0 коментариев
Поделиться статьей:

.net - повна інформація про домен. Де його зареєструвати?

Alla Rud 06.01.2021 0 63 на прочтение 4 минут

.net - популярна доменна зона верхнього рівня, яка спочатку була призначена для сайтів, які мають відношення до мережевих технологій. На сьогодні зареєструвати домен net може будь-який бажаючий користувач, без обмежень для розміщення інтернет-проекту, тематика проекту значення не має.

Часто цю зону використовують, як альтернативу популярній зоні .com, найбільш вона популярна для сайтів інтернет-провайдерів і сайтів, які мають відношення до мережевих технологій. Мінімальний термін реєстрації домену .net 1 рік, максимальний 10 років. Для реєстрації немає обмежень або додаткових правил. Особливість зони в тому, що її часто використовують для створення оригінальної назви сайту за допомогою гри слів, наприклад, sahara.net, deshevle.net та інших.

За допомогою зони .net можна підібрати дійсно оригінальне і красиве ім'я для сайту, яке буде легко запам'ятати вашим користувачам і відтворювати на слух. Вартість реєстрації домену низька, тому він популярний серед користувачів по всьому світу.

Історія доменної зони .net


Доменне розширення .net з'явилося в 1985 році, але свою популярність здобуло тільки в 2011. Перше ім'я в цій зоні зареєстровано 1 січня 1985 - nordu.net.

До 1996 майже 90% доменів в зоні .NET було зареєстровано в США і кількох країнах Європи. У 1998 році домени .NET стали загальнодоступними.

На сьогодні доменне ім'я знаходиться під управлінням компанії Verisign, зареєструвати домен .net можна у акредитованих реєстраторів. У зоні .net можна зареєструвати ім'я для сайту не тільки на латиниці, але і на кирилиці, так як цей домен інтернаціоналізований.

Сьогодні домен в зоні .net часто реєструють для розважальних порталів, блогів з комунікаційною або технологічною тематикою, постачальників послуг обробки даних.

 

З кожним роком кількість зареєстрованих доменних імен зростає, зараз реєстрацій більше 15 мільйонів,тому знайти вільне доменне ім'я в зоні .net стає все складніше і складніше. Після оплати домен реєструється моментально, якщо користувач надав всі необхідні дані при оформленні заявки на реєстрацію.


Наскільки популярний домен .net?

Домен .net входить до списку найбільш популярних разом з .com, .org, .biz. Тому знайти підходяще і красиве вільне ім'я в цій зоні вже не так просто. Щоб перевірити вільний обраний вами домен, скористайтеся спеціальним whois сервісом.

Whois


Переваги доменної зони .net:

✓ універсальна і вузьконаправлена ​​одночасно, якщо мова йде про сайти інтернет-технологій

✓ моментальна реєстрація без необхідності надавати документи

✓ можливість реєстрації IDN домену

✓ доступна функція приховування даних про власника домену (Privacy Protection)

✓ легко впізнавана зона для інтернет-користувачів

✓ дозволяє створювати унікальні і цікаві назви для сайтів

✓ низька вартість доменної зони

✓ можливість отримати домен безкоштовно при оплаті хостингу від півроку в компанії ГіперХост.


Зареєструвати домен net можна у будь-якого акредитованого реєстратора або хостинг-провайдера, який надає даний тип послуги.

Що робити, якщо відповідний домен в зоні .net вже зайнятий?

Так як домен дуже популярний, може трапиться так, що відповідний домен вже зайнятий. Але не впадайте у відчай, сьогодні вибір доменних зон дуже великий, і ви зможете вибрати доступне ім'я в іншій зоні, наприклад, в зоні net.ua, якщо ваш сайт розроблений для української аудиторії або net.ru, якщо для Росії. Крім того, ви завжди можете вибрати доменну зону .com або більш вузько тематичну. Наприклад, на цій сторінці введіть цікаве вас ім'я домену і,якщо в зоні .net воно вже зайнято, вам буде запропоновано список вільних доменів з використанням цього імені, але в інших зонах.

Де зареєструвати домен .net?

Зареєструвати домен .net можна у реєстраторів домена або, наприклад, у хостинг-провайдера ГіперХост. Вартість реєстрації мінімальна, також можна отримати домен .net безкоштовно за участю в акції. Користувач оплачує хостинг від півроку, і автоматично домен .net надається безкоштовно під час оформлення замовлення.

Доменне розширення .net одне з найцікавіших і затребуваних на доменному ринку. Тому, якщо ви підібрали для свого сайту ім'я в цій зоні, поспішіть його зареєструвати, поки це не зробив хтось перший за вас.

Купити домен net

 


Close Screen
Alla Rud
Статей: 661
Оцените статью:


Спасибо за отзыв
Рейтинг: 5 из 5 Голосов: 1