Отримай безкоштовний Хостинг
для сайтів з підтримкою PHP і MySQL

Кращий безкоштовний Веб Хостинг сайтів без реклами

Ми готові надати Вам один з тарифів віртуального хостинга на абсолютно безкоштовній основі. Нашим клієнтам доступно кілька локацій для розміщення сайтів – безкоштовний хостинг в Україні чи Європі. Надійні дата-центри та швидкісні SSD диски зроблять Ваш проект ще швидшим. Безкоштовний хостинг, так само як і звичайний віртуальний хостинг, підтримує усі актуальні версії PHP включно із 7-мою та бази даних MySQL, усім клієнтам доступний також ftp-доступ. На наших серверах можливо розміщувати як невеликі сайти, так і серйозні проекти, які використовують передові технології, наприклад, python, django, ruby on rails та інші.

Безкоштовний хостинг з підтримкою PHP, MySQL, поштою і ftp доступом

Кращий безкоштовний Веб Хостинг сайтів без реклами
folder

Отримаєте FTP доступи при реєстрації і SSH доступи за запитом у тех.підтримку

hyper man

Цілодобова техпідтримка буде працювати для Вас, без вихідних і свят. Відповідаємо на будь-які питання клієнтів в чаті, в тікет і по телефону

ssd

Швидкісні SSD диски та розміщення сайтів в географічно вигідній локації зробить Ваш сайт ще швидшим

computer

Не турбуйтеся про перенесення. Фахівці HyperHost виконають перенос Ваших сайтів на наші сервера професійно і безкоштовно!

Розмістіть безкоштовно HTML сайт, блог чи форум на Wordpress, Joomla або Drupal

На наших серверах Ви маєте змогу розміщувати сайти різної тематики - блоги, форуми. Безкоштовний веб (web) хостинг можна використовувати для:

 • Лендінгів або односторіночних сайтів. Ви - ведучий, артист, SEO-спеціаліст або може бути психолог і Ви хочете знайти своїх клієнтів по мережі та презентувати себе, але витрачати на це фінанси ідея не для Вас? Тоді найкращий безкоштовний хостинг від нашої компанії – справді правильне рішення;
 • Освітніх сайтів (ВНЗ, шкіл та дитячих садків). Школи часто не можуть дозволити собі оплату хостингу або це питання може вирішуватися довгі роки, в той же час скористатися такою послугою, як безкоштовний хостинг можна швидко і легко. Адже сьогодні без цього ніяк – на сайтах висвітлюються актуальні новини, розклад тощо. Для розкладу потрібен PHP? У нас саме безкоштовний хостинг з підтримкою php, що дасть можливіть розмістити функціональний сайт.
  Державних органів влади та структур (міські та сільські ради, які зазвичай не мають фінансування на такі потреби і для яких безкоштовний хостинг та домен є єдиним доступним варіантом);
 • Благодійні та неприбуткові організації. Благодійні організації потребують розміщувати новини, інформацію про заходи та збори коштів, для цього відмінно підійде сайт на Wordpress. А безкоштовний хостинг для Wordpress, це і зовсім відмінне рішення - ніяких витрат і суцільні плюси;

Скористатися послугою можуть користувачі, які бажають розмістити свій сайт без реклами на якісному та швидкому безкоштовному хостингу в Україні. Наші сервера оптимізовані під роботу з усіма популярними CMS системами WordPress, Joomla, Drupal та багатьма іншими. Більше того, в панелях керування доступні попередньо встановлені CMS системи, що зробить процес інтеграції і переносу сайту оперативним і максимально якісним

Незалежно від того, яку платформу використовуватимете надалі (Вордпрес, Drupal, Joomla) безкоштовний хостинг дозволить оцінити у повній мірі всі переваги:

 • максимальная скорость загрузки страниц сайта. Тому безкоштовний безлімітний хостинг точно не стане причиною поганого ранжування сторінок та недостатньо хорошого просування сайту серед конкурентів у Вашій ніші;
 • понятная и простая панель управления, будь-то безкоштовний хостинг wordpress, безкоштовний php хостинг тощо;
 • доступность 99,9 %.

Безкоштовний хостинг для форумів, для блогів на Wordpress, з підтримкою PHP і MYSQL володіє рядом тих же функцій та якістю, що і платні послуги. За рахунок цього ви не відчуєте різниці, використовуючи безкоштовний web хостинг для власного інтернет-ресурсу. Замовивши послугу ви отримуєте безкоштовний домен та хостинг, тому немає потреби окремо реєструвати адресу майбутнього сайту.

Кожному клієнту, який оформив безкоштовний хостинг, надається доступ до безкоштовного хостингу FTP сервера, куди можна завантажити необхідні дані, файли та документи для роботи вашого сайту. Якщо Ви тільки думаєте над створенням сайту, то безкоштовний домен і хостинг від нашої компанії також підійде Вам. Адже наш безкоштовний хостинг сайтів – це всі можливості платного хостингу, але без витрат.

Найкращий безкоштовний хостинг і домен простий в управлінні. Користувачеві не обов'язково володіти знаннями в адмініструванні серверів. Для використання безкоштовного хостингу вам потрібно знати тільки основи роботи з панеллю управління. Наш безкоштовний український хостинг безпечний та вамніколи не доведеться переживати про роботу сайту, витік конфіденційних даних і т.д.

Хостинг безкоштовний від нашої компанії – це найкраще, що Ви можете продумати для свого ресурсу. Щоб переконатися в цьому, залишайте заявку на безкоштовний хостинг України на нашому сайті або по телефону. Наші досвідчені фахівці розкажуть, що таке безкоштовні хостинг та, в чому їх особливості та підберуть найбільш комфортний варіант співпраці.

Запитання й відповіді:
 • Чи можна завантажувати PHP файли чи лише HTML?

  Ви можете завантажити PHP та інші типи файлів для вашого сайту.
 • Чи можу я створювати самостійно бази
  даних MySQL?

  Звичайно, ви зможете самі створювати бази даних MySQL, крім цього вам буде доступний PHPMYADMIN для зручного адміністрування бази даних.
 • Чи отримаю FTP, SSH доступ до безкоштовного хостингу для завантаження файлів?

  Так, після оформлення замовлення ми надамо Вам FTP, SSH доступ, щоб ви могли завантажити файли на сервер.
 • Чи є у віртуальному хостингу підтримка SSL?

  Звичайно, ви зможете самостійно керувати сертифікатом Lets Encrypt, який буде автоматично випущено. У вас буде повний доступ до налаштування, а саме ви зможете: створювати, перевипускати, видаляти SSL сертифікати.
 • Через те, що хостинг безкоштовний, мій сайт працюватиме погано?

  Ні, безкоштовний хостинг розміщений на серверах із платним віртуальним хостингом і має достатній рівень виділених ресурсів для гарної швидкості завантаження вашого сайту.