Отримай безкоштовний Хостинг
для сайтів з підтримкою PHP і MySQL

Кращий безкоштовний Веб Хостинг сайтів без реклами

Ми готові надати Вам один з тарифів віртуального хостинга на абсолютно безкоштовній основі. Нашим клієнтам доступно кілька локацій для розміщення сайтів – безкоштовний хостинг в Україні чи Європі. Надійні дата-центри та швидкісні SSD диски зроблять Ваш проект ще швидшим. Безкоштовний хостинг, так само як і звичайний віртуальний хостинг, підтримує усі актуальні версії PHP включно із 7-мою та бази даних MySQL, усім клієнтам доступний також ftp-доступ. На наших серверах можливо розміщувати як невеликі сайти, так і серйозні проекти, які використовують передові технології, наприклад, python, django, ruby on rails та інші.

Безкоштовний хостинг з підтримкою PHP, MySQL, поштою і ftp доступом

Кращий безкоштовний Веб Хостинг сайтів без реклами
folder

Отримаєте FTP доступи при реєстрації і SSH доступи за запитом у тех.підтримку

hyper man

Цілодобова техпідтримка буде працювати для Вас, без вихідних і свят. Відповідаємо на будь-які питання клієнтів в чаті, в тікет і по телефону

ssd

Швидкісні SSD диски та розміщення сайтів в географічно вигідній локації зробить Ваш сайт ще швидшим

computer

Не турбуйтеся про перенесення. Фахівці HyperHost виконають перенос Ваших сайтів на наші сервера професійно і безкоштовно!

Розмістіть безкоштовно HTML сайт, блог чи форум на Wordpress, Joomla або Drupal

На наших серверах Ви маєте змогу розміщувати сайти різної тематики - блоги, форуми. Безкоштовний веб (web) хостинг можна використовувати для лендінгу односторінкових сайтів, інтернет-магазинів, освітніх сайтів (ВНЗ, шкіл та дитячих садків), державних органів та структур (міські та сільські ради), благодійних організацій, інше. Скористатися послугою можуть користувачі, які бажають розмістити свій сайт без реклами на якісному та швидкому безкоштовному хостингу в Україні. Наші сервера оптимізовані під роботу з усіма популярними CMS системами WordPress, Joomla, Drupal та багатьма іншими. Більше того, в панелях керування доступні попередньо встановлені CMS системи, що зробить процес інтеграції і переносу сайту оперативним і максимально якісним.

Незалежно від того, яку платформу використовуватимете надалі (Вордпрес, Drupal, Joomla) безкоштовний хостинг дозволить оцінити у повній мірі всі переваги:

 • максимальна швидкість завантаження сторінок сайту;
 • зрозуміла та проста панель управління;
 • доступність 99,9%.

Безкоштовний хостинг для форумів, для блогів на Wordpress, з підтримкою PHP і MYSQL володіє рядом тих же функцій та якістю, що і платні послуги. За рахунок цього ви не відчуєте різниці, використовуючи безкоштовний web хостинг для власного інтернет-ресурсу. Замовивши послугу ви отримуєте безкоштовний домен та хостинг, тому немає потреби окремо реєструвати адресу майбутнього сайту.

Кожному клієнту, який оформив безкоштовний хостинг, надається доступ до безкоштовного хостингу FTP сервера, куди можна завантажити необхідні дані, файли та документи для роботи вашого сайту. Найкращий безкоштовний хостинг і домен простий в управлінні. Користувачеві не обов'язково володіти знаннями в адмініструванні серверів. Для використання безкоштовного хостингу вам потрібно знати тільки основи роботи з панеллю управління.

Запитання й відповіді:
 • Чи можна завантажувати PHP файли чи лише HTML?

  Ви можете завантажити PHP та інші типи файлів для вашого сайту.
 • Чи можу я створювати самостійно бази
  даних MySQL?

  Звичайно, ви зможете самі створювати бази даних MySQL, крім цього вам буде доступний PHPMYADMIN для зручного адміністрування бази даних.
 • Чи отримаю FTP, SSH доступ до безкоштовного хостингу для завантаження файлів?

  Так, після оформлення замовлення ми надамо Вам FTP, SSH доступ, щоб ви могли завантажити файли на сервер.
 • Чи є у віртуальному хостингу підтримка SSL?

  Звичайно, ви зможете самостійно керувати сертифікатом Lets Encrypt, який буде автоматично випущено. У вас буде повний доступ до налаштування, а саме ви зможете: створювати, перевипускати, видаляти SSL сертифікати.
 • Через те, що хостинг безкоштовний, мій сайт працюватиме погано?

  Ні, безкоштовний хостинг розміщений на серверах із платним віртуальним хостингом і має достатній рівень виділених ресурсів для гарної швидкості завантаження вашого сайту.