🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

05 : 10 : 28 : 01

Для сайтів з підтримкою PHP і MySQL

Безкоштовний Хостинг

Безкоштовно розмістимо сайт на PHP і MySQL

Хостинг для Wordpress, Joomla, Drupal без плати за подовження

Забезпечуємо підтримку 24/7

achivments img

Кращий безкоштовний Веб Хостинг без реклами

Ми готові надати Вам один з тарифів віртуального хостинга на абсолютно безкоштовній основі. Нашим клієнтам доступно кілька локацій для розміщення сайтів – безкоштовний хостинг в Україні чи Європі. Надійні дата-центри та швидкісні SSD диски зроблять Ваш проект ще швидшим. Безкоштовний хостинг, так само як і звичайний віртуальний хостинг, підтримує усі актуальні версії PHP включно із 7-мою та бази даних MySQL, усім клієнтам доступний також ftp-доступ. На наших серверах можливо розміщувати як невеликі сайти, так і серйозні проекти, які використовують передові технології, наприклад, python, django, ruby on rails та інші.

Безкоштовний хостинг з підтримкою PHP, MySQL, поштою і ftp доступом

Сannonball benefit Icon that heads the block with benefits
FTP та SSH доступ
Отримаєте FTP доступи при реєстрації і SSH доступи за запитом у тех.підтримку
Сannonball benefit Icon that heads the block with benefits
Безкоштовний SSL Lets Encrypt
Ми надаємо мануали для установки, та допомогу менеджера, якщо у вас виникнуть додаткові питання
Сannonball benefit Icon that heads the block with benefits
Цілодобова тех.підтримка
Відповідаємо на будь-які питання клієнтів в чаті, в тікет і по телефону 24/7, без вихідних і свят
Сannonball benefit Icon that heads the block with benefits
Швидкісні SSD диски
Швидкі SSD диски та розміщення сайтів в географічно вигідній локації зробить Ваш сайт ще швидшим

Розмістіть безкоштовно HTML сайт, блог чи форум на
Wordpress, Joomla або Drupal

reviewer logo
reviewer logo
reviewer logo

Безкоштовний веб (web) хостинг від HyperHost

На наших серверах Ви маєте змогу розміщувати сайти різної тематики - блоги, форуми. Безкоштовний веб (web) хостинг можна використовувати для:

Лендінгів або односторіночних сайтів. Ви - ведучий, артист, SEO-спеціаліст або може бути психолог і Ви хочете знайти своїх клієнтів по мережі та презентувати себе, але витрачати на це фінанси ідея не для Вас? Тоді найкращий безкоштовний хостинг від нашої компанії – справді правильне рішення;

Освітніх сайтів (ВНЗ, шкіл та дитячих садків). Школи часто не можуть дозволити собі оплату хостингу або це питання може вирішуватися довгі роки, в той же час скористатися такою послугою, як безкоштовний хостинг можна швидко і легко. Адже сьогодні без цього ніяк – на сайтах висвітлюються актуальні новини, розклад тощо. Для розкладу потрібен PHP? У нас саме безкоштовний хостинг з підтримкою php, що дасть можливіcть розмістити функціональний сайт.
Державних органів влади та структур (міські та сільські ради, які зазвичай не мають фінансування на такі потреби і для яких безкоштовний хостинг та домен є єдиним доступним варіантом);

Благодійні та неприбуткові організації. Благодійні організації потребують розміщувати новини, інформацію про заходи та збори коштів, для цього відмінно підійде сайт на Wordpress. А безкоштовний хостинг для Wordpress, це і зовсім відмінне рішення - ніяких витрат і суцільні плюси;

Безкоштовний хостинг для блога на будь якій CMS

Скористатися послугою можуть користувачі, які бажають розмістити свій сайт без реклами на якісному та швидкому безкоштовному хостингу в Україні. Наші сервера оптимізовані під роботу з усіма популярними CMS системами WordPress, Joomla, Drupal та багатьма іншими. Більше того, в панелях керування доступні попередньо встановлені CMS системи, що зробить процес інтеграції і переносу сайту оперативним і максимально якісним 

Незалежно від того, яку платформу використовуватимете надалі (Вордпрес, Drupal, Joomla) безкоштовний хостинг дозволить оцінити у повній мірі всі переваги:

  • максимальна швидкість завантаження сторінок сайту Тому безкоштовний безлімітний хостинг точно не стане причиною поганого ранжування сторінок та недостатньо хорошого просування сайту серед конкурентів у Вашій ніші;
  • зрозуміла і проста панель управління, будь-то безкоштовний хостинг wordpress, безкоштовний php хостинг тощо;
  • доступність 99,9 %.

Безкоштовний хостинг для форумів, для блогів на Wordpress, з підтримкою PHP і MYSQL володіє рядом тих же функцій та якістю, що і платні послуги. За рахунок цього ви не відчуєте різниці, використовуючи безкоштовний web хостинг для власного інтернет-ресурсу. Замовивши послугу ви отримуєте безкоштовний домен та хостинг, тому немає потреби окремо реєструвати адресу майбутнього сайту.

Кращий хостинг без оплати

Кожному клієнту, який оформив безкоштовний хостинг, надається доступ до безкоштовного хостингу FTP сервера, куди можна завантажити необхідні дані, файли та документи для роботи вашого сайту. Якщо Ви тільки думаєте над створенням сайту, то безкоштовний домен і хостинг від нашої компанії також підійде Вам. Адже наш безкоштовний хостинг сайтів – це всі можливості платного хостингу, але без витрат.

Найкращий безкоштовний хостинг і домен простий в управлінні. Користувачеві не обов'язково володіти знаннями в адмініструванні серверів. Для використання безкоштовного хостингу вам потрібно знати тільки основи роботи з панеллю управління. Наш безкоштовний український хостинг безпечний та вамніколи не доведеться переживати про роботу сайту, витік конфіденційних даних і т.д.

Хостинг безкоштовний від нашої компанії – це найкраще, що Ви можете продумати для свого ресурсу. Щоб переконатися в цьому, залишайте заявку на безкоштовний хостинг України на нашому сайті або по телефону. Наші досвідчені фахівці розкажуть, що таке безкоштовний хостинг та, в чому їх особливості та підберуть найбільш комфортний варіант співпраці.

Поширені питання

Дивіться відповіді на найпоширеніші питання стосовно наших послуг

Після вибору тарифу хостингу ви потрапите на сторінку з умовами отримання безкоштовного хостингу.

Ми надаємо безкоштовний web-хостинг для сайтів на важливу тематику, некомерційним організаціям, благодійним фондам. Ми не надаємо халявного фрі хостингу, але готові підтримати цікаві, перспективні проекти. Якщо Ваш проект не відповідає правилам безкоштовного хостингу, пропонуємо купити хостинг зі знижкою.

Зареєструвати безкоштовний хостинг та домен в Україні цілком реально. Доменна зона PP.UA надає безкоштовні імена, а ми готові надати безкоштовне місце для вашого сайту. Якщо Ваш сайт належить некомерційній організації, стартапу або його тематика нам цікава, ми готові розглянути заявку на надання безкоштовного хостингу на наших серверах у Києві.

Якщо ваш проект відповідає правилам, ми надамо безкоштовний хостинг для вашого сайту без реклами, додаткових платежів та інших непередбачених умов.

Так, ми надамо обліковий запис платного хостингу - на безкоштовній основі. Таким чином, ви отримаєте всі переваги платних тарифів хостингу без плати за продовження послуги. Відповідно ви отримаєте доступ до панелі керування хостингом з можливістю розгорнути Wordpress в 1 клік, а також з підтримкою php, MySQL та FTP доступом.