Топ безкоштовних хостингів в Україні: на що звернути увагу під час вибору хостера?

05.05.2023 574 на прочитання 5 хвилин

Якщо ви розглядаєте топ безкоштовних хостингів, то, насамперед, слід знати, що на безкоштовному хостингу завжди є обмеження та умови для використання без оплати. Тому в цій статті розглянемо критерії вибору з топу безкоштовних хостингів, і на що варто звертати увагу при виборі безкоштовної послуги.топ безкоштовних хостингів в Україні
Кому потрібний безкоштовний хостинг?

Насамперед, безкоштовний хостинг створений для благодійних, некомерційних організацій, які працюють без отримання заробітку. Тому, якщо ваш сайт має благодійну тематику, то є можливість отримати безкоштовну послугу хостингу. Також безкоштовний хостинг часто надають державним організаціям, наприклад, дитсадкам, школам, університетам, сайтам держ. служб.

Якщо ваш проект тісно пов'язаний з IT тематикою, отримання безкоштовної послуги також можливе.

На індивідуальних умовах практично кожен сайт може отримати безкоштовний хостинг, але це вже слід персонально обговорити з відділом продажу хостинг-провайдера. Згідно з нашим досвідом у сфері надання безкоштовного хостингу, відмову в послузі в основному отримують ігрові проекти; сайти, які порушують закон; комерційні веб-сайти. Якщо ваш проект не входить до списку даних обмежень, ви можете подати заявку на безкоштовну послугу за посиланням. Ви можете отримати як безкоштовний хостинг, так і безкоштовний віртуальний сервер відповідно до умов надання послуги.

Часто безкоштовний хостинг вибирають стартапи, проекти-початківці, сайти, які тільки тестуються. Щоб отримати free hosting у такому випадку потрібно якнайдетальніше описати свій сайт і вже мати зареєстрований домен для роботи сайту. Тільки тоді заявка може бути схвалена.

Умови надання безкоштовного хостингу

Кожен хостер з топу безкоштовних хостингів має свої спеціальні умови надання безкоштовної послуги, вони можуть значно відрізнятися. Тому розглянемо умови для отримання безкоштовної послуги на прикладі компанії ГіперХост.

Безкоштовний тариф нічим не відрізняється від платного

У більшості хостерів тарифи безкоштовного хостингу обмежені за функціоналом. Але в ГіперХості безкоштовний тариф нічим не відрізняється від платного, але за нього не потрібно платити.

Розміщення посилання на сайт хостинг-провайдера

Ці умови є обов'язковими майже у всіх хостерів, саме в цьому практична вигода від надання безкоштовного тарифу. Якщо ви не проти реклами на сайті, можете скористатися безкоштовним хостингом. Деякі хостери надають спеціальні банери, які потрібно розмістити на сторінці сайту, деяким достатньо лише посилання, наприклад, у підвалі сайту. Ця умова відрізняється залежно від обраного хостингу.

Надання документів для верифікації особистості

Для того, щоб хостинг був наданий безкоштовно, необхідно подати документи для верифікації (фото або скан паспорта/прав водія). Це правило є практично у кожного хостера. Його виконання необхідне з причин безпеки, оскільки послуга все ж таки надається на безкоштовних умовах. Ваші персональні дані ніде не використовуються та не передаються третім особам.

Відповідність сайту правилам розміщення

Умови, за якими надається безкоштовний хостинг, та вимоги, яким має відповідати сайт у кожного хостера, можуть бути різні. Наприклад, у ГіперХості безкоштовний тариф може отримати тільки вже існуючий робочий проект, у якого є відвідувачі. Він також повинен бути пов'язані з комерційним напрямом діяльності. Якщо ваш сайт є комерційним, рекомендуємо платний хостинг сайтів.

Переваги та недоліки безкоштовного хостингу

Якщо ви вибираєте хостера з топу безкоштовних хостингів, то повинні врахувати, що більшість хостингів надають обмежені тарифи безкоштовного хостингу, тобто немає можливостей, які доступні на платних тарифах. Також на безкоштовному хостингу немає можливості збільшити тариф, а це рано чи пізно знадобиться, якщо ви розвиваєте свій сайт. Безкоштовний хостинг також може мати великі простої та ненадійність, оскільки провайдери не вкладають кошти у забезпечення високого рівня безпеки та доступності серверів.

Реклама на вашому сайті: Безкоштовні хостинг-провайдери показують рекламу на вашому сайті. Це може відволікати відвідувачів і вплинути на досвід користувача. Але реклама також може бути різною, у тому числі ненав'язливою, наприклад, розміщений банер з рекламою хостера, на якому розміщується ваш сайт.

Спираючись на наш досвід, відсутність повноцінної технічної підтримки безкоштовного хостингу не для всіх користувачів є великим мінусом. Безкоштовний хостинг часто не надає повноцінної технічної підтримки. Якщо у вас виникнуть проблеми з вашим сайтом, вам можете шукати рішення самостійно або платити хостеру за налаштування роботи.

Але все ж таки переваги у безкоштовного хостингу є:

Економія грошей: Безкоштовний хостинг дозволяє створити сайт без необхідності платити за хостинг.

Випробування ваших навичок: Якщо ви починаєте створювати сайти, безкоштовний хостинг може надати вам можливість випробувати свої навички без будь-яких витрат.

Немає необхідності знати технічні деталі: Безкоштовний хостинг може надати вам всі необхідні інструменти для розміщення сайту, що може бути корисним, якщо у вас немає досвіду в налаштуванні хостингу. Але ця перевага також доступна і на платному хостингу.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1186
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1