Що таке сайт-візитка та як його створити?

03.12.2021 0 120 на прочитання 9 хвилин

Найпростіший і найлегший сайт - це сайт-візитка. По суті, це Ваша візитна картка у Мережі. Її основна мета – коротка передача інформації про компанію чи персону для привернення уваги відвідувачів.website hyperhost

Що таке сайт-візитка?

Насправді, сайт візитівка є успішним способом взаємодії з клієнтом. Зазвичай сайт такого роду складається із 1-3 сторінок. Це головна сторінка, сторінка з короткою інформацією про компанію чи персону. Остання сторінка, наприклад, це карта проїзду, форма зворотного зв'язку відвідувачів.

Сайт-візитка - це головна сторінка, сторінка з короткою інформацією про компанію або персону.


Особливості, які має мати сайт-візитка:

    Короткий зміст та лаконічна презентація;

    Зручний та продуманий UX дизайн;

    Адаптивність сайту під різні пристрої;

    Висока швидкість завантаження сайту;

    Стабільність роботи ресурсу.

Простіше кажучи, сайт-візитка - це електронна візитна картка компанії або окремої людини, з описом діяльності. Більшість сайтів-візиток, що зустрічаються в Інтернеті, складаються з 1-3 окремих сторінок.

Основний елемент сайту-візитки - це головна сторінка, яка повинна містити всю необхідну інформацію про компанію чи людину. Зокрема, її подають у вигляді слайдера з текстовим наповненням. Важливий елемент головної сторінки - логотип компанії, який відображає сферу діяльності, зрозумілий і якомога лаконічніший.

На другій сторінці сайту-візитки зазвичай розповідають про послуги, які надає компанія чи окрема людина (якщо це персональний сайт-візитка). Інформація подається у вигляді тексту та фото. Сторінку можна доповнити формою зворотного зв'язку, за допомогою якої відвідувач надсилає заявку, яка потрапляє на пошту власника сайту. Остання сторінка - це контактні дані, карта проїзду, посилання на соціальні мережі та інша корисна інформація, яка може знадобитися відвідувачу Вашого сайту, якщо він захоче зв'язатися з Вами.

Інтернет-візитка – це обличчя компанії, те, на що перше звертає увагу Ваш потенційний клієнт. Замовити сайт візитку можна у веб-студії, де її розроблять з нуля, що коштує не зовсім дешево, або ж розробити сайт-візитку за допомогою безкоштовного конструктора сайтів на хостингу самостійно. За це, по-перше, не потрібно платити, а по-друге, Ви отримаєте корисний досвід у новій сфері діяльності.

Інтернет-візитка – це обличчя компанії, те, на що перше звертає увагу Ваш потенційний клієнт.

Що отримає Ваша компанія завдяки сайту-візитці? Насамперед, сайт-візитка – це стартовий проект, головною метою якого є пошук нових клієнтів за допомогою мережі Інтернет.

Основні причини, через які слід створити сайт-візитку

1. Економія маркетингового бюджету. Ваші відвідувачі самі знаходитимуть Ваш сайт в Інтернеті за ключовими запитами (якщо він займає хороші позиції в пошукових системах). Можливості сайту дозволяють розмістити значно більше інформації, ніж у рекламному блоці в газеті чи журналі, буклеті, рекламній листівці, прайсах і т.д. Ви суттєво економите таким чином, адже на сайті можна розмістити набагато більше інформації, ніж в альтернативних методах оповіщення клієнтів.

2. "Живий офіс", який доступний цілодобово. Всю необхідну інформацію відвідувачі сайту, тобто потенційні клієнти, можуть отримати в будь-який час, при цьому їм не потрібно звертатися до справжнього офісу для отримання відповідей на запитання.

3. Можливість швидкого поновлення інформації на сайті. Наприклад, це можуть бути дані про ціни, адреси, контактні телефони і т.д. За допомогою інтернет-ресурсу вся ця інформація оновлюється миттєво, про що Ваші клієнти будуть сповіщені вчасно.

4. Якщо Ваш бізнес має сайт - це позитивна риса Вашої компанії. Адже більшість клієнтів шукають інформацію, насамперед, в Інтернеті.

5. Сайт-візитка може бути додатковим джерелом доходу. Якщо ресурс високовідвідуваний, то його власник має чудову можливість отримувати додатковий дохід від розміщення банерної реклами на своєму сайті.

6. За наявності сайту в Інтернеті Ви можете запускати повноцінні рекламні кампанії. А це не лише зростання популярності Вашого бренду, а й збільшення прибутку.

7. Швидка розробка та можливість створення сайту своїми руками. Сайт-візитка - найпростіший вид сайту, і його можна зробити дуже швидко за необхідності, у тому числі його можна зробити самому за допомогою спеціальних систем та конструкторів.

Як бачимо, сайт-візитка має масу переваг не тільки для компаній, але й для окремих осіб, які ведуть активну діяльність і бажають отримувати дохід.

Представництво в Інтернеті багато в чому полегшить це завдання та розширить коло професійної діяльності.

Типи сайтів-візиток

Можна виділити кілька типів сайтів-візиток залежно від мети, для якої вони призначені. Найбільш популярні типи візиток представлені в таблиці нижче:

Тип Призначення
Персональний сайт-візитка

Для окремих осіб, для спілкування з колегами, друзями, однодумцями

Сайт для бізнесу  

Для компаній та організацій, для звязку  з клієнтами, партнерами, для просування послуг в Мережі

Сайт-візитка портфоліо  

Для творчих особистостей, для демонстрації робіт, зворотного зв'язку з підписниками, для пошуку замовників


Що потрібно для стабільної роботи сайту-візитки?

Це, насамперед, стабільний та надійний хостинг для розміщення. Адже чим якісніший хостинг, тим краще і швидше працюватиме Ваш сайт в Інтернеті. Саме для його постійної доступності слід обирати хостинг-провайдера з великим досвідом роботи та позитивними відгуками від реальних клієнтів.

Ми, у свою чергу, пропонуємо хостинг послуги не тільки для сайтів-візиток, яким буде достатньо мінімального тарифу хостингу Міні, але й для великих інтернет-магазинів, яким потрібні виділені ресурси (для таких проектів рекомендуємо VPS/VDS сервери).

Купити хостинг

Як створити сайт-візитку?

Конструктор дозволяє вибрати найбільш підходящий варіант дизайн. Ми пропонуємо 190 шаблонів на вибір, всі ці шаблони додатково редагуються. Різні колірні рішення та способи розміщення інформаційних блоків дозволять зробити сайт яскравим, унікальним та відбиваючим суть вашої діяльності.

Плюси швидкого та зручного створення сайту-візитки у конструкторі очевидні:

    простота та зручність;

    різні варіанти дизайну;

    мінімум витраченого часу;

    без допомоги спеціалістів;

    безкоштовно.

Використовуючи наш сервіс, вам не важко самому створити той сайт, який ви хочете бачити обличчям вашої діяльності в інтернеті.

Етапи створення сайту за допомогою нашого спеціального конструктора досить прості та зрозумілі, з цим впорається навіть новачок. Отже, що потрібно зробити:

- Вибрати та замовити послугу хостингу.

- Вибрати відповідний шаблон із представлених варіантів у конструкторі або вибрати відповідну CMS для розробки візитки, наприклад Wordpress, Drupal, Joomla, NetCat або ін.

- Почати створення сторінок сайту з блоків, заповнити текстовою інформацією та медіафайлами.

- Ваш сайт готовий:)

Конструктор сайтів для створення сайту-візитки своїми руками

Найпростіший і доступний у плані фінансовий спосіб створити сайт візитівку своїми руками – це розробити сайт на конструкторі сайтів. Найбільш вигідні рішення - це коли конструтор вже вбудований у хостинг, і вам після розробки не потрібно нічого налаштовувати та переносити.

Конструктор на хостингу безкоштовний, оплачується лише сама послуга хостингу, з якою працює сайт та доменне ім'я для сайту.


Щоб зробити сайт на конструкторі, спочатку необхідно зробити замовлення хостингу, а далі вже з панелі керування хостингом ви зможете зайти в конструктор, вибрати відповідний шаблон та почати його редагування під свої цілі. Після закінчення робіт ви просто публікуєте готовий сайт, і він буде доступний для відвідувачів з пошукових систем та за доменним ім'ям, введеним у пошук.

Детально кожен етап розробки сайту на конструкторі описаний у блоці статей на блозі ГіперХост. На кожному тарифі віртуального хостингу від цієї компанії є конструктор з шаблонами під різні тематики для швидкої розробки сайту-візитки і не тільки.

Розділи сайту-візитки

Практично кожен сайт візитки повинен відповідати певним параметрам, насамперед, мати певний набір сторінок для відвідувача. Тому слід виділити основні сторінки для сайту-візитки, які вам доведеться підготувати:

✓Головна із загальною інформацією

✓Список послуг або товарів

✓Портфоліо

✓Контактні дані компанії

Звичайно ж, кожен сайт унікальний, тому, залежно від діяльності вашої компанії, сайт може включати й інші сторінки або виключати певні з цього списку. Деякі прості сайти-візитки взагалі можуть складатися з однієї сторінки, наприклад з описом діяльності та контактами для зв'язку.

При оформленні замовлення хостингу не забудьте зареєструвати ім'я домену для Вашого інтернет-ресурсу. Це обов'язкова умова для запуску сайту та його подальшої роботи у Мережі.

Зареєструвати домен


Close Screen
Alla Rud
Статей: 828
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1