коментарів
Поділитися статтею:

Рейтинг хостингів VPS, чи які існують критерії вибору?

21.07.2022 на прочитання 6 хвилин

VPS - віртуальний приватний сервер, який може знадобитися для вирішення великої кількості завдань в інтернеті. Наприклад, для розміщення сайту, програми, організації особистої пошти, VPN або віддаленого робочого столу. Щоб знайти відповідний сервер, часто користувачі використовують рейтинги хостингів vps, яких сьогодні у мережі дуже багато. У самому рейтингу ви знайдете десятки пропозицій від хостерів, знижки, а також відгуки від інших користувачів. Як вибрати vps провайдера за рейтингом vps серверів і на що звертати увагу, розглянемо далі.

На чому заробляють рейтинги VPS?

Рейтинги vds серверів створюються не просто так, перш за все, вони створюються для заробітку їх власників. Власники таких сайтів мають кілька джерел доходу на подібних сайтах:

Заробіток на партнерській програмі. Власник сайту підключає партнерські програми хостерів і після кожного переходу та замовлення із сайту рейтингу, власник рейтингу отримує відсоток з оплати. Партнерські програми є практично у всіх хостинг-провайдерів, деякі компанії пропонують понад 20% з кожної оплати клієнта, що дуже вигідно.

Розміщення платної реклами. Якщо сайт рейтинг vps серверів є популярним серед користувачів, то власники хостингів або інших суміжних бізнесів з цією тематикою (наприклад, веб-студії) можуть купувати місця на сайті для розміщення своїх рекламних банерів для залучення додаткової аудиторії.

“Спеціальні місця” у рейтингу та нагороди. Наприклад, деякі рейтинги можуть пропонувати перші місця у списку за додаткову плату або ще якісь привабливі позначки на профілі хостера. Такі способи застосовують для залучення нових клієнтів та збільшення впізнаваності бренду хостера.
Підключення до банерних показів у рекламних мережах. У такому випадку власнику сайту нараховується винагорода за кліки та покази реклами з Google.

Якщо рейтинг серверів не використовує жоден з перерахованих вище способів заробітку, то, швидше за все, він належить одному з хостерів в такому рейтингу.

Очевидно, що цей хостер буде на перших позиціях з найкращими відгуками та оцінками від користувачів.
діаграма способів заробітку власників рейтингів VPS

 

Критерії оцінки провайдера за рейтингом віртуальних серверів

Щоб оцінити об'єктивність vps сервер рейтингу, необхідно зрозуміти його критерії оцінки хостерів, які потрапляють до каталогу. Найпопулярніша схема оцінки професійності хостера:

- це оцінка технічних можливостей хостера,

- можливість пошуку компанії за заданими характеристиками,

- наявність оцінок від верифікованих профілів користувачів (наприклад, за допомогою соц.мережі або із зазначенням сайту, який розміщується на хостингу),

- наявність акційних пропозицій або знижок у профілі хостера, наявність активності компанії (наприклад, відповідає на відгуки, регулярно публікує нові акції тощо).

Чим більше критеріїв оцінки, інформації та компаніях або навіть об'єктивних оглядів від модераторів рейтингу, тим краще для користувача. Адже саме на подібних сайтах можна отримати багато корисної інформації про хостера та дізнатися найголовніше – відгуки від інших користувачів.

Яким рейтингам vps серверів можна довіряти?

Сьогодні ви можете знайти десятки рейтингів хостерів в інтернеті, причому деякі працюють вже тривалий час, а деякі з'явилися тільки вчора. За наявністю відгуків, їх якістю, кількістю та унікальністю ви зможете самі зрозуміти, наскільки старий рейтинг хостингом, і чи варто йому довіряти. Найбільш популярні сьогодні рейтинги - це Hosting101, Hostings.info, Poiskvps, 101poisk, Siterost, Hostadvice, Tophosting, Hostsearch, Testvps, Whtop, Hostobzor, Vps.today, Hostdb, Hostgid.net. На цих ресурсах ви зможете знайти багато відгуків від справжніх та “куплених” користувачів. Подібну інформацію необхідно фільтрувати та вибирати тільки ті, які є найбільш правдоподібними.

Як відрізнити куплений відгук від справжнього?

Куплений відгук ніколи не містить конкретної інформації. Наприклад, у цьому відгуку ви можете побачити згадку номер запиту в тех.підтримку, назву сайту, згадку імен співробітників або конкретний час, коли сталася ситуація, описана у відгуку, якщо йдеться про негатив. У справжньому позитивному відгуку користувачі люблять залишати похвалу за конкретні знижки або акції від хостера, подяки за перенесення або налаштування сайтів із зазначенням цих сайтів та рекомендації, який тариф підходить для якого проекту. Куплений відгук - це 100% похвала з ідеальною оцінкою або повний негатив без конкретики (відкликання конкурента). Правда, сьогодні все частіше ті, хто пишуть рекомендовані відгуки, йдуть на всякі хитрощі, і відрізнити справжній відгук від несправжнього дуже складно.

Серед незалежних джерел відгуків про всі компанії можна виділити сервіс відгуків від Google. Тут кожен бажаючий може залишити свій відгук про будь-яку компанію, просто ввівши її назву в пошуковому рядку.

Як вибрати VPS без рейтингу?

Вибрати сервер для роботи можна і без жодних рейтингів та рекомендацій. Після того, як ввели в пошук VPS сервер або VDS, ви отримаєте список компаній, які надають такі послуги. Не поспішайте замовляти. Виберіть пару трійку, які вам найбільше сподобалися за тарифами і проаналізуйте кожен. Критерії вибору VPS у разі такі:

- метод віртуалізації сервера

- можливості для переустановки, перезавантаження сервера

- локація сервера

- можливість вибору панелі керування або можливість встановлення своєї (за потреби)

- наявність тестового періоду сервера

- гнучкість тарифу, можливості переходу на тариф нижче чи вище

- можливість дод. замовлення IP адрес

- наявність базового системного адміністрування

- система резервного копіювання

- знижки під час оплати на тривалий термін

- наявність додаткових можливостей, наприклад, система моніторингу сервера, FTP доступ та ін.

- система компенсацій та повернення коштів, якщо послуга не підійшла.

чек лист як обрати сервер

Цих критеріїв може бути більше, виходячи з індивідуальних особливостей та вимог вашого проекту. У будь-якому випадку тестовий період сервера VPS завжди допоможе швидше визначитися з підходящою послугою.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1188
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1