпеки на вашому сайті, включаючи занедбані плагіни.

- Сканує коментарі, файли та інший вміст на наявність шкідливих URL-адрес.

- Безкоштовна версія досить велика і включає більше функцій, ніж більшість конкурентів.

Ad Inserter - рекламний інструмент

Бажаєте монетизувати свій сайт без постійного оновлення коду чи самостійної вставки кожного оголошення? Ad Inserter - це один із тих рекламних інструментів, який дозволяє легко виконувати різні завдання, пов'язані з рекламою. Цей плагін працює з усіма типами реклами: Google Adsense, Amazon, рекламними банерами, medianet та іншими.

Чи потрібні додаткові функції? Є платна професійна версія. Особливості включають можливість встановлювати обмеження на кількість кліків і захист від шахрайства з рекламою. Виявлення кліків та геолокація також є преміальними функціями. Крім того, якщо ви є агенцією, правильна ліцензія дозволить вам додавати плагін на клієнтські сайти.

Зауважте, що завдяки гнучкості Ad Inserter ви можете використовувати його для відображення будь-якої графіки в будь-якому місці вашого сайту.

Beaver Builder – конструктор дизайну

Іноді може бути дуже складно створити складну сторінку в залежності від шаблонів, які постачаються з вашою темою WordPress. Ось тут стане в нагоді Beaver Builder.

Бажаєте простий процес веб-дизайну за допомогою перетягування? Спробуйте Beaver Builder, плагін WordPress та конструктор сайтів, який дозволить вам заощадити годинник часу. Вам не потрібно програмувати за допомогою Beaver Builder, тому що ця робота зроблена за вас. Базові функції (Builder lite) включають готові модулі та макети, фони, оптимізацію для мобільних пристроїв, сумісність з віджетами та багато іншого. Builder lite безкоштовний для сайту WordPress. Є також кілька преміальних версій. Всі вони включають шаблони преміум-класу для більшого налаштування, можливість використовувати Beaver Builder одночасно на кількох сайтах та підтримку продукту.

PushEngage – збільшення трафіку сайту

PushEngage – це унікальний плагін для збільшення трафіку на ваш блог. Він додає новий спосіб для читачів передплатити ваш блог. Він додає технологію web push, і читачі, які використовують браузери Chrome, Safari або Firefox, отримають сповіщення про підписку на оновлення вашого блогу.

Після цього, кожного разу, коли ви публікуєте новий пост у блозі, ваші підписникик будуть отримувати push-повідомлення, що попереджають їх про новий пост.

Ви також можете вручну надсилати push-повідомлення, щоб залучити трафік до будь-якого конкретного повідомлення в блозі, цільовій сторінці або навіть сайту рекламодавця.

BackUpWordPress – все для резервного копіювання

Резервне копіювання веб-сайту WordPress - це останнє, що спадає на думку більшості користувачів при розробці сайту. Доки їм не знадобиться резервна копія для відновлення сайту.

UpdraftPlus спрощує резервне копіювання та відновлення. За допомогою UpdraftPlus ви можете створювати резервні копії своїх файлів та бази даних у вибраній вами хмарній папці (Dropbox, Google Drive, Amazon S3 тощо) та відновлювати їх одним клацанням миші.

Його можна використовувати безкоштовно, але ви можете перейти на преміум-план, щоб отримати додаткові функції, такі як:

- Інкрементальні резервні копії

- Більше місць зберігання (OneDrive, BackBlaze, Azure, SFTP).

- Шифрування бази даних.

- Розширена звітність та багато іншого.

WP Super Cache - кешування сайту

Шукайте найкращий плагін кешування wordpress? Кешування зберігає тимчасові веб-документи, такі як HTML-сторінки, файли CSS та зображення вашого сайту у веб-браузері ваших недавніх відвідувачів.

Це допомагає покращити користувальницький досвід відвідувачів, що повернулися, за рахунок збільшення швидкості завантаження сервера. У міру того, як швидкість сайту та зручність для користувачів покращувалися, покращувалися SEO та конверсії вашого сайту.

WP Super Cache - це плагін WordPress, який генерує статичні HTML файли для вашого сайту WordPress і надає їх 99% відвідувачам вашого сайту. Він має понад 2 мільйони активних установок завдяки простим у використанні налаштуванням (і це безкоштовно).

Також рекомендуємо якісний хостинг для сайту Wordpress для швидкого завантаження вашого ресурсу.

ShortPixel – оптимізація зображень сайту

Найкращі seo плагіни для wordpress допомагають просуванню вашого сайту. ShortPixel - це легкий, простий у використанні плагін для оптимізації зображень для вашого сайту WordPress. Він підвищує продуктивність сайту (і SEO) за рахунок зменшення розмірів зображень – до 85% – без втрати якості зображення.

За допомогою декількох простих налаштувань ShortPixel може стискати всі ваші попередні зображення та PDF-документи одним клацанням миші. Потім він автоматично оптимізує зображення у міру їх завантаження у фоновому режимі.

Ви можете використовувати ShortPixel для безкоштовної оптимізації 100 зображень на місяць. Якщо вам потрібно стиснути більше зображень, ShortPixel має платні щомісячні та разові плани з додатковими бонусами.

WP Project Manager - управління проектами

Якщо ви керуєте бізнесом, часто вам доводиться керувати різними проектами. При управлінні проектами проблема полягає в тому, що ви втратитеся в джунглях даних та інформації щодо різних аспектів проектів. Всі проекти зазвичай включають безліч призначених співробітників, терміни виконання завдань, файли і багато іншого.

За допомогою цього плагіна WordPress ви можете створювати нескінченну кількість проектів, категорій, завдань, підзадач, додавати користувачів, встановлювати для них крайній термін, керувати файлами зі своєю командою, інтегруватися з іншими програмними платформами, спілкуватися один з одним та отримувати повідомлення електронною поштою і так далі.

Ahrefs SEO - просування сайту в Google

Плагін Ahrefs SEO - це комплексне рішення для власників сайтів WordPress, яким потрібен легкий плагін для покращення рейтингу Google.

Цей інструмент дає повне уявлення про те, як ваші сторінки та контент працюють в Інтернеті. Наприклад, ви можете побачити загальний трафік сторінок вашого продукту, відсоток органічного трафіку та загальну кількість зворотних посилань. Якщо вам потрібні поліпшення в будь-яких областях, ви можете перейти до рекомендованих плагін дій і застосувати їх там, де це необхідно.

Після встановлення плагіна Ahrefs ви побачите кілька діаграм, рядків, що біжать, і графіків, які допоможуть вам бути в курсі всіх деталей у зручній для користувача формі. Крім того, ви можете дізнатися, скільки людей взаємодіє з вашим контентом у соціальних мережах, та покращити свою діяльність.

Якщо ви початківець, безкоштовна версія дійсно корисна, оскільки ви можете використовувати її для аудиту свого контенту безкоштовно. В іншому випадку професійні користувачі можуть заплатити за преміум-ліцензію та скористатися розширеними функціями, щоб уявити, що роблять ваші конкуренти для досягнення рангів.

Lead Form Builder – форма зв'язку для клієнтів

Для будь-якого веб-сайту сторінка «Зв'яжіться з нами» є дуже важливою. Якщо у вас є сторінка «Зв'яжіться з нами», люди можуть зв'язатися з вами щодо будь-якої рекламної акції або залишити відгук, якщо у вас є блог. Тому для створення контактної форми на сайті рекомендуємо встановити Lead Form Builder.

Lead Form Builder - популярний та безкоштовний плагін контактної форми для WordPress. Якщо на сайті встановлено Конструктор форм для потенційних клієнтів, користувачі можуть зв'язатися з вами через оптимізовані контактні форми, в які також вбудована функція reCAPTCHA для захисту вашого сайту.

Плагін Lead Form Builder – це конструктор контактних форм, а також генератор лідів. Плагін Contact Form сумісний з усіма конструкторами сторінок, такими як Elementor, Brizy, SiteOrigin, Gutenburg і ​​т. д. Lead Form Builder дозволяє створювати красиві контактні форми.

Це конструктор форм перетягування. За допомогою конструктора можна створювати необмежену кількість контактних форм для необмеженої кількості сайтів. Цей плагін також сумісний з конструкторами сторінок, такими як Elementor та Brizy. Використовуйте готові форми або додайте свої власні.

ShareThis Share Buttons - для зв'язку із соц.мережами

ShareThis Share – це кнопки соціальних мереж з різними налаштуваннями. Використовуйте цей плагін, щоб додати кнопки «Поділитись» на свій сайт. Ви можете додати кнопки «Поділитись» у будь-якому місці сайту.

Share This чудово працює з усіма пристроями. Плагін дозволяє сайтам WordPress швидко налаштовувати та встановлювати кнопки. Share This Social Share Buttons дає можливість відвідувачам сайту ділитися контентом у будь-яких соціальних мережах на вибір.

Для просування онлайн-бізнесу вам необхідно встановити плагін – це справа буквально пари кліків. Генератор шорткодів, який постачається з кнопками соціальних мереж, робить його неймовірно простим у встановленні. Цей плагін пропонує безліч варіантів дизайну та розміщення кнопок. У пару кліків виберіть потрібний стиль і встановіть плагін в потрібну область вашого сайту.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1111
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1