Отримай безкоштовний Хостинг
для сайтів з підтримкою PHP і MySQL

Кращий безкоштовний Веб Хостинг сайтів без реклами

Ми готові надати Вам один з тарифів віртуального хостинга на абсолютно безкоштовній основі. Нашим клієнтам доступно декілька локацій для розміщення сайтів: Україна, Росія або Європа. Надійні дата-центри та швидкісні SSD диски зроблять Ваш проект ще швидшим. Безкоштовний хостинг, так само як і звичайний віртуальний хостинг, підтримує усі актуальні версії PHP включно із 7-мою та бази даних MySQL, усім клієнтам доступний також ftp-доступ. На наших серверах можливо розміщувати як невеликі сайти, так і серйозні проекти, які використовують передові технології, наприклад, python, django, ruby on rails та інші.

Безкоштовний хостинг з підтримкою PHP, MySQL, поштою і ftp доступом

Кращий безкоштовний Веб Хостинг сайтів без реклами

Отримаєте FTP доступи при реєстрації і SSH доступи за запитом у тех.підтримку

Цілодобова техпідтримка буде працювати для Вас, без вихідних і свят. Відповідаємо на будь-які питання клієнтів в чаті, в тікет і по телефону

Швидкісні SSD диски та розміщення сайтів в географічно вигідній локації зробить Ваш сайт ще швидшим

Не турбуйтеся про перенесення. Фахівці HyperHost виконають перенос Ваших сайтів на наші сервера професійно і безкоштовно!

Розмістіть безкоштовно HTML сайт, блог чи форум на Wordpress, Joomla або Drupal

На наших серверах Ви маєте змогу розміщувати сайти різної тематики - блоги, форуми. Наші сервера оптимізовані під роботу з усіма популярними CMS системами WordPress, Joomla, Drupal та багатьма іншими. Більше того, в панелях керування доступні попередньо встановлені CMS системи, що зробить процес інтеграції і переносу сайту оперативним і максимально якісним.