коментарів
Поділитися статтею:

Аналоги SEO інструменту PromoPult

21.07.2022 472 на прочитання 7 хвилин

PromoPult – хмарна платформа для бізнесу, за допомогою якої налаштовується інтернет реклама. Підходить для маркетологів та власників сайтів для автоматизації рутинних завдань. В даному огляді розглянемо аналоги цієї програми - Serpstat, Сollaborator.pro, Sitechecker, Ahrefs, SE Ranking.схема аналогів PromoPult

Serpstat - SEO платформа для аналізу та просування сайту

Serpstat – це інструмент для дослідження ключових слів та рейтингу, що використовується для поглибленого аналізу конкурентів та побудови рекламних кампаній. Serpstat досліджує ключові слова та домени, аналізує органічні та платні ключові слова, рівень конкуренції та вартість кліку.

Багатофункціональне програмне забезпечення задовольнить усі потреби онлайн бізнесу в пошуковій оптимізації та виведе його на новий рівень.

Serpstat пропонує широкий спектр інструментів та функцій, включаючи дослідження ключових слів, пошукову аналітику, аналіз реклами, відстеження позицій тощо.

Він збирає перевірені та прибуткові ключові слова, визначає цінність ключових слів, перевіряє релевантність вашої веб-сторінки та пропонує ключові слова з довгим хвостом, щоб забезпечити зростання органічного трафіку на ваш сайт. Функція ідей контент-маркетингу Serpstat допомагає знаходити та створювати унікальний контент, який обов'язково залучить користувачів із пошукових систем.
Програмне забезпечення від Serpstat - чудова альтернатива PromoPult, за допомогою якої просування сайту буде успішним та швидким.
Serpstat - продукт компанії Netpeak, працює з 2006, інші продукти компанії для проведення рекламних кампаній: Ringostat, Adiutor, Foster, Netpeak Spider, Netpeak Checker.

Основний функціонал Serpstat

- аналіз конкурентів

- збір семантики та ключовиків

- моніторинг позицій у пошукових системах

- технічний аудит сайту

- аналіз зовнішніх посилань сайту та інші

Сollaborator.pro – біржа для просування сайтів

Сollaborator – біржа просування сайтів, де власник сайту може збільшити впізнаваність бренду за допомогою отримання вічних посилань.
Основна перевага програми - це те, що сервіс надає інформацію про відвідуваність та джерела трафіку через Google Analytics, Яндекс Метрику або Similarweb.

В базі програми понад 6 тис. різних майданчиків на різну тематику, тому для кожного сайту тут можна знайти майданчик для розміщення вічних посилань.

Користувач системи отримує гарантію від видалення на 3 місяці, а також може залишити відгук після співпраці з конкретним веб-майстром розміщення посилання. Є чат всередині системи, а також зручні способи введення та виведення коштів для оплати замовлень.

Sitechecker – потужний інструмент для seo аналітики сайту

Sitechecker – хмарне програмне забезпечення, що дозволяє швидко та ефективно відстежувати аналітику сайту.
Як тільки ви отримаєте свої результати, ви швидко побачите, які помилки з'являються на вашому ресурсі, що потрібно покращити, а що потрібно виправити. Виправлення цих помилок дасть вам набагато більше шансів, що Google та інші пошукові системи побачать ваш сайт, як повноцінний проект, та підвищать потенціал ранжування ваших статей. Після того, як ваш сайт оптимізований і працює безперебійно, ви також можете перевірити свої зворотні посилання, за якими ви ранжуєтеся (використовуючи консоль пошуку Google та інтеграцію з Google Analytics).

Інструменти Sitechecker

Інструмент аудиту сайту
Інструмент аудиту сайту дозволяє користувачеві виявляти всі технічні проблеми SEO. Після виявлення проблеми інструмент спробує виправити помилку та збільшити трафік. Ця функція дивовижна, оскільки вона покращує працездатність проекту загалом. Крім того, цей інструмент також дозволяє користувачеві збільшити органічний трафік та підвищити коефіцієнт конверсії лідів у клієнтів.
Інструмент відстеження рейтингу
Цей інструмент аналізує SEO вашого сайту та намагається створити звіт, пов'язаний з вашим рейтингом у пошукових системах. Також дозволить вам дізнатися, які області вашого сайту потребують покращення.
Працює на відстеження ключових слів. Завдяки тому, що Sitechecker генерує найпопулярніші ключові слова щодо вашої ніші, ваші шанси зайняти високі позиції в пошукових системах різко зростуть.Крім того, Sitechecker повідомить вас, коли деякі ключові слова стануть менш популярними або, якщо інші ключові слова збільшаться в пошукових системах.
SEO-розширення для Chrome
Ще одна цікава особливість Sitechecker – розширення для Chrome. З його допомогою ви зможете аналізувати свій сайт чи сайт конкурента. Це розширення аналізує якість сторінки та повертає результат з деякими пропозиціями про те, як його покращити.

Ahrefs - сервіс аналітики та просування сайтів

Ahrefs - зручна та багатофункціональна платформа для аналізу сайтів, сторінок соціальних мереж, зворотних посилань, ключових слів, згадок бренду в пошукових системах, відмінна альтернатива для PromoPult.
Ahrefs - потужний та повний інструмент SEO-аналізу. Для роботи надає такі інструменти:

✓ Дослідження ключових слів

✓ Дослідження контенту (через Content Explorer)

✓ Дослідження зворотних посилань (через Site Explorer)

✓ Відстеження рейтингу (через Rank Tracker)

✓ Дослідження конкурентів (за допомогою Site Explorer, Link Intersect Tool тощо)

✓ Аудит сайту (діагностика проблем працездатності сайту)
На ринку існує безліч інструментів SEO, проте, якщо йдеться про лінкбілдінг, то Ahrefs ідеальний варіант. У панелі інструментів просто введіть дані свого сайту і ключові слова, ви отримаєте список потенційних конкурентів.

Ahrefs простий у використанні, а також має одну з кращих функцій для пошуку непрацюючих посилань, керування статей та відновлення посилань.

Органічні ключові слова та функція відстеження рейтингу пропонують величезну допомогу будь-якому SEO-фахівцеві в отриманні відповідних даних.

SE Ranking – комплексна платформа для інтернет-маркетингу

Цей сервіс для власників сайтів та маркетологів, який допомагає просувати проекти, збирати семантику та моніторити зворотні посилання. SE Ranking - гідна та багатофункціональна альтернатива для PromoPult. Пропонує ряд корисних інструментів для:

✓ збору семантики після аналізу сайтів конкурентів

✓ кластеризація семантичного ядра

✓ додавання ключових слів

✓ відстеження ресурсу у видачі

✓ аналітика та аналіз трафіку

✓ складання маркетингового плану

✓ моніторинг конкурентів

✓ аудит сайту

✓ СЕО аудит

✓ моніторинг зміни на вашому сайті

✓ аналіз зворотних посилань

✓ лідогенерація

✓ надання звітів про виконану роботу

SE Ranking - універсальна хмарна платформа SEO та цифрового маркетингу для власників бізнесу, SEO-фахівців, цифрових агенцій та великих підприємств. Його використовують понад 400 000 користувачів, включаючи такі бренди, як Zapier та Trustpilot.
SE Ranking стартував як інструмент відстеження рейтингу. Але за минулі роки платформа перетворилася на повний набір інструментів для дослідження ключових слів, аналізу конкурентів, всебічного аудиту сайту, ранжирування ключових слів, моніторингу зворотних посилань, автоматизованої звітності та багато іншого.

Переваги SE Ranking

Легко налаштувати та використовувати.

Містить кілька SEO інструментів в одній панелі інструментів.

Включає органічні (SEO) та платні (PPC) дані.

Дозволяє відстежувати рейтинг ключових слів.

Інтегрується з Google Analytics та Google Search Console.

Привабливі та доступні тарифні плани.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1186
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 4 з 5 Голосів: 1